SHURE SE215-CL-BT1-EFS-HI-FI - SŁUCHAWKI DOUSZNE BLUETOOTH


» przeczytaj wszystkie opinie

słuchawki douszne bluetooth.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 42406528108

słuchawki douszne bluetooth.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Słuchawki SE215 Sound Isolating™ zapewniają doskonały dźwięk w dopasowanej, zausznej konstrukcji, zapewniającej długotrwały komfort.

Single Dynamic Driver zapewnia czysty dźwięk z głębokim basem w wygodnym i przenośnym opakowaniu. Wersje biało-niebieskie Special Edition (SPE) mają wyraźnie dostrojoną charakterystykę częstotliwościową dla rozszerzonego basu.

Odłączany system kabli umożliwia wiele opcji łączności w celu zapewnienia długoterminowej kompatybilności, aktualizacji i łatwości konserwacji.

Dźwięk Izolowanie bloków konstrukcyjnych do 37 dB odgłosów z zewnątrz w celu wciągającego słuchania bez względu na to, gdzie jesteś.

Bezpieczna, zauszna konfiguracja utrzymuje słuchawki w miejscu i kable z dala od drogi, zapewniając niezrównany, długi komfort noszenia.

Bezprzewodowe modele łączą się z większością telefonów, laptopów i tabletów z łącznością Bluetooth 4.1 i zapewniają do 8 godzin pracy na baterii i 30 stóp (10 metrów) zasięgu bezprzewodowego.

Uniwersalne modele komunikacyjne (-UNI) są wyposażone w sterowanie zdalne + mikrofon oraz wybieralną funkcjonalność iOS / Android z połączeniem 3,5 mm.

Zdalne sterowanie i mikrofon w wybranych modelach zapewnia płynną kontrolę nad połączeniami telefonicznymi, poleceniami głosowymi oraz łatwo dostępną obsługą głośności i odtwarzania muzyki.

W zestawie zapinana na suwak torba i zestaw dopasowujący z dobranymi rękawami zapewniającymi indywidualne dopasowanie i wygodę.

DANE TECHNICZNE :

Czułość : 107 dB SPL / mW

Zakres częstotliwości : 22 Hz -17,5 kHz / 21 Hz - 17 kHz (SPE)

Typ głośnika : Pojedyncze High-Definition

Impedancja : 17 Ω

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter