Lista produktów marki POLUME

Zredukuj echo i ciesz się nie tylko czystym dźwiękiem, ale i pięknym, niestandardowym wykończeniem ścian, sięgając po designerskie panele marki Polume. To polska firma z Supraśla, specjalizująca się w produkcji akcesoriów przeznaczonych do poprawy akustyki i dekoracji pomieszczeń zaadaptowanych na studia nagrań. Skorzystaj z bogatej oferty marki, sięgając po oryginalne panele akustyczne różnych serii.

Szerokopasmowe absorbery i hybrydy Polume

W celu wyeliminowania echa i poprawy jakości dźwięków w pomieszczeniach mieszkalnych lub studyjnych na ścianach instaluje się specyficzny rodzaj paneli wykonanych z materiałów absorbujących drgania. Taką funkcję pełnią szerokopasmowe panele akustyczne Polume w wersji absorber i hybrid. Pierwsze z nich zostały zaprojektowane z myślą o pochłanianiu fal dźwiękowych, a tym samym eliminowaniu efektu pogłosu. Drugie mają zdolność nie tylko do pochłaniania, ale i rozpraszania dźwięków. Polume ma w swojej ofercie wiele wersji tego typu paneli. Wystarczy określić rozmiar, wybrać pożądany kolor i sposób wykończenia.

Dyfuzory drewniane Polume

W ofercie marki Polume znajdują się zarówno tradycyjne panele akustyczne wykonane z tworzyw zdolnych do pochłaniania dźwięków, jak i specjalne wersje paneli o przestrzennym charakterze, które doskonale radzą sobie z rozpraszaniem dźwięków. Drewniane panele akustyczne Polume są także przykładem wyrafinowanych dekoracji ściennych, które z powodzeniem zastąpią inne rodzaje materiałów wykończeniowych. Dyfuzory można stosować zarówno w profesjonalnych pomieszczeniach odsłuchowych, jak i w tradycyjnych pomieszczeniach mieszkalnych, na przykład w salonach, gabinetach, biurach i sypialniach prawdziwych melomanów.

Przy urządzaniu pokoju do odsłuchu muzyki, domowego studia nagrań, salonu lub sypialni, korzystaj z wyrafinowanych produktów polskiej marki Polume. W sklepie riff.net.pl czekają na Ciebie reprezentacyjne przykłady absorberów, hybryd i dyfuzorów, z których możesz korzystać przy wykańczaniu ścian w studio lub mieszkaniu prywatnym. Już dzisiaj zamów interesujący Cię model paneli. Naprawdę warto!

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja