×

CASIO PX-S7000 BK


» przeczytaj wszystkie opinie

Nowe Casio Privia PX-S7000 ma na celu zredefiniowanie koncepcji interakcji z pianinami jako częścią naszego codziennego życia za pomocą najnowocześniejszej technologii.Kolor/Wzór

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

10 499,00 zł
Dostępny
Zaloguj się
Dostępny
EAN 4971850362685

Nowe Casio Privia PX-S7000 ma na celu zredefiniowanie koncepcji interakcji z pianinami jako częścią naszego codziennego życia za pomocą najnowocześniejszej technologii.Kolor/Wzór

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Aby otrzymać 5 lat gwarancji zarejestruj produkt na stronie casiomusic.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Kolor

Model PX-S7000 jest dostępny w 3 kolorach, czarnym, białym oraz w unikalnej nowej odmianie kolorystycznej, którą lubimy nazywać „Harmonious Mustard”. „Harmonious Mustard” to szczególnie wyjątkowy kolor, który jest rzadko używany w przypadku pianin. Ten elegancki i ciepły kolor został opracowany w wyniku dokładnych badań aktualnych trendów w projektowaniu wnętrz w Europie i został wybrany ze względu na jego zdolność do naturalnego wtapiania się w szeroką gamę stylowych przestrzeni mieszkalnych. Model PX-S7000 jest wyposażony w zintegrowaną podstawkę wykończoną słojami drewna

Dżwięki

Wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowie dla optymalnej wydajności – zaawansowany system dźwiękowy.

Membrana głośnika została wykonana tak duża, jak to tylko możliwe aby uzyskać potężny dźwięk, przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowej obudowy. Mika, materiał wzmacniający stosowany w wielu wysokiej klasy produktach audio, jest wbudowany w membranę głośników Privia PX-S7000 w celu uzyskania wysokich częstotliwości z większą szczegółowością. Ponadto wewnętrzna struktura głośników pozwala na szeroki zakres drgań w celu zwiększenia zakresu dźwięku, jednocześnie wytwarzając bogatsze i bardziej klarowne dźwięki o niskiej częstotliwości. Krótko mówiąc, każdy niuans, który gracz wyraża, jest wiernie odzwierciedlony w dźwięku, dając graczowi wyjątkową swobodę w wykonywaniu muzyki.

Nagłośnienie przestrzenne

Jedną z kluczowych cech modelu PX-S7000 jest to, że jest one wyposażony w system dźwięku przestrzennego. Jest to nowo opracowana, opatentowana technologia, która elastycznie dostosowuje pole dźwięku w zależności od pozycji fortepianu. Co to oznacza pod względem wydajności? Pianina są wyposażone w cztery pełnozakresowe głośniki, z których każdy napędzany jest przez wzmacniacz o mocy 8 W, zamknięty w bardzo solidnej obudowie hybrydowej z żywicy i drewna, która pomaga wytwarzać czysty, ale mocny dźwięk, który minimalizuje zniekształcenia w wyniku tłumienia niepożądanych wibracji współczulnych. Boczne dyfuzory wzmacniające są wyposażone w zewnętrzne głośniki, które pomagają wytwarzać rozległy dźwięk, mimo że sam instrument jest kompaktowy. Dźwięk z każdego z czterech głośników w Systemie Dźwięku Przestrzennego jest indywidualnie dostosowywany przez różne elementy, takie jak częstotliwość, głośność i lokalizacja. Łącząc dźwięki z tych czterech głośników w powietrzu, pozwoliło nam to stworzyć naturalne pole dźwięku, które nie było możliwe w poprzedniej konwencjonalnej technologii dwukanałowego stereo, znacznie poprawiając wrażenia dźwiękowe, zapewniając wyjątkową jakość odtwarzania! Pianino posiada również funkcję surround, która pozwala dostosować rozłożenie dźwięku w trzech różnych segmentach.

Symulacja lokalizacji fortepianu

Korzystając z Systemu Dźwięku Przestrzennego, akustykę można dostosować za pomocą funkcji Piano Position, która zmienia elementy dźwięku emitowanego z czterech głośników w zależności od tego, gdzie używasz pianina, dając Ci niespotykaną swobodę korzystania z pianina tam, gdzie najlepiej pasuje do Twojego stylu życia! Możesz wybierać spośród czterech różnych wbudowanych trybów. Pierwszym z nich jest Standard, który jak sama nazwa wskazuje, jest domyślnym, najpopularniejszym ustawieniem i zakłada, że ​​grasz na statywie. Następny tryb nazywa się Wall, gdy grasz przy płaskiej powierzchni. Podczas grania przy ścianie zakres basu staje się słabszy, a dźwięki odbite od powierzchni ściany mogą powodować zakłócenia częstotliwości. Rozprzestrzenianie się dźwięku od lewej do prawej jest również ograniczone, ponieważ dźwięk ma tendencję do gromadzenia się w środku, więc ustawienie Wall kompensuje to. To ustawienie w połączeniu z czterema głośnikami koryguje dźwięk i optymalizuje wrażenia z gry, nawet podczas odtwarzania przy ścianie! Tryb Center jest przeznaczony do gry na środku pokoju lub w grupie osób. Po umieszczeniu na środku pomieszczenia dźwięk odbity od otoczenia jest redukowany, przez co trudniej jest wyczuć wyższe zakresy oraz lewy i prawy rozrzut. To ustawienie kompensuje to, dostosowując dźwięk, poprawiając wrażenia nawet dla osoby słuchającej od tyłu. Ostatnim trybem jest Table, który koryguje zakłócenia częstotliwości dźwięku spowodowane odbijaniem się od powierzchni po umieszczeniu na stole. Korzystając z tych czterech różnych trybów pozycji pianina, możesz doświadczyć swobody, która pozwala używać pianina w dowolnym miejscu w pokoju bez uszczerbku dla jakości dźwięku!

Harmoniczny i bogaty symulator akustyczny

Bogaty harmonicznie dźwięk fortepianu akustycznego jest wytwarzany przez połączenie złożonego mechanizmu w dużym korpusie instrumentu i zmian w strukturze alikwotowej z około 230 strun, które rezonują zgodnie z artykulacją gracza, frazą muzyczną i użyciem pedałów. Opatentowane przez Casio źródło dźwięku Multi-Dimensional Morphing AiR zapewnia naturalny, pełny dźwięk fortepianu z niewiarygodną szczegółowością. PX-S7000 zapewnia żywy, bogaty harmonicznie dźwięk dzięki gęstym alikwotom każdej pojedynczej struny dla wszystkich 88 klawiszy dostrojonych do unikalnego systemu głośników String Resonance, który ujawnia harmoniczne relacje między różnymi strunami po uderzeniu w klawisz. Również Damper Resonance odtwarza rezonans występujący, gdy pedał tłumika jest wciśnięty, a pozostałe dźwięki mogą swobodnie wybrzmiewać. PX-S7000 wyposażony jest w Open String Resonance i Aliquot Resonance, które rezonują nawet wtedy, gdy tłumik nie jest wciśnięty. Hałas tłumika (dźwięk tłumika opuszczającego struny) i Hałas klawiszy (dźwięk mechaniczny charakterystyczny dla fortepianów, gdy klawisze są naciśnięte delikatnie lub po zwolnieniu klawiszy) są również słyszalne. Te elementy są tajemnicą doświadczenia gry na fortepianie.

Dynamiczna zmiana barwy

Barwa nuty granej na fortepianie akustycznym zmienia się ekspresywnie w zależności od sposobu grania na klawiszu i wraz z upływem czasu, gdy dźwięk nadal wybrzmiewa. Unikalna technologia wielowymiarowego morfingu Casio zapewnia płynne zmiany głośności i barwy w zależności od prędkości i czasu (zmiana czasowa), pozwalając graczom na wyrażenie pełnego zakresu stylów gry, od delikatnego pianississimo do potężnego fortississimo.

Wyjątkowo wydajna kompresja dźwięku

Większość pianin cyfrowych używa „stratnych” skompresowanych danych fal dźwiękowych dla swoich dźwięków pianina. Po naciśnięciu klawisza odpowiednie dane przebiegu są dekompresowane i odtwarzane. Ponieważ kompresja jest „stratna”, dźwięk – podobnie jak pliki MP3 – jest nieuchronnie degradowany w stosunku do oryginału. Z drugiej strony AiR Sound Source wykorzystuje bezstratną kompresję dźwięku (odwracalną kompresję i dekompresję), która nie tylko zachowuje oryginalny dźwięk, ale także pozwala na odtwarzanie wielu skompresowanych wariacji kształtu fali. Rezultatem jest pięknie ekspresyjny fortepian, na którym można grać tak, jak na akustycznym fortepianie.

Wszechstronne tony wysokiej jakości

Wspomniane źródło dźwięku pozwala na tworzenie szerokiej gamy wysokiej jakości tonów. Możesz wybierać spośród wielu różnych tonów, które dostarczają dźwięki oparte na licznych próbkach fortepianu, w tym instrumentach światowej sławy, a także złożone i bogate zmiany barwy, które są unikalne dla pianin akustycznych. Dostępne są również dźwięki z wielu znanych pianin elektrycznych! Dane odpowiedzi każdego instrumentu zostały zmierzone i zapisane wewnętrznie. Nie tylko dokładnie oddaje brzmienie każdego instrumentu, ale także precyzyjnie odtwarza charakterystykę odpowiedzi obwodów, takich jak przedwzmacniacz. Jest to możliwe tylko dlatego, że wykorzystuje wysokowydajne LSI, które mogą w czasie rzeczywistym obliczać ogromne ilości danych z dużą szybkością. Oprócz szerokiej gamy już zainstalowanych brzmień, możesz skorzystać z funkcji Tone Modify, poprzez aplikację do pobrania. Pozwala to dostroić indywidualne cechy każdego tonu, aby stworzyć własne unikalne wersje, dając nieskończoną swobodę twórczą i ekspresję.

Grywalność

Klawiatura Smart Hybrid Hammer Action

Model PX-S7000 jest wyposażony w nowo opracowaną klawiaturę Smart Hybrid Hammer Action. Ten wewnętrzny mechanizm jest połączony z najnowszą cyfrową technologią sterowania, aby zapewnić autentyczny dotyk fortepianu, ale z kompaktowym stylem i wygodą instrumentu cyfrowego. Jedną z kluczowych cech klawiatury Smart Hybrid Hammer Action jest to, że wykorzystuje ona ciężar młotka w taki sam sposób, jak w przypadku fortepianu, dzięki czemu jest miękki podczas delikatnego grania, a podczas mocnego zwiększa się uczucie oporu. Klawiatura jest również wyposażona w przeciwwagę, która pomaga zrównoważyć akcję, utrzymując płynny i stabilny ruch nawet przy lekkim dotyku. Na różnicę w odczuwaniu dotyku ma wpływ waga młotka, a każdy z 88 klawiszy fortepianu ma inny rozmiar młotka, a co za tym idzie inną wagę. Różni się nie tylko ciężar młotka, ale także grubość i liczba strun, więc „dotyk” różni się znacznie w zależności od zakresu klawiatury. Aby dokładnie oddać dotyk fortepianu, technologia 88-klawiszowego cyfrowego skalowania jest używana do zmiany głośności wytwarzanej przez każdy klawisz, a funkcja Hammer Response dostosowuje również taktowanie dźwięku, które subtelnie różni się dla każdego klawisza. W rezultacie dotyk jest inny podczas grania na każdym klawiszu, podobnie jak na fortepianie. Funkcja Key-Off Response steruje cyfrowo czasem wyciszenia na podstawie ruchu klawiatury po zwolnieniu palca. Na przykład podczas wielokrotnego grania tej samej nuty dźwięk będzie wymawiany wyraźnie za każdym razem, nawet jeśli klawisz nie powrócił w pełni do pozycji spoczynkowej. Daje to większą swobodę i szczegółową ekspresję dotyku dzięki temu, jak łączysz i wycinasz dźwięki! Możesz dostosować reakcję klawisza na 3 różnych poziomach, co pozwala na dodanie odrobiny legato lub staccato, aby najlepiej dopasować się do odtwarzanego utworu! Funkcja Key-Off Simulator pomaga wiernie odtworzyć różnicę w czasie zwolnienia (czas od zwolnienia klawisza do całkowitego zaniku dźwięku) w oparciu o szybkość zwalniania klawisza. Innymi słowy, ekspresja pauz została poprawiona poprzez zrealizowanie niuansów pogłosu charakterystycznych dla fortepianu, takich jak długość i ekspresja dźwięku, które zmieniają się w zależności od tego, jak szybko zdejmiesz palce z klawiatury. Pozwala to na dalsze wyrażanie swojej indywidualności i wolności podczas grania. Dodatkowo białe klawisze są wykonane z mieszanki żywicy i wysokiej jakości świerku, które są również używane w klasycznych fortepianach! Zastosowano nowe przetwarzanie klawiatury wraz z wytłoczeniami, aby nadać białym klawiszom bardziej naturalny wygląd i odczucie kości słoniowej, a czarnym klawiszom wygląd i teksturę bardziej przypominającą heban. Ta klawiatura maksymalizuje grywalność, jednocześnie odtwarzając naturalny dotyk fortepianu, ze stylowym wykończeniem, które doda poczucia luksusu.

Pedały

Kształt pedałów modelu PX-S7000 został na nowo zaprojektowany, aby lepiej przypominał wygląd i grywalność fortepianu koncertowego. Jeśli chodzi o jednostkę pedałów, zawiasy zostały wzmocnione, części deski uproszczone, a ogólny rozmiar stał się bardziej kompaktowy, dzięki czemu pedał jest dłuższy i większy. Oprócz obsługi bezstopniowego pedału tłumika, PX-S7000 obsługuje dwustopniowe, płynne, zmienne efekty pedału, co pozwala na bardziej subtelną regulację niuansów, co czyni go doskonałym dla wysoko wykwalifikowanych użytkowników, którzy chcą większej kreatywności. Ponadto, oprócz zwiększenia reakcji na pedał, dostosowano i zoptymalizowano odczucie uderzenia. Ułatwia to dodawanie niuansów poprzez subtelne naciskanie pedałów, zwiększając swobodę ekspresji podczas gry.

Kontrola w czasie rzeczywistym

Doświadcz najbardziej dynamicznego potencjału wydajności dzięki sterowaniu w czasie rzeczywistym, które intuicyjnie dostosowuje brzmienie podczas gry! PX-S7000 mają szeroką gamę wbudowanych efektów DSP (100 efektów), wyposażony w funkcję arpeggiatora, która pozwala wybierać spośród 50 wstępnie zaprogramowanych wzorów akordów, w których każda nuta jest grana osobno. Ponadto, korzystając z funkcji Recommended Setup, automatycznie zastosuje zalecane dźwięki i ustawienia zgodnie ze wzorem arpeggiatora, dzięki czemu gra z arpeggiatorem będzie jeszcze przyjemniejsza i skuteczniejsza. Podczas nakładania warstw lub dzielenia, każdą część można włączać/wyłączać indywidualnie. Pozwala to na większą indywidualną ekspresję i swobodę, dzięki czemu możesz znaleźć własne, niepowtarzalne sposoby na cieszenie się muzyką! Możesz regulować głośność za pomocą pedału ekspresji, stosować modulację, naciskając przycisk sterowania i zmieniać prędkość efektu obrotowego jednym dotknięciem. Dodatkowo PX-S7000 jest wyposażony w dwa przyciski EX. Do przycisków EX można przypisać różne funkcje, a wśród nich jest funkcja sterowania dla aplikacji do pobrania.

Wejście Mic-In

PX-S7000, jest wyposażony w standardowe gniazdo MIC IN z dedykowanym pokrętłem wzmocnienia sygnału wejściowego, co oznacza, że ​​jeśli podłączysz dostępny na rynku mikrofon dynamiczny, Twój głos może być odtwarzany przez wysokiej jakości wbudowany głośnik wraz z dźwiękiem Twojego instrumentu. Możesz także nagrywać bezpośrednio na fortepian i zastosować Hall Simulator/Reverb lub Mic Effects. Dostępnych jest 25 rodzajów wbudowanych efektów mikrofonowych, takich jak efekt masteringu, który dostosowuje dynamikę i jakość dźwięku jako całości, echo, które jest podstawą do edycji wokalu, a nawet bardziej unikalne efekty, które mogą drastycznie zmienić Twój wokal. Oznacza to, że możesz dostosować swój głos, aby pasował do utworu lub stylu, który chcesz, aby uzyskać niesamowitą swobodę, gdy chcesz jednocześnie grać i śpiewać.

Bluetooth

Podłączając bezprzewodowy adapter MIDI i audio*, możliwości Privia PX-S7000 są jeszcze bardziej rozszerzone. Wykorzystując własną technologię Casio, która łączy dane audio i MIDI przez USB, adapter umożliwia odtwarzanie muzyki ze smartfona, tabletu lub innego urządzenia przez system głośników PX-S7000 a także udostępnianie danych MIDI z PX-S7000 ze smartfonem, tabletem lub innymi urządzeniami elektronicznymi. Chociaż niektóre opóźnienia i zniekształcenia sygnału są nieuniknione podczas korzystania z Bluetooth, Casio dokonało kilku postępów technologicznych, aby zapewnić wyjątkową szybkość i stabilność, umożliwiając stabilne odtwarzanie muzyki i możliwość grania razem za pomocą bezpłatnej aplikacji do pobrania na inteligentne urządzenia „Casio Music Space “. Pobierając dedykowaną aplikację na smartfona, możesz jednym dotknięciem sterować i regulować dotyk, rezonans, metronom i wiele innych funkcji. Możesz również łatwo monitorować i dostosowywać wiele opcji jednocześnie za pomocą aplikacji, co zapewnia doskonałą użyteczność i swobodę w zakresie muzycznych doznań.

Funkcja iluminacji

PX-S7000 posiada wyjątkowe efekty podświetlenia, które pomagają zmaksymalizować jego atrakcyjność wizualną i sprawić, że będzie on tak estetyczny, jak to tylko możliwe. Posiada pierścień dotykowy, który świeci podczas obsługi lub odtwarzania muzyki przez Bluetooth Audio. Pierścień dotykowy świeci i obraca się z taką samą prędkością jak płyta LP, a przyciski LED migają w rytm odtwarzanego utworu. Kolory pokrętła Pitch Bend również zmieniają się w zależności od wyrażonych dźwięków, na przykład ciepłe kolory, aby wyrazić mocne wznoszące się tony i chłodniejsze tony, aby wyrazić łagodniejsze opadające tony, tworząc bardziej dramatyczne wrażenia z gry. Pokrętło pitch bend ma trzy różne warianty kolorystyczne (Cool, Colourful i Active), co pozwala w pełni dostosować i cieszyć się grą.

KLAWIATURA 

Akcja klawiszy: Smart Hybrid Hammer Action Keyboard

Klawiatura dynamiczna: 5 poziomów czułości, wył.

Liczba klawiszy: 88

Wykończenie klawiszy: Świerk i żywica

BRZMIENIA 

Liczba wbudowanych brzmień: 400

Moduł brzmieniowy: Multi Dimensional Morphing AiR

Polifonia: 256

Tryb duetu: Tak

SYMULACJA AKUSTYCZNA 

Dźwięk akcji klawiszy: 10 poziomów, wył.

Dźwięk tłumika: 10 poziomów, wył.

Rezonans strun: 10 poziomów, wył.

Rezonans tłumika: 10 poziomów, wył.

AKOMPANIAMENT 

Liczba wbudowanych rytmów: –

Metronom: Tak

Rytmy użytkownika: –

EFEKTY 

Chorus: 12 typów

Reverb: Hall simulator (4 typy) Reverb (8 typów)

UTWORY 

Funkcja włączania/wyłączania części: –

Liczba utworów: 60

Utwory użytkownika: 10

PORTY 

USB TO DEVICE: Tak

USB TO HOST: Tak

Wejście Audio: Stereo mini jack

Wejście na pedał sustain: Nie

Wyjście słuchawkowe/nagłośnienie: Stereo standard jack x 2

FUNKCJE 

Łączność z aplikacją CASIO MUSIC SPACE: Tak

Arpeggiator: Tak

One touch preset: –

Pitch bend: –

Rekorder Midi: 1 utwór, 2 ścieżki (1 system + 1 dodatkowy)

Strojenie: A4 = 415.5Hz ~ 440.0Hz ~ 465.9Hz

Transpozycja: 2 oktawy (-12 półtonów ~ 0 ~ +12 półtonów)

Pedały: Układ 3 pedałów (w zestawie)

Transpozycja oktawy: Tak

POZOSTAŁE 

Akcesoria w zestawie: AC adaptor (AD E24250LW), Bezprzewodowy MIDI & Audio Adaptor (WU BT10), nakrycie klawiszy, Pulpit, stała jednostka 3 pedałów, statyw

Otwierana płyta wierzchnia: –

Wyświetlacz: Full-dot LCD z podświetleniem dolnym

Wzmacniacze: 8W x 2 + 8W x 2 (przy pracy na bateriach) 3W x 2 + 3W x 2

Zasilacz sieciowy: AD-E24250LW

Zasilanie bateryjne: 8 baterii AA

DODATKOWO 

Głośniki: [16cm x 8cm (oval)] x 2 + [16cm x 8cm (oval)] x 3

Waga: 14.8 kg

Wymiary: 1340 × 242 × 102 mm

Specyfikacja

  • Kolor: Czarny
  • Polifonia: 256
  • Funkcja nagrywania: Tak
  • Wyjścia liniowe: Tak
  • Bluetooth: Tak
  • Drewniane klawisze: Tak
  • USB to device: Tak
  • USB to host: Tak

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter