ROLAND RUBIX 22 - INTERFEJS AUDIO


» przeczytaj wszystkie opinie

Rubix22 oferuje perfekcyjną równowagę pomiędzy wysokiej jakości brzmieniem, solidną jakością, kompaktowym rozmiarem i przystępną ceną oraz kluczowe funkcje dla dzisiejszych muzyków i producentów.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

629,00 zł
W magazynie
Dostępny

Rubix22 oferuje perfekcyjną równowagę pomiędzy wysokiej jakości brzmieniem, solidną jakością, kompaktowym rozmiarem i przystępną ceną oraz kluczowe funkcje dla dzisiejszych muzyków i producentów.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

2 WEJŚCIA/2 WYJŚCIA, INTERFEJS O WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI DLA MAC, PC I IPAD

Rubix22 oferuje perfekcyjną równowagę pomiędzy wysokiej jakości brzmieniem, solidną jakość, kompaktowym rozmiarem i przystępną ceną oraz kluczowe funkcje dla dzisiejszych muzyków i producentów. Wspierający wysokiej rozdzielczości audio do 24 bit/192 kHz Rubix22 brzmi czysto i definitywnie oraz jest starannie zaprojektowane dla zapewnienia ekstremalnie niskiego poziomu szumu z wejść do wyjść. Dzięki uniwersalnemu portowi USB Rubix współpracuje bez problemów z komputerami Mac i PC oraz z iPadami dla zapewnienia najlepszej przenośnej produkcji muzycznej i występów.

Brzmienie studyjne, które możesz zabrać gdziekolwiek zechcesz

Nie ma ważniejszej rzeczy dla interfejsów audio niż jakość dźwięku. Nie powinieneś poświęcać jakości dźwięku w imię przystępnego cenowo interfejsu, który możesz zabrać ze sobą. Brzmienie Rubix22 jest czyste i szczegółowe z transparentnymi, nisko-szumowymi przedwzmacniaczami i wsparciem rozdzielczości audio do 24bitów/192kHz. Został stworzony z wytrzymałego metalu, jest kompaktowy i zapewnia niski poziom szumów. We wszystkich miejscach, w które możesz iść z Rubix22, docenisz porządne ekranowanie i odcięcie masy. Będziesz miał pewność, że masz zawsze dobry, czysty dźwięk dosłownie wszędzie.

2 wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe

Dwa przedwzmacniacze mikrofonowe Rubixa22 zostały zaprojektowane aby zapewnić niski poziom szumów i wysoką jakość. Cechuje je czyste brzmienie i transparentność z z dużym headroomem do przechwycenia wszystkiego co nagrałeś. Elastyczne wejścia combo jack ułatwiają łatwe połączenie wielu źródeł bez potrzeby używania adapterów lub specjalnych kabli.

Stworzony do komputerów Mac, PC i iPada

Rubix22 jest bardzo przenośny i niesamowicie funkcjonalny. Posiada dostosowane do standardów i zapewniające niską latencję sterowniki dla PC i MAC, zapewnia prostą obsługę i niezawodną wydajność . Wspiera również iPada dając Ci ekstremalnie kompaktowy system do nagrywania w każdym miejscu, podczas produkcji w trasie czy występów na żywo. Zestaw zawiera również Ableton Live Lite, potężne oprogramowanie do produkcji i występów na żywo, które świetnie współpracuje z Rubix22, od razu po wyjęciu z pudełka.

Cechy produktu:

Interfejs audio USB, 2 wejścia/ 2 wyjścia

2 nisko-szumowe przedwzmacniacze mikrofonowe z XLR combo jack

Wejście Hi-Z dla gitar i innych wysoko impedancyjnych źródeł

Wejście/wyjście MIDI

Dobrze ekranowana, zapewniająca niski poziom szumu konstrukcja

Mocna i kompaktowa metalowa budowa

Duże, łatwe do odczytania wskaźniki pokazujące niezbędne informacje

Sterowniki zapewniające niską latencję

Odcięcie masy dla cichej pracy w różnych miejscach

W zestawie Ableton Live Lite

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter