×

ADAM AUDIO T5V monitor aktywny (para)


» przeczytaj wszystkie opinie

Monitor aktywny bliskiego pola, dwudrożny, Woofer 5″, Tweeter U-ART z falowodem HPS, wejścia XLR/TRS, procesor DSP, przełącznik korekcji, moc 20/50W, pasmo przenoszenia 45Hz – 25kHz

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

1 550,00 zł
Dostępny
Zaloguj się
Dostępny
EAN 4260113133620

Monitor aktywny bliskiego pola, dwudrożny, Woofer 5″, Tweeter U-ART z falowodem HPS, wejścia XLR/TRS, procesor DSP, przełącznik korekcji, moc 20/50W, pasmo przenoszenia 45Hz – 25kHz

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Cena za 2 szt (para)

T5V to monitor bliskiego pola, który został zaprojektowany z myślą o małych pomieszczeniach. Jest to dwudrożny produkt, który oferuje doskonałą jakość dźwięku i obrazu. 

T5V to monitor studyjny, który dzięki 5-calowemu wooferowi pasmo niskich częstotliwości rozciąga się aż do 45 Hz. Produkt wyposażony jest w nowy głośnik wysokotonowy U-ART, który stanowi przełomowe rozwiązanie do nagrywania i miksowania w wysokiej rozdzielczości przy ograniczonych funduszach. Głośnik ten posiada pasmo przenoszenia sięgające 25 kHz i jest połączony z precyzyjnym falowodem o tych samych cechach kontroli dyspersji, co falowód High Frequency Propagation (HPS), wykorzystywany we flagowej serii monitorów ADAM Audio – S. Falowody w dużym stopniu ujednolicają dyspersję wysokich częstotliwości, zapewniając niesamowicie szeroki idealny punkt odsłuchu, co uwalnia od sztywnego siedzenia w jednej pozycji podczas miksowania. Produkt ten jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość dźwięku i chcą mieć pewność, że ich nagrania będą brzmiały doskonale.

Kolumna ze skośnymi ścięciami płyty czołowej, bass-refleks z tyłu oraz małe wymiary pozwalają na umieszczenie tego monitora w dowolnym miejscu pomieszczenia, bez względu na to, jak bardzo jest ono małe. Ma wbudowane zwrotnice i korektory sterowane przez DSP i różnorodne analogowe wejścia.

T5V zasilany jest przez 50-watowy wzmacniacz dla woofera i 20 W wzmacniacz dla głośnika wysokotonowego U-ART (oba pracujące w klasie D) oraz wytwarza maksymalne ciśnienie akustyczne na poziomie 106 dB/parę. Doskonała charakterystyka akustyczna, małe wymiary i wyjątkowy stosunek ceny do jakości sprawiają, że ten monitor studyjny idealnie pasuje do małych pomieszczeń realizatorskich w produkcji muzycznej, filmowej i radiowo-telewizyjnej.

Jeśli potrzebujesz usłyszeć więcej dołu, T5V jest kompatybilny z subwooferami ADAM Sub7 i Sub8.

Specyfikacja:

Głośnik wysokotonowy U-ART,

Głośnik niskotonowy 5″,

Wejścia: XLR i RCA,

Falowód HPS,

Moc wzmacniacza: Głośnik wysokotonowy: 20 W [RMS], Głośnik niskotonowy 50 W [RMS],

Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 25 kHz,

Maksymalny, szczytowy poziom ciśnienia akustycznego na parę: 106 dB,

Wzmocnienie/tłumienie wysokich i niskich częstotliwości ± 2 dB,

Gwarancja: 5 lat [2 lata na części i robociznę oraz dodatkowe 3 lata (dostępne po rejestracji produktu)]

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter