KORG MODWAVE - SYNTEZATOR WAVETABLE


» przeczytaj wszystkie opinie

Potęga syntezy z charakterystycznymi barwami wavetable, Kaoss Physics i Motion Sequencing 2.0.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

3 599,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 4959112230965

Potęga syntezy z charakterystycznymi barwami wavetable, Kaoss Physics i Motion Sequencing 2.0.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

W 1985 roku DW-8000 firmy Korg połączył cyfrowe wavetable z bogatymi filtrami analogowymi, aby dać użytkownikom dźwięki, których nie można było stworzyć za pomocą oscylatorów analogowych. Dziś nadal jest kultowym faworytem.

modwave opiera się na dziedzictwie DW i przekształca go w nowoczesny, potworny syntezator, wyposażony w niesamowicie głębokie oscylatory wavetable, wspaniałe filtry, szalenie elastyczną modulację, niezrównaną polifonię, kompleksowe sekwencjonowanie patternów i natychmiastową satysfakcjonującą kontrolę ręczną, aby zapewnić wyjątkową i łatwą konfigurowalne dźwięki i frazy.

modwave wprowadza również dwa unikalne nowe narzędzia do tworzenia dynamicznego ruchu: Kaoss Physics i Motion Sequencing 2.0. Kaoss Physics łączy pad x/y z modulowaną fizyką gry, aby stworzyć responsywny, interaktywny kontroler, który oprócz tego, że jest potężny, daje dużo frajdy do odkrywania. Motion Sequencing 2.0 przenosi organiczne, stale ewoluujące wzorce Wave Sequencing 2.0 do świata sekwencjonowania ruchu, w tym wiele śladów i nagrywanie w czasie rzeczywistym, aby pomóc Ci tworzyć złożone i ewoluujące frazy, których nie mogą zrobić inne sekwencery krokowe.

Podobnie jak Wave Sequencing 2.0 (wavestate) i altered FM (opsix), rozwinięta synteza falowa modwave zapewnia własną bazę całkowicie unikalnych dźwięków i układ pokręteł dla poszczególnych funkcji, który sprawia, że ​​dostosowywanie dźwięków jest szybkie i łatwe. Istnieją setki wstępnie ustawionych dźwięków wzmocnionych przez nową architekturę, zorganizowanych za pomocą przycisków kategorii na panelu przednim, a wszystkie można natychmiast dostosować za pomocą czterech pokręteł Mod. Charakterystyczne barwy falowe modwave zaczynają się od agresywnych basów i leadów oraz bujnych padów ambientowych, które dodadzą nowy wymiar Twoim utworom. Ale to dopiero początek.

Ci, którzy chcą kopać głębiej, znajdą niewyczerpane źródło odkryć; dzięki unikalnej architekturze syntezatora modwave, będziesz znajdować nowe rzeczy przez długi, długi czas. Zapisz tyle dźwięków, ile chcesz; jest miejsce na tysiące więcej. Możesz także ładować własne próbki, importować falę w standardowych formatach i tworzyć własne falę za pomocą bezpłatnego oprogramowania WaveEdit.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter