BOSS WL-50 ZESTAW BEZPRZEWODOWY


» przeczytaj wszystkie opinie

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957054512699

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Bezprzewodowa Wolność dla Pedalboardów

Dzięki WL-50 bezprzewodowa wolność w pedalboardzie nigdy nie była tak łatwa. Napędzane najnowszą technologią BOSS, WL-50 dostarcza najlepszego brzmienia oraz działania plug-and-play, która całkowicie eliminuje problemy związane z systemami przewodowymi. Odbiornik wielkości kostki zmieści się dokładnie obok innych pedałów i zawiera port dokowania do ładowania nadajnika i automatycznego ustawiania najlepszego połączenia bezprzewodowego. Jest nawet poręczny sygnał wyjściowy prądu stałego, który umożliwia dystrybucję energii do wielu pedałów.

Jeśli raz doświadczysz bezprzewodowej łączności dostarczanej przez WL-50 - to już nigdy nie wrócisz do użycia kabli. Instalacja jest szybka i łatwa, więc możesz poruszać się swobodnie podczas grania w domu, grania z przyjaciółmi i występów na scenie. Podczas sprawdzania dźwięku na występie możesz wysłuchać swojego głosu i wybrać najlepszy dźwięk dla swoich odbiorców. Dzięki możliwościom poruszania się i interakcji z innymi muzykami, twoje występy na żywo będą bardziej dynamiczne i porywające niż kiedykolwiek.

 • Bezprzewodowy system plug-and-play w małym formacie idealnym dla pedalboardów
 • Optymalna bezprzewodowa łączność ustawiana automatycznie, bez żadnych skomplikowanych ustawień
 • Nowo opracowana technologia BOSS zapewnia najwyższą jakość dźwięku dzięki stabilności, ultra-małej latencji (2,3 ms) i zasięgowi 65 stóp / 20 metrów (propagacja na linii widzenia) *
 • Wbudowany akumulator w nadajniku zapewnia do 12 godzin ciągłego czasu odtwarzania.
 • Podłącz nadajnik do portu dokowania odbiornika w celu ładowania i automatycznej konfiguracji bezprzewodowej **
 • Wybieralne opcje symulacji kabla: krótkie, długie i obejściowe
 • Odbiornik zasilany opcjonalnym adapterem PSA-S lub dwoma bateriami AA
 • Z zasilaczem PSA-S, wyjście DC odbiornika może rozprowadzać zasilanie do jednego lub więcej pedałów za pomocą opcjonalnego kabla łańcuchowego PCS-20A
 • Zapasowy nadajnik WL-T dostępny osobno
 • * Zakres transmisji może różnić się zależnie od warunków lokalnych.
 • ** Aby naładować nadajnik, odbiornik musi być zasilany przez adapter BOSS PSA-S. Możliwe jest również bezpośrednie naładowanie nadajnika ze standardowym adapterem USB ( 5 V/500 mA lub wyższy).

Ultra-szybka technologia bezprzewodowa BOSS

WL-50 wyposażona w bezprzewodową technologię BOSS o wysokiej wydajności, która zadebiutowała w bezprzewodowym wzmacniaczu gitarowym Katana-Air, zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i szeroki zakres dynamiki. Pracując w paśmie częstotliwości 2,4 GHz, system automatycznie wybiera najlepszy kanał do zapewnienia najlepszego występu audio bez żadnych przerw. A dzięki niebywale niskiej latencji (2.3 ms), zawsze możesz cieszyć się świetną grą bez żadnych opóźnień. Maksymalnie 14 systemów bezprzewodowych BOSS może być używanych jednocześnie w jednym miejscu, dzięki czemu wielu muzyków może jednocześnie cieszyć się bezprzewodową swobodą. *

* Warunki środowiskowe mogą wpływać na faktyczną liczbę dostępnych systemów jednoczesnych.

Po prostu kolejna kostka w Twoim zestawie

WL-50 ma nieco mniejszą powierzchnię niż standardowy pedał kompaktowy BOSS i może być zasilany tak, jak inne stompy, co czyni go łatwym dodatkiem do każdej konfiguracji efektów. Po prostu umieść go na początku i podłącz wyjście odbiornika do pierwszego efektu. Odbiornik jest również wyposażony w standardowe gniazdo wejściowe ¼ cala, więc zawsze możesz użyć tradycyjnego kabla gitarowego.

Zintegrowana stacja dokująca nadajnika

WL-50 posiada wbudowaną stację dokującą, która służy do ładowania nadajnika i ustanawiania połączenia bezprzewodowego. Profil systemu jest utrzymywany nawet wtedy, gdy nadajnik jest zadokowany, a jego całkowita wysokość jest w przybliżeniu równa normalnemu stompowi BOSS.

Podłącz i graj

Po zainstalowaniu WL-50 i naładowaniu nadajnika, jest to dosłownie tak proste, jak standardowy kabel gitarowy. Po prostu umieść nadajnik w odbiorniku, odczekaj około 10 sekund, a następnie podłącz nadajnik do instrumentu. To wszystko! Optymalne połączenie bezprzewodowe jest ustawiane automatycznie podczas dokowania, nie wymagając żadnej innej czynności użytkownika.

Symulacja tonu kabla

WL-50 zawiera dwie wybieralne opcje symulacji dźwięku kabla, które odtwarzają naturalny efekt pojemnościowy wprowadzony przy użyciu kabla gitarowego ze standardowymi przetwornikami pasywnymi. Możesz także ominąć efekt, gdy symulacja dźwięku kabla nie jest pożądana, na przykład podczas używania gitary akustycznej / elektrycznej z wbudowanym przedwzmacniaczem lub instrumentem z aktywnymi przetwornikami.

Dystrybucja zasilania do efektów

Kiedy odbiornik jest zasilany przez adapter PSA-S BOSS - staje się stacją dystrybucyjną dla innych efektów. Używając opcjonalnego kabla PCS-20A, możesz jednocześnie zasilać kilka kompaktowych pedałów BOSS.

Praca bateryjna dla mobilnych występów

Na ulicznych koncertach i innych sytuacjach związanych z pracą na urządzeniach mobilnych często najlepszym wyborem jest używanie pedałów do zasilania z akumulatora. Odbiornik WL-50 może pracować do dziesięciu godzin na dwóch bateriach AA, dzięki czemu można zabrać ze sobą bezprzewodową konfigurację! Podczas pracy na zasilaniu bateryjnym odbiornik nie może naładować nadajnika. Ale nie martw się - nadal możesz ładować za pomocą zwykłego adaptera USB (5 V / 500 mA lub więcej), tego samego typu, który jest stosowany w większości smartfonów i tabletów.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter