BEYERDYNAMIC DT 1770 PRO/250 OHM - SŁUCHAWKI STUDYJNE


» przeczytaj wszystkie opinie

Słuchawki studyjne, zamknięte z kablem spiralnym, odpinanym i blokowanym (stereo mini-jack /1/4" adapter).

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4033653062688

Słuchawki studyjne, zamknięte z kablem spiralnym, odpinanym i blokowanym (stereo mini-jack /1/4" adapter).

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Ewolucja studyjnej legendy

Te klasyczne słuchawki łączą dekady doświadczeń z najnowszą technologią przetworników Tesli. Oprócz wysokiej rozdzielczości i idealnie zbalansowanego dźwięku, słuchawki beyerdynamic DT 1770 PRO wyznaczają nowe standardy, zarówno w dziedzinie komfortu użytkowania jak i jakości wykonania.

Technologia Tesli

Systemy Tesla działają przy użyciu imponująco wydajnego trybu pracy i umożliwiają uzyskanie precyzyjnego i wolnego od zniekształceń dźwięku, nawet przy wysokich poziomach wyjściowych. Trójwarstwowa, kompleksowa membrana służy do tłumienia niepożądanych wibracji. Starannie dobrane tkaniny akustyczne zapewniają odtwarzanie dźwięku bez zniekształceń.

Komfort noszenia

Słuchawki beyerdynamic DT 1770 PRO są tak wygodne, że prawie zapomnisz, że je nosisz. Zoptymalizowany docisk oraz najnowocześniejsze tkaniny gwarantują idealny komfort noszenia. Precyzyjne zaprojektowanie pałąka sprawia, że po pełnym dopasowaniu, słuchawki idealnie sprawdzają się podczas długich sesji studyjnych.

Zamknięta konstrukcja

Przestrzenność i doskonała rozdzielczość w połączeniu z precyzyjnym i mocnym basem sprawiają, że słuchawki te idealnie nadają się do profesjonalnego użycia w studiu. Hałas z zewnątrz można skutecznie tłumić dzięki zamkniętej konstrukcji. Słuchawki te zapewniają również bezkompromisową jakość w zastosowaniach live, dzięki znakomitemu wytłumieniu i wysokiemu poziomowi wyjściowemu.

Dwa profile dźwiękowe

W standardzie do słuchawek dołączone są dwie pary nausznic, aby uzyskać idealną charakterystykę dźwięku w zależności od zastosowania. Para welurowych nausznic zapewnia otwarty dźwięk i jest idealna do miksowania i masteringu. Para nausznic ze sztucznej skóry zapewnia bardziej zamknięty dźwięk i większą izolację, dzięki czemu słuchawki lepiej nadają się do aplikacji live.

Made in Germany

Słuchawki DT 1770 PRO wytwarzane są ręcznie w Niemczech z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości. Wszystkie części, z których się składają są wymienne i można zakupić je osobno. To sprawia, że słuchawki te są dobrą inwestycją długoterminową.

Specyfikacja

  • konstrukcja: zamknieta
  • impedancja: 250 Ohm
  • wga słuchawek bez kabla: 388g
  • pasmo przenoszenia: 5 - 40000 Hz
  • nominalne nateżenie dźwięku: 102 dBSPL (1mW/500Hz)

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter