×

NOVOX NC-1 NEW 2022 - MIKROFON POJEMNOŚCIOWY USB


» przeczytaj wszystkie opinie

Novox NC1 Black to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB przeznaczony do pracy zdalnej, podcastingu, streamingu online, gier, a także nagrywania głosu i muzyki

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

239,00 zł
Dostępny
Zaloguj się
Dostępny
EAN 5902349392110

Novox NC1 Black to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB przeznaczony do pracy zdalnej, podcastingu, streamingu online, gier, a także nagrywania głosu i muzyki

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Novox NC1 Black to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB przeznaczony do pracy zdalnej, podcastingu, streamingu online, gier, a także nagrywania głosu i muzyki. Dzięki nowoczesnemu designowi i wysokiej jakości komponentom zapewnia potężną wydajność i krystalicznie czysty dźwięk przy łatwej, bezproblemowej obsłudze. Wysoka czułość NC1 Black czyni go idealnym narzędziem do nagrywania wokali, pojedynczych instrumentów, a nawet całego zespołu. Jego kardioidalna charakterystyka sprawia, że mikrofon zbiera dźwięki z przodu i odrzuca szumy z tyłu i po bokach, co znacznie redukuje odgłosy, których nie chcesz w swoich nagraniach.

Nowoczesny design

Będący urzeczywistnieniem myśli szwedzkich projektantów, mikrofon z łatwością wkomponuje się w każde miejsce pracy, spełniając wszystkie wymagania dotyczące wyglądu i trwałości.

Wszechstronność

Mikrofon pojemnościowy o krystalicznie czystym dźwięku i bardzo wysokim poziomie sygnału – idealny do pracy zdalnej, podcastów, streamingu, grania online i nagrywania.

 

Plug & Play

Bezproblemowa łączność plug & play z systemami Windows, macOS, iOS, Android i konsolami do gier wyposażonymi w USB – mikrofon jest gotowy do użycia w ciągu kilku sekund po podłączeniu.

Pasmo przenoszenia

Ultra szerokie pasmo przenoszenia od 30 Hz do 18 kHz gwarantuje czystą i dynamiczną reprodukcję przechwytywanego sygnału – zarówno głosu, jak i muzyki.

Podsumowanie

Dzięki zakresowi częstotliwości od 30 Hz do 18 kHz, Novox NC1 jest idealnym wyborem dla każdego źródła dźwięku. Jest wyposażony w solidną, wytrzymałą obudowę. Łatwo instaluje się na statywie, wysięgniku lub ramieniu do montażu na biurku, zapewniając maksymalną wygodę i wszechstronność.

Mikrofon został zaprojektowany z myślą o nienagannej funkcjonalności Plug & Play. Jest kompatybilny z systemami Windows, macOS, iOS, Android oraz konsolami do gier wyposażonymi w wejście USB, co czyni go w pełni samodzielnym rozwiązaniem do nagrywania – nie ma potrzeby stosowania drogich i skomplikowanych w obsłudze interfejsów audio.

Specyfikacja

Szybka i łatwa konfiguracja plug & play

Kompatybilność z: Windows Win7/Win10/macOS

Pasmo przenoszenia: 30 Hz – 18 kHz

Maksymalny SPL: 120 dB (@1 kHz 1% THD)

Czułość: 17 mV/Pa (@ 1 kHz)

Kardioidalna charakterystyka kierunkowa

Wytrzymała metalowa obudowa

W zestawie statyw tripod, osłona przeciwwietrzna (gąbka) i kabel USB (1,8 m)

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter