KALI AUDIO WS-12 - AKTYWNY SUBWOOFER 1000 W


» przeczytaj wszystkie opinie

WS-12 to aktywny subwoofer o mocy 1000 W do studia i na scenę. Z rozszerzeniem częstotliwości do 23 Hz i maksymalnym SPL 123 dB, zapewnia autorytatywny bas w każdym ustawieniu.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

2 799,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 860132002583

WS-12 to aktywny subwoofer o mocy 1000 W do studia i na scenę. Z rozszerzeniem częstotliwości do 23 Hz i maksymalnym SPL 123 dB, zapewnia autorytatywny bas w każdym ustawieniu.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Wydajność

Moc. Głębokość. Zdolność adaptacji.

Subwoofer WS-12 to najmocniejszy subwoofer studyjny dostępny poniżej 1000 USD. Jest przeznaczony do użytku z dowolnymi monitorami studyjnymi bliskiego lub średniego pola, a także z małymi przenośnymi systemami PA na żywo.

Jedną z kluczowych specyfikacji projektowych WS-12 jest to, że jest w stanie zapewnić zarządzanie basami w systemie 5.1, w którym wszystkie głośniki szerokopasmowe to Kali IN-8. W związku z tym WS-12 jest zasilany przez wzmacniacz mocy o mocy 1000 W połączony z 12-calowym przetwornikiem o dużym wychyleniu.

Ta duża moc sprawia, że ​​WS-12 jest zdolnym subwooferem na żywo. Obudowa jest wykonana ze sklejki 18 mm i posiada uchwyty ułatwiające przenoszenie. Zespół Kali zadbał o to, aby pasował do małych samochodów osobowych, więc możesz go zabrać ze sobą nawet wtedy, gdy dzwonisz, aby dostać się na koncert!

Cała ta moc jest kontrolowana przez solidną, przyjazną dla użytkownika sekcję DSP, która umożliwia wybranie dokładnych ustawień potrzebnych do systemu. Niezależnie od tego, czy używasz go z parą LP-6, jako zarządzanie basem w systemie 5.1, czy na scenie z PA, łatwo jest skonfigurować WS-12, aby uzyskać dokładnie to, czego potrzebujesz.

WS-12:

 • Moc 1000 W klasy D.
 • 23 Hz
 • niższe pasmo przenoszenia
 • Drewniana obudowa 18 mm
 • 123 dB
 • maksymalny SPL

Funkcje DSP

 

 • Możliwość wyboru zwrotnic
 • WS-12 ma wybierane zwrotnice co 20 Hz między 40 Hz a 140 Hz.
 • Regulacja wzmocnienia
 • Stopnie 6 dB umożliwiają łatwą regulację między wolną przestrzenią, przy ścianach lub w rogach.
 • Biegunowość
 • Odwróć polaryzację subwoofera, aby uzyskać lepszą odpowiedź fazową w systemie.
 • Przełącznik nożny
 • Omiń subwoofer jednym naciśnięciem przycisku, aby słuchać miksu na głośnikach szerokopasmowych. Subwoofer wyłącza się, a sygnał wyjściowy nie przechodzi w stan wysoki po obejściu.

MONITORY AUDIO KALI

WS-12 został zaprojektowany jako subwoofer towarzyszący dla monitorów studyjnych z serii LP i IN firmy Kali.

W przypadku użycia z parą monitorów Kali, ustawienia zwrotnicy i wzmocnienia subwoofera można skonfigurować tak, aby dokładnie odpowiadały ustawieniom monitorów pełnozakresowych. Po wybraniu tych ustawień ustaw subwoofer między głośnikami i przekręć pokrętło głośności wszystkich głośników na południe lub do końca. Poziom subwoofera będzie dokładnie tam, gdzie trzeba, aby dopasować głośniki szerokopasmowe.

WS-12 może być używany do zarządzania basami w systemach tak dużych jak 5.1 z dowolnymi monitorami Kali.

Wygodne ustawienia pozwalają na użycie zewnętrznej zwrotnicy, a WS-12 można nawet skonfigurować jako dedykowany kanał efektów niskiej częstotliwości.

INNE MONITORY:

Wysoka moc i głęboka charakterystyka częstotliwościowa WS-12 sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego monitora bliskiego lub średniego pola - nie tylko tych wyprodukowanych przez Kali Audio!

Dzięki wybieranym zwrotnicom co 20 Hz między 40 a 140 Hz można go łatwo dopasować do dowolnego systemu. Dzięki wzmacniaczowi mocy 1000 W jest w stanie nadążyć za bardzo potężnymi monitorami studyjnymi bez zerwania potu.

WS-12 może być używany do zarządzania basami w systemach tak dużych jak 5.1 z monitorami studyjnymi bliskiego pola, a WS-12 może być nawet skonfigurowany jako dedykowany kanał efektów niskiej częstotliwości.

DŹWIĘK NA ŻYWO

WS-12 posiada łatwe do przenoszenia uchwyty i wytrzymałą drewnianą obudowę 18 mm. Jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w większości małych samochodów osobowych, co czyni go doskonałym wyborem dla małych, mobilnych systemów PA.

Jeden WS-12 wystarczy do użycia z uniwersalnymi PA w stylu walizki, takimi jak Yamaha® StagePAS® lub Fender® Passport®, lub z liniowym układem all-in-one, takim jak Bose® L1® lub LD Systems® Maui® .

Dwie WS-12 mogą być używane obok siebie do użytku z większymi systemami. Z dwoma subwooferami obok siebie, maksymalny SPL całego systemu wynosi teraz 129 dB z rozszerzeniem częstotliwości do 23 Hz.

Specyfikacje

Aktywny: tak

Klasa wzmacniacza: D

Ciągła moc: 500W

Moc szczytowa: 1000W

Rozmiar przetwornika: 12 cali

Pasmo przenoszenia: (-10 dB): 23 Hz - 160 Hz

Pasmo przenoszenia: (+/- 3 dB): 30 Hz - 160 Hz

Krzyżowanie: Do wyboru; Zobacz podręcznik użytkownika

Maksymalny SPL: 123dB

Niezbalansowane wejścia: Stereo RCA

Wejścia zbalansowane: Stereofoniczne gniazdo combi TRS / XLR

Wyjścia zbalansowane: Stereo XLR

Szum przelotowy XLR: 0,09 mV; 99 dB stosunek sygnału do szumu

Inne wejścia / wyjścia: Wejście przełącznika nożnego 1/4 cala

Załącznik: Sklejka 18mm

Wysokość: 19 cali (48,3 cm)

Głębokość: 17 cali (43,2 cm)

Szerokość: 16 cali (40,7 cm)

Waga: 63 funty (29 kg)

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter