×

KRK ROKIT RP5 G4 White Noise (PARA)


» przeczytaj wszystkie opinie

Nowa odsłona popularnego profesjonalnego monitora odsłuchowego KRK ROKIT RP5 4-generacji (G4) w białym wykończeniu, przenosi kreatywność muzyczną i dźwiękową na zupełnie nowy poziom!Kolor/Wzór

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

1 580,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Zaloguj się
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 816654007766

Nowa odsłona popularnego profesjonalnego monitora odsłuchowego KRK ROKIT RP5 4-generacji (G4) w białym wykończeniu, przenosi kreatywność muzyczną i dźwiękową na zupełnie nowy poziom!Kolor/Wzór

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

ODSŁUCHY STUDYJNE KRK ROKIT RP5 G4 WHITE NOISE – PROFESJONALNY SPRZĘT AUDIO

Odsłuchy studyjne KRK ROKIT RP5 4. generacji (G4) to pod wieloma względami produkt przełomowy, wprowadzający na rynek jakość do tej pory niespotykaną. Ich rdzeniem jest system DSP, który zarządza 25 opcjami ustawień akustycznych pomieszczenia. System DSP obsługuje się z użyciem wygodnego ekranu LCD wbudowanego w całą konstrukcję. Wraz ze specjalną aplikacją KRK, system DSP to bezsprzecznie olbrzymia pomoc w kwestii korygowania błędów akustycznych. Z pewnością godne uwagi są także wykonane z Kevlaru® przetworniki, dzięki którym możliwe jest zachowanie spójności pasma. Podsumowując, system DSP przyczynia się do minimalizacji zmęczenia słuchu i tego, że odbiór muzyki odtwarzanej z odsłuchów studyjnych KRK będzie wspaniałym doświadczeniem.

WOOFER + TWEETER Z KEVLARU® = INTEGRALNOŚĆ

Zespół inżynierów KRK stworzył wysokiej jakości obudowę kolumn głośnikowych KRK i zupełnie nowy przedni otwór bass reflex. Oba mają wielkie znaczenie w rozszerzaniu reprodukcji dolnego pasma, a także zapewniają zgrabny punch i elastyczność podczas rozmieszczania urządzenia w studio.

Inżynierowie z KRK opracowali precyzyjnie wykonaną obudowę odsłuchów studyjnych KRK i całkowicie nowy przedni otwór typu bass reflex. Zarówno obudowa, jak i bass reflex oddziałują pozytywnie w kwestii pogłębiania dolnego zakresu brzmieniowego. Wpływają również na punch oraz elastyczność sygnału podczas instalowania KRK ROKIT RP5 G4 w studio.

KONSTRUKCJA 4. GENERACJI TO PRZEŁOM W BRZMIENIU URZĄDZEŃ AUDIO

Wykonane z gęstej pianki akustycznej podkładki separują odsłuchy studyjne KRK od powierzchni nośnej. W rezultacie dźwięk jest przejrzysty i punktowy. Ulepszenie mechaniki i przepływu powietrzna doprowadziło do uzyskania mocnego, szerokiego i energicznego sweet-spotu, który dobrze radzi sobie z obrazowaniem i kreacją przestrzenną dźwięku.

WYDAJNY WZMACNIACZ KLASY D Z WBUDOWANYM LIMITEREM

Odsłuchy studyjne KRK ROKIT RP5 G4 korzystają z dedykowanego wzmacniacza klasy D, którego cechą charakterystyczną jest naprawdę wysoka wydajność. To właśnie on napędza przetworniki, robiąc to przy niższej temperaturze pracy. Dzięki temu zapewnia w głośnikach dobrą spójność i jednorodność brzmienia. Odsłuchy zabezpiecza wbudowany limiter, który uaktywnia się, gdy wzmacniacz osiągnie maksymalny poziom sygnału wyjściowego. Limiter chroni odsłuchy studyjne KRK i daje im możliwość wykazania się możliwie jak najszerszą rozpiętością dynamiczną.

Odsłuchy studyjne KRK ROKIT nie należą do urządzeń drogich, ale nie stanowi to o ich jakości. Są one bowiem obiektem zainteresowania wielu osób profesjonalnie zajmujących się muzyką, którzy szukają przede wszystkim urządzenia sprawdzonego i o świetnym brzmieniu. Nowa linia ROKIT 4. generacji to prawdziwy ROKIT Science!

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

profesjonalne 2-drożne monitory studyjne stworzone i zaprojektowane w USA

integralny 5-calowy woofer i 1-calowy tweeter z Kevlaru®

wbudowany wydajny wzmacniacz klasy D o mocy 55W

wysokiej jakości przetworniki

odpowiedź częstotliwościowa: 43 Hz – 40 kHz

max SPL: 104 dB

pokładowy, napędzany przez DSP, wizualny EQ LCD

25 wizualnych ustawień EQ dla różnych środowisk odsłuchowych

aplikacja KRK z narzędziami do korekcji pomieszczeniaw

wysokiej jakości obudowa o niskim rezonansie

izolacja od powierzchni nośnej w celu zwiększenia klarowności brzmienia

nowy, specjalnie zaprojektowany limiter uaktywniający się przy maksymalnym poziomie sygnału wyjściowego wzmacniacza

szeroki, głęboki i dynamiczny sweet spot z niesamowitą bazą stereo

obrazowanie dźwięku w 3D tworzy niesamowity realizm miksów

zoptymalizowany falowód wysokich częstotliwości

frontowy port basowy, optymalizujący niskie częstotliwości, gwarantujący szerokie dolne pasmo i świetną odpowiedź na transjenty

opcjonalne metalowe grille na przetworniki

wymiary: 285mm x 190mm x 241mm

waga: 4,85 kg

niezwykle wszechstronny system głośników – doskonały do tworzenia muzyki w różnych środowiskach

system sprawdzający się na każdym etapie kreacji muzycznej: od produkcji, poprzez miks, po mastering

produkty stworzone przez markę z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE PRODUCENTA

 

SPECJALNA APLIKACJA DO ODSŁUCHÓW STUDYJNYCH KRK

KRK Systems przedstawia rewolucyjną aplikację KRK Audio Tools na iOS i Androida! Jest to darmowe, profesjonalne narzędzie, na które składa się pięć użytecznych komponentów. Aplikacja sprawdzi się w przypadku jakiegokolwiek systemu odsłuchowego. Do tego zapewni kontrolę nad potężnym narzędziem jakim jest EQ Recommendation. Dlatego pomoże Ci dostosować nowe monitory odsłuchowe z serii ROKIT G4 do środowiska akustycznego, w którym się znajdą.

 

TELEFON TO WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Audio Tools zawiera analizator widma pracujący w czasie rzeczywistym (Spectrum RTA), miernik poziomu (Level Meter), miernik opóźnień (Delay), analizator fazowości (Polarity) oraz narzędzie asystujące poprawnemu ustawieniu monitorów odsłuchowych (Monitor Align Tool). Wewnątrz aplikacji znajdziemy także generator brzmień, który pozwala wypuścić sinus, ciągły przebieg sinusoidalny, biały szum i szum różowy. To wszystko pozwala na przeprowadzenie odpowiedniego procesu analizy.

„Przede wszystkim chcieliśmy stworzyć coś, co stanie się kolejną zaletą nowej serii monitorów odsłuchowych z serii ROKIT G4 i co pozwoli użytkownikom osiągać jeszcze lepsze efekty w ich miksach!” – mówi Rich Renken, Product Manager, Pro Audio Division, Gibson Brands. „Jeśli chodzi o profesjonalny odsłuch, monitory G4 są zupełnie inne i reprezentują poważną aktualizację brzmienia w porównaniu z poprzednią linią G3. Narzędzie rekomendacji EQ ma sugerować bardziej płaski stan odsłuchu i pomóc użytkownikowi uzyskać lepszy punkt wyjściowy. Ostatecznie wszystko sprowadza się do preferencji użytkownika i jego ucha, ale z pewnością świetnie jest mieć tę funkcję razem z innymi w aplikacji!” – dodaje.

 

APLIKACJA BEZ OGRANICZEŃ

Pięć narzędzi wewnątrz Audio Tools współpracuje ze wszystkimi monitorami odsłuchowymi. Jest wśród nich miernik poziomu, który pomaga w kalibracji poziomu monitora, dlatego można mieć pewność, że wszystkie monitory reprezentują ten sam poziom dB. W systemie znalazła się też funkcja analizy opóźnienia. Pomaga ona obliczyć czas potrzebny na dotarcie dźwięku z każdego monitora do uszu odbiorcy. Ponadto funkcja polaryzacji w aplikacji służy do sprawdzania poprawności okablowania monitorów, minimalizowania strat basu i nieprawidłowej reprodukcji obrazu stereo – co jednak jest słyszalne, gdy monitory nie są zgodne fazowo. Do tego Spectrum RTA i Sound Generator bezsprzecznie świetnie nadają się do wyszukiwania niuansów w dowolnym środowisku. Dołączono również niemającą poprzedników funkcję Monitor Alignment, która służy do odpowiedniego wypozycjonowania odsłuchów.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc zaoferować tę aplikację społeczności muzycznej. Nasz zespół włożył wiele energii i badań w jej rozwój. W połączeniu z monitorami G4, aplikacja oferuje coś, co nigdy wcześniej nie pojawiło się na rynku – w dowolnej cenie.” – mówi Jimmy Landry, globalny dyrektor ds. Marketingu – Pro Audio Division, Gibson Brands. „Opinie, które otrzymaliśmy na temat nowego, bardziej profesjonalnego brzmienia ROKIT G4, są zdecydowanie pozytywne. Dlatego wraz z wydaniem aplikacji KRK Audio Tools, nie możemy się doczekać, aby usłyszeć, co ludzie tworzą na ROKIT-ach G4!”.

 

PROGRAM DOSTĘPNY NA iOS i Android

Co więcej, producent przygotował także filmy instruktażowe i opisujące funkcje aplikacji. Zobaczcie koniecznie poniższe wideo!

*CENA DOTYCZY 2 SZT.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter