BOSS RC-500 LOOPER LOOP STATION


» przeczytaj wszystkie opinie

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957054516758

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Dwukanałowa Potęga

RC-500 to niezbędny partner dla gitarzystów, piosenkarzy/autorów piosenek, multiinstrumentalistów i każdego, kto chce przenieść pętlowanie na wyższy poziom. Twórz kompozycje w czasie rzeczywistym z dwiema ścieżkami pętli, wejściami mikrofonowymi i stereofonicznymi dla instrumentów, rytmami i inspirującymi efektami Loop FX, wszystko z najwyższą 32-bitową jakością dźwięku. Przechowuj loop w pamięci i kontroluj rozszerzone funkcje za pomocą zewnętrznych elementów sterujących i MIDI. Pełen funkcji Loop Station nowej generacji RC-500 zapewnia profesjonalistom narzędzia potrzebne do rozwijania nowych pomysłów i narzędzie do imponujących występów, które sprawią, że publiczność będzie chciał więcej

 • Zaawansowany dwukanałowy looper z wbudowanym miksowaniem i opcjami szczegółowej kontroli
 • Najwyższej jakości brzmienie dzięki 32-bitowej konwersji AD/DA i 32-bitowym przetwarzaniem zmiennoprzecinkowym
 • Looper z silnikiem stereo z 13 godzinami nagrywania
 • Wielokolorowy wyświetlacz LCD do podglądu stanu pętli i edycji parametrów
 • Wejścia mono/stereo do łatwej integracji z pedalboardem oraz niezależne wejście mikrofonowe XLR z zasilaniem phantom
 • Funkcja Reverse i Loop FX (Repeat, Scatter, Shift oraz Vinyl Flick) do dynamicznych i wciągających występów z loopami.
 • 16 różnych zestawów perkusyjnych i 57 zaprogramowanych rytmów z wariacjami A/B
 • Obsługa rozszerzonej kontroli za pomocą zewnętrznych przełączników nożnych, pedału ekspresji lub MIDI
 • Wejście/wyjście MIDI wyposażone w gniazda mini TRS (kabel BMIDI-5-35 dostępny osobno)
 • Wbudowana pamięć do 99 fraz
 • Twórz kopie zapasowe i wgrywaj pętle WAV przez USB
 • Zasilanie przez cztery baterie AA lub opcjonalny zasilacz AC

Najwyższej Jakości Dźwięk

Wyposażony w najlepszy w swojej klasie 32-bitowy AD/DA i 32-bitowe przetwarzanie zmiennoprzecinkowe, RC-5 rejestruje twój dźwięk z pełną wiernością i utrzymuje czytelność pętli nawet po wielu dogrywkach. Dzięki 13 godzinom nagrywania stereo masz dużo miejsca na długie, kreatywne podróże

Podłącz, Zapętlaj i Miksuj

Dzięki wszechstronnym rodzajom wejść/wyjść i interfejsowi RC-500 jest gotowy do wspierania wszystkich twoich muzycznych wizji. Podłącz instrumenty mono/stereo, efekty pedałowe oraz mikrofon do dedykowanego wejścia XLR - z zasilaniem phantom. Użyj tych dwóch ścieżek niezależnie do kompozycji piosenek lub razem aby uzyskać bogate tekstury wielośladowe. Podświetlenie LCD zmienia kolor, żeby wyraźnie pokazać aktualny tryb pracy, podczas gdy praktyczne suwaki ścieżek i pokrętło poziomu mikrofonu zapewniają bezpośredni dostęp do regulacji głośności podczas wykonywania pętli.

Elastyczna Kreatywna Kontrola

Trzy wbudowane przełączniki nożne ułatwiają sterowanie nagrywaniem i odtwarzaniem, przełączanie ścieżek i nie tylko. Podłącz dwa zewnętrzne przełączniki nożne aby bezpośrednio sterować wieloma przypisywalnymi funkcjami lub pedał ekspresji do ciągłej regulacji. Dla zaawansowanych zestawów małe złącza TRS MIDI umożliwią zdalną obsługę z przełączników MIDI i kontrolerów nożnych, a także synchronizację MIDI z automatami perkusyjnymi i programami DAW.

Spersonalizuj Swoją Konfigurację

Wejścia/wyjścia RC-500 i przełączniki nożne są domyślnie skonfigurowane do podstawowych operacji, ale można je przypisać na wiele różnych sposobów, aby spełnić indywidualne potrzeby. Kieruj lewe/prawe źródła wejściowe do oddzielnych ścieżek lub wysyłaj gitarę i wokal do niezależnych wyjść. Użyj przełączników nożnych do włączania/ wyłączania efektów, uruchamiania/zatrzymywania rytmów i wiele więcej. Twoje ustawienia są zapisywane wraz z pamięcią fraz, umożliwiając natychmiastową rekonfigurację RC-500 dla dowolnej aplikacji.

Wzmocnij Występy Rytmami i Loop FX

Wyposażony w inspirujące rytmy i sugestywne przetwarzanie pętli RC-500 jest przygotowany do nadania ruchu i barw wszystkim twoim przygodom z loopami. Każdy z 57 zaprogramowanych rytmów zawiera wariacje A/B, a 16 różnych zestawów perkusyjnych zapewni dźwięki pasujące do każdego stylu. Zaprojektowany z myślą o występach na żywo, efekty Loop jak repeat, scatter i inne nasycą twój loop natychmiastową energią dźwiękową. Jest też fajna funkcja odwracania idealna do tworzenia unikalnych smaczków dźwiękowych na żądanie.

Uchwyć, Ćwicz i Występuj

99 pamięci fraz RC-500 pozwala na przechowywanie pętli natychmiast, wraz z rytmem i zestawem, ustawieniami audio i przypisanymi do kontrolerów funkcjami. Dźwięk w pętli można zarchiwizować na komputerze przez USB. Dzięki importowaniu WAV przez BOSS Tone Studio, RC-500 staje się centrum odtwarzania pedalboardów dla materiałów lekcyjnych, ścieżek jamowych lub podkładów muzycznych na następny koncert.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter