×

NOVOX NC-1 BLACK mikrofon pojemnościowy USB

NOVOX NC-1 BLACK mikrofon pojemnościowy USB
 • NOVOX NC-1 BLACK mikrofon pojemnościowy USB

» przeczytaj wszystkie opinie

NC-1 jest mikrofonem przeznaczonym do współpracy z komputerami opartymi o systemy operacyjne Windows oraz Mac OS.X.Kolor/Wzór

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Niedostepny
EAN 5902349390765

NC-1 jest mikrofonem przeznaczonym do współpracy z komputerami opartymi o systemy operacyjne Windows oraz Mac OS.X.Kolor/Wzór

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Novox NC-1 Black to kolejna bardzo doceniana wersja mikrofonu NC-1, oczywisty wybór dla wielu gamerów, youtuberów, podcasterów, streamerów, lektorów czy muzyków. 

PODŁĄCZ I CIESZ SIĘ GRĄ

Mikrofon od razu jest gotowy do działania po podłączeniu przez port USB i nie potrzebuje żadnego zewnętrznego zasilania. Bezpośrednio po podłączeniu jest gotowy do nagrywania dźwięków czy komunikacji online. Mikrofon nie wymaga żadnej instalacji dodatkowych sterowników. Dzięki zastosowanej technologii Plug&Play można natychmiast po podłączeniu cieszyć się grą. Novox NC-1 Black współpracuje z każdym oprogramowaniem audio w systemach Mac czy Windows.

DYNAMIKA I DOBRE BRZMIENIE

Metalowa obudowa zapewnia ochronę delikatnej kapsuły i elektroniki, ta solidna konstrukcja gwarantuje długie i bezawaryjne działanie mikrofonu. Zainstalowana kapsuła o wysokiej jakości daje bardzo dobre brzmienie, natomiast szerokie pasmo przenoszenia jak i duży zakres dynamiki mikrofonu gwarantuje dokładne, czytelne i wyraźne odzwierciedlenie zarówno głosów jak i nagrywanych instrumentów. Mikrofon Novox NC-1 Black posiada kardioidalną charakterystykę co znacznie ogranicza rejestrowanie dźwięków dochodzących z otoczenia przy nagrywaniu.

Mikrofon Novox NC-1 doskonale sprawdza się przy nagrywaniu muzyki. NC-1 Black potrafi bardzo dobrze zarejestrować dowolny instrument w jakości do tej pory nieosiągalnej w mikrofonach tej klasy. Wystarczy uruchomić ulubiony program włączyć mikrofon i od razu nagrywać swoje pomysły, piosenki, czy nagrać nawet próbę zespołu.

WYGODA I NIEZAWODNOŚĆ

Novox NC-1 został zaprojektowany z myślą o wygodnym użytkowaniu. Ten poręczny i kompaktowy mikrofon nie przeszkadza podczas grania czy nagrywania. Z racji małych gabarytów nie zajmuje dużo miejsca i z łatwością zmieści się na każdym biurku. Mikrofon dobrze sprawdzi się w pomieszczeniach wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba zarejestrowania głosu czy instrumentów. Novox NC-1 jest objęty 2 letnią gwarancją co świadczy o niezawodności mikrofonu, jego trwałości i niezawodnej pracy przez długi czas.

NC-1 jest mikrofonem przeznaczonym do współpracy z komputerami opartymi o systemy operacyjne Windows oraz Mac OS.X. Urządzenie łączy się z komputerem za pomocą portu USB w trybie Plug&Play. Chwilę później, dzięki w pełni automatycznej instalacji sterowników, użytkownik może cieszyć się gotowym do pracy systemem rejestracji dźwięku. NC-1 współpracuje z dowolnym oprogramowaniem DAW, a jego parametry sygnałowe przekładają się bezpośrednio na wysoka jakość oferowanego brzmienia. Mikrofon został wyposażony w przetwornik analogowo-cyfrowy, pracujący w trybie 48kHz 16-bit, a konstrukcja samej membrany gwarantuje pasmo przenoszenia z zakresu 30Hz-18kHz. Tak szeroka odpowiedź częstotliwościowa określa bardzo uniwersalne zastosowanie NC-1. Można z powodzeniem wykorzystać go do nagrywania wokali, różnego rodzaju instrumentów, efektów przestrzennych oraz lektora. Dzięki kardioidalnej charakterystyce kierunkowej, mikrofon zarejestruje bardzo dobrze zarówno sygnał trąbki jak i gitary akustycznej. Największą zaletą NC-1 jest jego mobilność. Może on zostać zabrany w dowolne miejsce by tam, za pomocą przenośnego komputera zarejestrować dźwięk z koncertu, wykładu bądź prezentacji multimedialnej.


Dane techniczne:

 • wielkomembranowy, studyjny mikrofon pojemnościowy USB
 • najwyższa jakość dźwięku,
 • szybka i bezproblemowa konfiguracja Plug And Play,,
 • kompatybilność: Windows 2000/XP/Vista/Win7/MAC//OSX/Linux,
 • przetwornik AD: 16bit 48kHz (max),
 • pasmo przenoszenia: 30Hz - 18kHz,
 • maksymalny poziom SPL: 130dB (@1kHz 1% THD),
 • zakres dynamiki: 96dB, THD + N: -89 - -96dB,
 • czułość: -38dB (0dBV = 1V/Pa @1kHz),
 • kardioidalna charakterystyka kierunkowa,
 • wytrzymała stalowa obudowa,
 • w zestawie uchwyt do montażu na statywie i przewód USB o długości 1.8 m.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter