×

ROLAND MC-101 - GROOVEBOX


» przeczytaj wszystkie opinie

Mały rozmiar. Imponujące możliwości.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Niedostepny
EAN 4957054513849

Mały rozmiar. Imponujące możliwości.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Mały rozmiar. Imponujące możliwości.

Twórz i wykonuj muzykę zawsze i wszędzie - bez przerw i problemów. MC-101 GROOVEBOX posiada wszystkie wysokiej jakości brzmienia, sekwencer i efekty z profesjonalnego MC-707, w kompaktowej czterościeżkowej wersji, którą zabierzesz ze sobą wszędzie. Rozpocznij z inspirującą kolekcją gotowych do gry brzmień i paternów - lub w prosty sposób stwórz własne. Twórz niepowtarzalny styl, importując niestandardowe dźwięki i pętle, które synchronizują się z tempem. Możesz występować z MC-101, wyzwalać klipy i kształtować brzmienie za pomocą dostępnych kontrolerów.

Kieszonkowe studio.

MC-101 to profesjonalne narzędzie do produkcji, dzieląc brzmienie i wiele możliwości z większym bratem MC-707. Są korzyści z bycia małym. MC-101 jest lekki, ale solidny, pracuje do 5 godzin na czterech bateriach AA, więc możesz tworzyć brzmienia i komponować muzykę dosłownie wszędzie. I nie chodzi tylko o proste pomysły. Możesz produkować w pełni profesjonalne ścieżki lub tworzyć podkłady muzyczne i akompaniamenty do występów na żywo.

Zamień kreatywną iskrę w ogień.

MC-101 posiada cztero-ścieżkowy sekwencer zoptymalizowany do tworzenia dzisiejszej muzyki elektronicznej i tanecznej. Możesz użyć 16 podświetlanych padów do tworzenia paternów perkusyjnych, basowych i syntezatorowych oraz produkować swoją własną, oryginalną muzykę. Eksploruj instrument, na którym możesz dowolnie łączyć pętle i pojedyncze fragmenty z melodycznymi frazami, w tym własnymi sekwencjami MIDI i importowanymi nagraniami audio. Komponuj i wyzwalaj klipy, zmieniaj kolejność, ponownie sampluj, automatyzuj parametry i wiele więcej.

Przenośne studio pełne klasycznych urządzeń.

MC-101 posiada brzmienia Rolanda, które definiowały gatunki muzyki elektronicznej i dance przez ponad 40 lat. Legendarne instrumenty takie jak TR-808, TR-909, JUNO-106 oraz SH-101 są na pokładzie, gotowe do odgrywania klasycznych brzmień lub łączenia i przetwarzania w nowe dźwięki.

Rozszerzanie brzmień, patternów i fraz.

Korzystaj z wyselekcjonowanej kolekcji wbudowanych bitów, fraz i dźwięków, z których wszystkie zostały fachowo opracowane przez uznanych artystów i projektantów dźwięku. A MC-101 jest częścią rozszerzalnej platformy. Kiedy więc jesteś gotowy na więcej lub chcesz odkryć nowe gatunki i style, możesz łatwo dodać nowe treści.

Odtwarzaj własne materiały audio w doskonałej synchronizacji.

Na każdej ścieżce jest możliwość odtwarzania sampli, dzięki czemu możesz importować własne dźwięki. Używaj własnego głosu lub dźwięku swojego ulubionego instrumentu z komputera. Importowane audio można zsynchronizować z tempem MC-101 lub przepuścić przez wiele wbudowanych efektów.

Twórz ścieżki gotowe do streamu lub występów.

Z szerokim wyborem efektów w MC-101 możesz w pełni dopracować swoją muzykę. Każda ścieżka posiada niezależny procesor efektów z wieloma wariantami. Efekt chorus doda głębi do padów i innych brzmień syntetycznych. Efekty opóźniające i pogłos mogą tworzyć narastające barwy przestrzenne i ożywić delikatne sekwencje. Przestery i symulacja wzmacniaczy doda syntezatorom, gitarom, perkusji i innym „ziarna” i intensywności. Możesz przepuścić cały Twój miks przez efekty master, takie jak filtry, bit-crusher oraz kompresor grupowy, który sklei wszystko w całość.

Twórz i dziel się efektami ze światem. Z pojedynczym kablem.

Kiedy będziesz gotowy do dalszej pracy nad swoimi utworami lub do dzielenia się nimi ze światem wystarczy, że podłączysz MC-101 do komputera za pomocą jednego kabla USB. Posiada zaawansowane możliwości interfejsu audio USB co umożliwi zgranie całego miksu lub pojedynczych ścieżek do Twojego programu DAW. Możesz również samplować dźwięki z DAW, aby wgrać podkład lub dźwięk z ulubionego syntezatora i wykorzystać podczas występu na żywo.

SPECYFIKACJA:

Typ: Sequencer produkcji rytmu

Silnik dźwięku wewnętrznego: dźwięki / zestawy bębnów ZEN-Core

Ekran: wyświetlacz LCD

Pady: 16 x Performance Pads

Brzmi: TR-808, TR909, Juno-106, SH-101

Ustawienia fabryczne: 3000 tonów, 80 zestawów perkusyjnych

Polifonia: 128 głosów (zależy od obciążenia generatora dźwięku)

Sequencer: 64-step Sequencer, 4-track, 16 klipów na ścieżkę

Próbkowanie: odtwarzanie / import próbek, WAV (do 24 bitów / 96 kHz)

Looper: polifonia 4-głosowa, rozciąganie w czasie, zmiana tonacji

Liczba efektów: 90

Rodzaje efektów: Multi-efekty, Track EQ, 9 x Chorus / Delay, 7 x Reverb, 90 x Master Effects, Master Compressor, Master EQ

Wyjścia analogowe: 2 x 1/4 "(L / mono, R)

Słuchawki: 1 x 1/8 "

MIDI I / O: In / Out / USB

USB: 1 x typ B.

Pamięć: gniazdo kart SD / SDHC

Zasilacz: zasilany z magistrali USB / 4 x baterie AA (Ni-MH, alkaliczne)

Wysokość:2,43 "

Szerokość:8,81 "

Głębokość:5,18 "

Waga: 0.86kg

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter