HEADRUSH LOOPERBOARD


» przeczytaj wszystkie opinie

HeadRush wprowadza pierwszy na świecie, najmocniejszy, najbardziej intuicyjny, autonomiczny podłogowy looper z 7-calowym ekranem dotykowym i wydajnym czterordzeniowym procesorem.

HeadRush Looperboard został zbudowany po to, by umożliwić artystom przeniesienie sztuki zapętlania dźwięku na żywo na wyższy poziom.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

3 695,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 694318023709

HeadRush wprowadza pierwszy na świecie, najmocniejszy, najbardziej intuicyjny, autonomiczny podłogowy looper z 7-calowym ekranem dotykowym i wydajnym czterordzeniowym procesorem.

HeadRush Looperboard został zbudowany po to, by umożliwić artystom przeniesienie sztuki zapętlania dźwięku na żywo na wyższy poziom.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

HeadRush Looperboard wykorzystuje potężny czterordzeniowy system DSP, który został stworzony specjalnie od podstaw. Posiada inteligentny 7-calowy interfejs dotykowy, bogaty zestaw wejść i wyjść audio oraz najwyższej jakości obwody elektroniczne.

Oferuje w pełni konfigurowalny routing, ogromną ilość pamięci wewnętrznej, zestaw przydatnych wbudowanych efektów, zintegrowany odtwarzacz podkładów oraz zintegrowany interfejs audio USB – wszystkie te elementy znajdują się w stalowej, gotowej do drogi obudowie.

Ponadto ma ponad 8-godzinny czas nagrywania na pamięci wewnętrznej z inteligentną zmianą tempa i możliwość zapisu pętli na zewnętrznej pamięci USB/SD.

7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości

Dobrze dopracowany, czytelny interfejs użytkownika zapewnia wszystkie dynamiczne informacje zwrotne, których użytkownicy potrzebują, aby skoncentrować się na tworzeniu i budowaniu swojej pętli.
Muzycy mogą sterować dotykowo (przesuwać, przeciągać i upuszczać) w celu szybkiej edycji pętli lub dostosowania HeadRush Looperboard do własnego stylu.

Bezbłędna jakość zapisu

HeadRush Looperboard jest wyposażony w najwyższej klasy obwody audio, dzięki czemu możesz być pewien, że będziesz w stanie uchwycić każdy niuans swojego wykonania.

Ogromna pamięć masowa

HeadRush Looperboard może nagrywać i odtwarzać ponad osiem godzin dźwięku z pamięci wewnętrznej, a także eksportować pętle do późniejszego wykorzystania za pomocą wejść na karty SD i pamięć USB.

Lepsze panowanie nad pętlą

12 wbudowanych przełączników nożnych umożliwia szybkie tworzenie i przekształcanie pętli.
Przyciski nożne wyposażone są w indywidualne diody, które dynamicznie się aktualizują i zapewniają przydatne informacje zwrotne.
Możesz nagrywać, dogrywać, grać, cofać/przywracać, odwracać, transponować, miksować do jednej ścieżki i odejmować poszczególne warstwy w odwrotnej kolejności w stosunku do ich dodawania, wyciszać końcówki i usuwać poszczególne ścieżki loopera w locie.
Możesz również odwracać, wyciszać końcówkę, mnożyć lub dzielić długość, a także mnożyć lub dzielić prędkość odtwarzania dla całej pętli jednocześnie.

Możliwość dostosowania trybów ścieżki

Każda pętla zawiera cztery ścieżki mono lub stereo i może być uruchamiana w dowolnym z pięciu trybów (Fixed, Serial, Sync, Serial/Sync i Free), dzięki czemu HeadRush Looperboard dostosowuje się do każdego toku pracy loopującego muzyka.

Tap-Tempo z inteligentnym dopasowaniem tempa

Pozostań w synchronizacji z innymi muzykami na scenie dzięki wbudowanej funkcji inteligentnego dopasowywania czasowego, która umożliwia natychmiastową zmianę tempa pętli przy pomocy nożnego przełącznika, zachowując jednocześnie jej wysokość dźwięku, bez trzasków czy kliknięć i utraty jakości.

Wbudowane efekty wysokiej klasy

Wyposażony w najbardziej wszechstronne oraz najlepiej brzmiące i reagujące efekty, jakie można znaleźć w samodzielnym looperze, HeadRush Looperboard umożliwia przypisywanie wirtualnych racków efektowych bezpośrednio do wejść lub ścieżek loopera. Każdy wirtualny rack efektowy składa się z wielu indywidualnych efektów i jest specjalnie stworzony do takich zastosowań, jak m.in. wokal, gitara, lo-fi i perkusja. Można nawet wybrać maksymalnie cztery parametry efektu i jednocześnie regulować je przy pomocy zewnętrznego pedału ekspresji.

Wbudowany odtwarzacz podkładów

Wygodny wbudowany odtwarzacz podkładów umożliwia przewijanie, zatrzymywanie, odtwarzanie/pauzę, szybkie przewijanie do przodu lub zmianę tempa podkładu, całkowicie niezależnie od bieżącej pętli.

Mnóstwo wejść/wyjść audio

HeadRush Looperboard posiada cztery wejścia combo XLR+¼”z osobnymi regulatorami wzmocnienia i włączanym zasilaniem fantomowym +48V, dwa wyjścia XLR z opcją odłączenia masy, dwa wyjścia ¼ cala z wyborem poziomu: linia/wzmacniacz, jedno stereofoniczne wyjście słuchawkowe ¼” z osobnym pokrętłem głośności oraz jedno stereofoniczne wejście pomocnicze Aux 1/8” – z osobnym pokrętłem głośności, które kieruje sygnał dodatkowego źródła dźwięku (telefonu, tabletu, itp.) bezpośrednio do wyjść.

HeadRush Looperboard jest wyposażony w najwyższej jakości obwody elektroniczne audio, skonstruowane specjalnie po to, aby uchwycić dane wykonanie dokładnie tak, jak zamierzano, bez zniekształceń lub niepożądanej koloryzacji sygnału. Wyposażony jest w następujące wejścia i wyjścia:

4 wejścia combo XLR+1/4″ z włączanym zasilaniem fantomowym +48V
2 wyjścia XLR z opcją odłączenia masy
2 wyjścia ¼ cala; z przełącznikiem poziomu: wzmacniacz/linia
Stereofoniczne wyjście słuchawkowe 1/4” z osobnym pokrętłem głośności
Stereofoniczne wejście pomocnicze Aux 1/8”

Ponadto użytkownicy mogą dotykowo dostosować routing sygnału audio, co zapewnia maksymalną wszechstronność w zakresie szybkiej konfiguracji w każdej sytuacji związanej z wykonywaniem muzyki.

Uniwersalny routing audio

Intuicyjna strona konfiguracji routingu audio umożliwia szybkie przekierowanie dowolnego z czterech wejść, czterech ścieżek loopera, ścieżki podkładu lub ścieżki metronomu do dowolnego z czterech wyjść i/lub wyjścia słuchawkowego, zapewniając maksymalną elastyczność w optymalizacji dźwięku w każdej sytuacji.

Synchronizacja z zewnętrznym sprzętem MIDI

HeadRush Looperboard może odbierać kod czasowy MIDI do synchronizacji z zewnętrznymi maszynami perkusyjnymi, efektami, systemami do nagrywania i innymi urządzeniami obsługującymi MIDI.

Nagrywanie bezpośrednie przez USB

Zintegrowany interfejs audio USB umożliwia bezpośrednie nagrywanie miksu na komputerze Mac lub PC.

Stalowa obudowa, gotowa do drogi

HeadRush Looperboard został umieszczony w wytrzymałej, stalowej obudowie, zapewniającej niezawodność i gotowość do drogi. Jest to wygodny i kompaktowy sposób na zabranie ze sobą wszystkiego, czego potrzebujesz na koncerty zarówno w pobliżu jak i na drugim końcu świata.

Główne cechy:

 • 4-wejściowy/4-wyjściowy looper z inteligentną zmianą tempa i wbudowanymi efektami.
 • Ponad 8 godzin wewnętrznego czasu nagrywania, karta SD i wejścia USB dla zapewniania nieograniczonej pamięci masowej.
 • 4 ścieżki loopera.
 • Ścieżka metronomu i funkcje kwantyzacji.
 • Tap-Tempo z inteligentną zmianą tempa.
 • Stereofoniczny odtwarzacz podkładów.
 • Ponad 300 gotowych pętli fabrycznych umożliwiających rozpoczęcie pracy.
 • 4 wejścia combo XLR+1/4″ z zasilaniem fantomowym +48V.
 • 4 przypisywane wyjścia XLR, wyjścia ¼ cala i wyjście słuchawkowe.
 • Wejście i wyjście MIDI.
 • Nagrywanie i reamping przez USB z maksymalną jakością 24 bity/96 kHz.
 • Wbudowane efekty z wejściem pedału ekspresji 1/4″, dla zapewnienia najlepszego sterowania.
 • Wbudowany interfejs audio USB.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter