IK ILOUD MTM


» przeczytaj wszystkie opinie

IK ILOUD MTM  - Kompaktowy, precyzyjny monitor studyjny

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 8025813787032

IK ILOUD MTM  - Kompaktowy, precyzyjny monitor studyjny

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Cena za 1 szt.

Mikro monitory ILoud z IK zaskoczyły całą branżę. Producenci i inżynierowie dźwięku z całego świata podziwiali wydajność tak małej konfiguracji.

IK Multimedia postawił przed zespołem kilka zadań: rozwinąć tę koncepcję, opracować nową, bardziej kompaktową konstrukcję monitora dla udanej konkurencji z monitorami 5-, 6-, a nawet 8-calowymi.

Rezultatem był iLoud MTM. Ich wygląd zmienił ideę dokładności dźwięku i wygody umiejscowienia monitorów studyjnych w nowoczesnych studiach

Jeśli słuchasz iLoud MTM co najmniej raz, nie chcesz wracać do tradycyjnie dużych monitorów.

Funkcje ILoud MTM:

 • Ultra płaska charakterystyka częstotliwościowa
 • Dźwięk spójny z fazą
 • Rozszerzony, kontrolowany dolny zakres częstotliwości
 • Doskonały dźwięk z niewielkich odległości
 • Idealny na pulpit i dźwięk w małych pokojach
 • Zintegrowany system automatycznej kalibracji ARC
 • Konwertery analogowo-cyfrowe DSP
 • 100 watów mocy przy maksymalnym poziomie ciśnienia akustycznego 103 dB
 • Pasmo przenoszenia 40 Hz - 24 kHz
 • Regulowana podstawa do zmiany kąta nachylenia w zakresie 0 ° - 20 °

Referencyjna odpowiedź ultraliniowa

Głównym zadaniem monitorów studyjnych jest dokładne przesyłanie dźwięku bez żadnych kolorytów, aby można było poprawnie miksować. Aby zapewnić pełną kontrolę nad dźwiękiem, iLoud MTM wykorzystuje analogowo-cyfrowe konwertery DSP, co daje niezrównane wyniki w przypadku tradycyjnych konwerterów.

Wyższe częstotliwości brzmią neutralnie i czysto, środkowe są gładkie i zrównoważone, ale niższe z kolei. są prawdziwym ucieleśnieniem równowagi. Możesz redukować coraz więcej, nie bojąc się męczenia słuchu, a twoje utwory i wszystkie najmniejsze decyzje będą brzmiały wyraźniej, niż możesz sobie wyobrazić. I oczywiście nie zapominaj, że iLoud MTM zapewnia 100 watów mocy przy maksymalnym poziomie ciśnienia akustycznego 103 dB.

 

Przy takim basie większe systemy nie mogą się z nami równać.

Mikro monitor iLoud uderzył w świat dźwiękiem o niskiej częstotliwości, który odtwarzał przez 3-calowy głośnik „przeciwny fizyce”. Ale iLoud MTM oferuje jeszcze więcej - dolny zakres częstotliwości stał się jeszcze szerszy, aż do niesamowitej częstotliwości 40 Hz, idealnej do nowoczesnych stylów muzycznych.

iLoud MTM wprowadza na rynek nowy opatentowany system linearyzacji reakcji fizycznych (PRL ™), który wykorzystuje dane zespołu, projekt i materiały korpusu w połączeniu z elektromechanicznymi pomiarami rzeczywistych jednostek w czasie rzeczywistym, aby dostosować wydajność systemu w czasie rzeczywistym. Zrównoważony i czysty zakres niskich częstotliwości, lepszy niż dźwięk monitorów dwa razy większy niż iLoud MTM.

Bas brzmi tak wyraźnie i solidnie - po prostu niewiarygodne w przypadku tak małych monitorów.

Nowa faza wierności dźwięku

Wiele nowoczesnych monitorów studyjnych, nawet wysokiej klasy, podlega zniekształceniom częstotliwości fazowych ze względu na konstrukcję obudowy, zwrotnice z przesunięciem fazowym itp. Wynik końcowy negatywnie wpływa na obraz stereo - staje się nieostry, rozmazany, wiele szczegółów zostaje po prostu utraconych. iLoud MTM wykorzystuje dwudziestoletnie doświadczenie IK w cyfrowym przetwarzaniu sygnału (DSP), oferując spójną fazowo charakterystykę w stosunku do użytecznego spektrum częstotliwości, zapewniając niesamowicie realistyczny, naturalny dźwięk, którego nigdy wcześniej nie słyszałeś.

Wszystkie najmniejsze szczegóły twoich utworów są na miejscu i nie musisz już tracić cennego czasu na konfigurowanie korektora. Taka odpowiedź fazy liniowej rzadko występuje w monitorach, nawet kilka razy droższych niż iLoud MTM, i trzeba ją usłyszeć, aby ją docenić.

Symetryczna konstrukcja MTM zapewnia ultra-precyzyjny obraz stereo

ILoud MTM wykorzystuje konfigurację głośnika średnio-wysokotonowego i średniotonowego (głośnik średniotonowy - głośnik wysokotonowy - głośnik średniotonowy) o symetrycznej konstrukcji. Zawiera parę 3,5-calowych głośników niskotonowych i jeden calowy głośnik wysokotonowy, co zapewnia ultra-precyzyjne, czyste źródło dźwięku. Taki wynik z niewielkiej odległości nie może zostać osiągnięty przy użyciu tradycyjnych systemów dwóch głośników. To z kolei oznacza, że ​​możesz łatwo skupić się na muzyce bez rozpraszania się obcym hałasem. Dźwięk jest tak naturalny, że może ci się wydawać, że monitory rozpuściły się w powietrzu i jesteś w samym centrum wydarzeń. Ponadto, w porównaniu z innymi konfiguracjami, znacznie zmniejszy to obciążenie ucha - podczas pracy ze zwykłymi 2 lub 3 głośnikami różne częstotliwości docierają do uszu na różne okresy czasu, co prowadzi do zmęczenia. W ten sposób możesz zmniejszyć więcej i dłużej.

Konstrukcja iLoud MTM oferuje również wyjątkową dyfuzję dźwięku, zwiększając przezroczystość i neutralność tego, co słyszysz.

Kontrolowane rozproszenie minimalizuje skutki akustyki pomieszczenia, zapewniając jeszcze bardziej niezawodną kontrolę.

Ostateczny wynik to szybki, łatwy i niestrudzony proces mieszania.

Ponadto ta innowacyjna konstrukcja minimalizuje rozmiar monitora, który jest o 30-50% mniejszy niż w przypadku podobnych monitorów, co pozwala zainstalować je nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

Natychmiastowa adaptacja do dowolnego pomieszczenia

Dziś studio nagrań może być zlokalizowane w dowolnym miejscu - od ściśle zweryfikowanych pomieszczeń z pełną zgodnością z przepisami akustycznymi po wolną sypialnię. Podczas tworzenia, wielu producentów monitorów kieruje się idealnymi warunkami w próżni - idealna lokalizacja, idealne środowisko, duże odległości odsłuchu. Ale dla większości muzyków taki luksus jest po prostu niedostępny.

  

ILoud MTM ma zintegrowany system automatycznej kalibracji akustycznej ARC. Możesz łatwo skalibrować monitory dla swojego pokoju za pomocą specjalnej aplikacji i dołączonego mikrofonu pomiarowego. Po prostu umieść monitory w wygodnym miejscu, weź mikrofon, naciśnij przycisk, a natychmiast otrzymasz najlepsze ustawienie dla swojego konkretnego pokoju. Plus, oczywiście, możesz regulować ekspansję niskich częstotliwości i regulować odpowiedź basów i tonów wysokich według własnych upodobań.

Możesz być pewien, że iLoud MTM jest zoptymalizowany specjalnie pod kątem akustyki, dzięki czemu Twoje miksy będą brzmiały tak dokładnie, jak to możliwe.

Każdy monitor MTM iLoud ma ruchomą podstawę, która umożliwia zmianę kąta pochylenia z 0 ° na 20 ° i ustawienie go we właściwej pozycji. Wszystkie monitory z ruchomą podstawką mają taki kąt pochylenia - w praktyce wielu z nich nie można ustawić w wygodnej pozycji.

W iLoud MTM znajduje się gumowana podstawa do montażu w pozycji poziomej oraz gwint w dolnej części obudowy do umieszczenia ich na stojakach mikrofonowych.

W połączeniu z symetryczną konstrukcją i spójną fazowo odpowiedzią, iLoud MTM zapewnia bardzo skoncentrowany i dokładny odsłuch w dowolnym miejscu.

Lepiej, silniej, dokładniej

Rejestrując się w iLoud MTM, otrzymasz również T-RackS 5 Metering Suite. Jest to kompletny zestaw wtyczek, który zapewnia dokładne mierniki wartości szczytowej, wartości skutecznej i dynamicznej, spektrogram, analizator w czasie rzeczywistym, mierniki fazy i korelacji i wiele więcej. Za pomocą tej pary możesz łatwo zarządzać wszystkimi aspektami swojego materiału audio z dokładnością klasy referencyjnej. Ta poręczna wtyczka może zostać wstawiona do głównej magistrali lub dowolnego indywidualnego toru, dzięki czemu pomiary są tak profesjonalne jak odsłuch.

Sterowanie cyfrowe jest kluczem do dokładnego dźwięku

ILoud MTM wykorzystuje algorytmy wysokiej rozdzielczości i najwyższej klasy konwertery analogowo-cyfrowe do pełnej kontroli nad wyrównaniem, synchronizacją czasową, zwrotnicami, filtrowaniem i autokalibracją. Ponadto iLoud MTM pozwala stworzyć efekt pogłosu w pomieszczeniu.

iLoud MTM jest wynikiem 20 lat doświadczenia IK w eksperymentach z cyfrowym przetwarzaniem sygnałów. Uzyskane parametry pozwalają temu modelowi monitorów brzmieć lepiej niż inne w tym zakresie i rozmiarze.

Charakterystyka:

 • Konstrukcja MTM - precyzyjne skupienie i doskonałe rozpraszanie dźwięku
 • 2 3,5-calowe głośniki niskotonowe i jeden calowy głośnik wysokotonowy.
 • Wzmacniacze monitorowe pracują w klasie D i zapewniają 100 watów mocy
 • Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 103 dB
 • Powtarzalny zakres częstotliwości modelu wynosi 40 Hz - 24 kHz
 • Koherentna odpowiedź fazowa w zakresie +/- 15 ° od 200 Hz do 24 kHz
 • Wejście combo ¼ ”/ XLR, czułość -10dBv lub + 4dBu
 • Kontrola korektora: ekspansja LF, wzmocnienie / zmniejszenie LF, wzmocnienie / redukcja HF
 • Kompaktowe wymiary dla łatwego pozycjonowania nawet w najbardziej niewygodnych miejscach
 • Wielokrotne pozycjonowanie z ruchomym stojakiem o kącie nachylenia do 20 °, gumowaną podstawą i gwintami w dolnej części korpusu dla stojaka na mikrofon

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter