BOSS AD-2 ACOUSTIC PREAMP


» przeczytaj wszystkie opinie

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

455,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 4957054509828

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Prawdziwie Akustyczny Dźwięk Gdziekolwiek Grasz

Od teraz, dzięki AD-2 Acoustic Preamp gitarzyści grający na akustyczno-elektrycznych gitarach mogą doświadczyć naturalnego, studyjnej klasy brzmienia podczas występów na każdej scenie. Zaopatrzony w zaawansowane brzmienia silnika BOSS, ten kompaktowy przełącznik pakuje wyrafinowaną moc procesową, pomimo niewielkiej wielkości oraz łatwego, intuicyjnego interfejsu. Acoustic Resonance odtwarza złożone cechy rezonansu Twoich niepodłączonych brzmień, podczas gdy Ambience dostarcza wysokiej klasy pogłos perfekcyjnie zoptymalizowany dla gitary akustycznej. AD-2 cechuje się również takimi narzędziami charakterystycznymi dla sceny jak filtr notch dla kontroli odpowiedzi, symetryczne wyjście DI dla bezpośredniego połączenia do PA oraz poręczne funkcję wyciszania strojenia i przełączania gitar.

Akustyczno-elektroniczny przedwzmacniacz gitarowy z zaawansowanym przetwarzaniem dźwiękowym BOSS
Wyrafinowane oprogramowanie z wieloma połączonymi parametrami, dostępny z łatwą kontrolą stompbox
Acoustic Resonance odtwarza złożone właściwości rezonansowe dla niepodłączonych akustyków
Pokrętło Ambience dostarcza szerokiego zakresu pogłosu klasy studyjnej zoptymalizowanego dla gitary akustycznej
Filtr Notch dla stałej redukcji sprzężenia
Standardowe wyjście dla wzmacniaczy gitar akustycznych i wyjście DI dla bezpośredniego połączenia PA
Funkcja wyciszania dźwięku dla przełączania gitar oraz strojenia na scenie
5 letnia gwarancja BOSS
  • Przenieś Swój Naturalny Akustyczny Dźwięk na Scenę

    Brzmienie gitary akustycznej jest kreowane przez złożoną interakcję dźwięków z jego wnętrza, strun i innych elementów. Jeśli grasz z użyciem wielu technik, w różnej dynamice, interakcje stale ewoluują dla stworzenia bogatego, głębokiego brzmienia, które wszyscy kochamy. Niestety standardowe przetworniki piezo instalowane w większości gitar scenicznych zwyczajnie nie odtwarzają skomplikowanego rezonansu. AD-2 Acoustic Resonance rozwiązuje ten problem poprzez analizę sygnału wejścia podczas Twojej gry, uruchamiając zaawansowane procesy do upiększenia i odtworzenia Twojego naturalnie rozwijającego się dźwięku. Przekręcając gałkę możesz regulować wiele parametrów AD-2 dla osiągnięcia perfekcyjnej równowagi dźwięku dla każdego stylu: od delikatnej do intensywnej gry.

  • Ulepsz Swoją Gitarę z Wysokiej Jakości Pogłosem

    Używając Acoustic Resonance dla przywrócenia Twojej gitarze naturalnego, osobistego brzmienia, dodasz głębi i nowego wymiaru z lekkim pogłosem, który sprawia, że dźwięki są o wiele lepsze. Z efektem Ambience AD-2 możesz użyć pogłosu klasy studyjnej w każdym środowisku. W przeciwieństwie do standardowych pogłosów, które mogą zaćmić brzmienie gitary akustycznej zoptymalizowany algorytm BOSS w AD-2 wytwarza luksusowy, głęboki nastrój, który świetnie uzupełni dźwięk instrumentu. Podobnie jak efekt Acoustic Resonance, proste jedno-gałkowe kontrolery dostrajają wiele blokowanych parametrów, dając Ci dostęp do szerokiego zakresu szczegółowych brzmień pogłosu.

  • Wyjście DI i Zabójca Sprzężenia

    AD-2 posiada dwa niezależne wyjścia dające elastyczność podczas występów. Podłącz wyjście jack do wzmacniacza gitary akustycznej lub monitora scenicznego i użyj Line Out, żeby wysłać zrównoważony sygnał bezpośrednio do miksera PA. Istnieje również możliwość wyłączenia efektu Ambience w sygnale Line Out, dając realizatorom dźwięku możliwość dodania ich własnych pogłosów pokładowych. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z niskimi częstotliwościami na scenie –filtr notch AD-2 rozwiąże je dla Ciebie. Tak szybko jak usłyszysz znajome turkotanie – włącz przycisk Notch i hałas zniknie. To takie proste!

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter