AKAI MPC KEY 61


» przeczytaj wszystkie opinie

Samodzielna stacja robocza typu MPC, klawiatura półważona 5 oktaw z Aftertouch, kontroler wstęgowy, ekran multi-touch 7″, 16 podświetlanych padów, pamięć wewnętrzna 32GB, RAM 4GB, ponad 6000 presetów, 25 instrumentów, 8 wyjść CV/Gate, 2 wejścia Mic/Line

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

9 499,00 zł
W magazynie
Dostępny

Samodzielna stacja robocza typu MPC, klawiatura półważona 5 oktaw z Aftertouch, kontroler wstęgowy, ekran multi-touch 7″, 16 podświetlanych padów, pamięć wewnętrzna 32GB, RAM 4GB, ponad 6000 presetów, 25 instrumentów, 8 wyjść CV/Gate, 2 wejścia Mic/Line

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

  • Ekspresyjna półważona klawiatura z funkcją aftertouch zaprojektowana z myślą o producentach i klawiszowcach
  • Wiodąca w branży paleta brzmień zawierająca 25 instrumentów wtyczkowych i ponad 100 najnowocześniejszych efektów
  • Niezwykle jaskrawy, kolorowy ekran dotykowy 7″ z funkcją Multi-Touch i obsługą gestów, zapewniający przejrzystą nawigację
  • 16 kultowych dynamicznych padów perkusyjnych MPC RGB z aftertouch i funkcją Note Repeat
  • Przypisywalny kontroler paskowy i 4 przypisywalne pokrętła Q Link do tworzenia i wykonywania muzyki z wykorzystaniem własnych brzmień
  • Interfejs audio z 2 wejściami mikrofonowymi/liniowymi i wysokiej klasy przedwzmacniaczami z zasilaniem fantomowym, dzięki czemu samplowanie osiąga nowy poziom kreatywności (akceptuje również interfejsy audio i midi niewymagające instalacji sterowników).

Siła dźwięku

Przedstawiamy Akai Professional MPC Key 61, rewolucyjny samodzielny syntezator klawiszowy do produkcji muzyki, który stanowi kolejny rozdział w historii MPC. MPC Key 61 bazuje na tradycji potężnego sekwencjonowania i rewolucyjnego samplowania MPC oraz dodaje najbardziej zaawansowane instrumenty wirtualne i efekty nowej generacji, wzbogacając arsenał wiodących w branży narzędzi do produkcji muzycznej. A teraz, dzięki dodaniu 61-klawiszowej półważonej klawiatury z aftertouch, MPC wznosi się na niespotykany dotąd poziom kreatywnej interakcji i ekspresji, zapewniając najpotężniejszy i najbardziej kompletny na świecie samodzielny system pracy.

Przełamywanie barier dźwiękowych

W MPC Key 61 doświadcz nowego wymiaru dźwięku, jakiego jeszcze nie było. MPC Key 61, wyposażony w 25 silników instrumentów wtyczkowych w zasięgu ręki i ponad 6000 najnowocześniejszych presetów, dostarcza najbardziej nowoczesną paletę brzmień, jaką kiedykolwiek zaprogramowano w syntezatorze. Każdy instrument wtyczkowy zawiera zaawansowaną syntezę, głęboką edycję parametrów i nowoczesne efekty, które zapewniają prawdziwie inspirujące wrażenia muzyczne – a wszystko to zaprojektowane z szybkim i żywym interfejsem dotykowym, który zapewnia intuicyjną i atrakcyjną obsługę. Zanurz się w świecie dźwięku.

Ekspresyjna klawiatura

MPC Key 61 posiada niewiarygodnie ekspresyjną i przyjemną w grze półważoną klawiaturę z aftertouch, która napędza światowej klasy brzmienia z dynamicznym i świetnie reagującym sterowaniem. Z myślą o klawiszowcach i producentach połączono technologię i rzemiosło artystyczne, co pozwala tchnąć inspirację w każde wykonanie. Klawiatura MPC Key 61 została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia podczas gry, łącząc brzmienie z wyczuciem dźwięku. 16 dynamicznych padów RGB w MPC Key 61 to te same nagradzane pady, co w MPC One. Oprócz kultowych padów MPC posiada również słynne funkcje Time Correct, Swing i Quantize, które do dziś stanowią filary nowoczesnej produkcji muzycznej.

Podłącz się do świata efektów

MPC Key 61 zawiera ponad 100 najnowocześniejszych efektów gotowych do użycia w twoich produkcjach muzycznych w celu miksowania i masteringu. Wstawiaj do swoich utworów bogate i przestrzenne pogłosy i delaye, dodawaj energii i siły do brzmienia perkusji oraz miksuj za pomocą kompresorów i limiterów, zarówno tych nowoczesnych, jak i vintage. Dzięki MPC Key 61 doświadczysz korzystania z wtyczek efektowych jak nigdy dotąd. Jest to pierwszy na świecie syntezator zawierający nowoczesne wokalne wtyczki efektowe, które mogą być również wykorzystywane do najbardziej kreatywnego projektowania dźwięku.

Kontroler paskowy i ręczne sterowanie

Wbudowany kontroler paskowy jest katalizatorem nowych sposobów sterowania, tworzenia i interakcji z własnymi brzmieniami. Koła pitch-bend i modulacyjne pozwalają na dodanie ekspresji do twoich kompozycji. Podciągaj dźwięki syntezatorów w Fabric XL, dodawaj delikatne vibrato do instrumentów smyczkowych w Session Strings lub reguluj prędkość kolumny Leslie w organach, aby usłyszeć, jak twoje partie rozbrzmiewają szerokim, chorusowym tremolo.

TWOJE CENTRUM ŚWIATA PRODUKCJI

Ogarnij swoją kreatywność

MPC Key 61 połączy całe twoje studio i sposób pracy. Podłącz do 32 urządzeń MIDI przez USB za pomocą MIDI Multi, rozszerz wejścia/wyjścia audio do 32 wejść i wyjść za pomocą interfejsów audio lub podłącz syntezatory vintage za pomocą MIDI In/Out/Thru. 8 gniazd CV/Gate umożliwia podłączenie szerokiej gamy urządzeń modularnych itp. Wbudowany interfejs Wi-Fi/Bluetooth pozwala na bezprzewodową synchronizację z Ableton Link i aktualizację systemu operacyjnego MPC, a dodatkowa kieszeń SATA pozwala na przechowywanie dużej ilości brzmień i ścieżek.

Samodzielna produkcja i nagrywanie wokali

MPC Key 61 posiada wbudowany 24-bitowy interfejs audio z wysokiej klasy przedwzmacniaczami i przetwornikami AC/CA. Każde wejście XLR/TRS 1/4″ ma osobne pokrętło do regulacji wzmocnienia sygnału i zasilanie fantomowe dla mikrofonów pojemnościowych.

2 wyjścia główne, 2 wyjścia do subwoofera i dodatkowe wyjście słuchawkowe pozwalają na rozbudowane połączenia. Nagrywaj nieskazitelnie czyste ścieżki wokalne i przetwarzaj je za pomocą wbudowanego pakietu AIR Vocal Suite lub nagrywaj gitary, basy lub inne instrumenty, aby uzyskać najlepsze możliwości nagrywania i samplowania.

Integracja z DAW dzięki oprogramowaniu MPC2

Dołączony do zestawu program DAW MPC2 Desktop dla komputerów Mac i PC zwiększa możliwości MPC dzięki rozszerzonej liczbie ścieżek i obsłudze wtyczek AU/VST innych firm. MPC2 to optymalna platforma dla nieograniczonej wszechstronności twórczej, zapewniająca bezprecedensową chirurgicznie precyzyjną kontrolę i integrację z systemem MPC Key 61. Można go uruchomić jako DAW lub jako wtyczkę VST/AU w programach DAW innych firm takich jak FL Studio, Logic, Ableton, Pro Tools, Studio One i innych.

Samodzielna moc na wyciągnięcie ręki

Potężne funkcje zintegrowane w MPC Key 61 zostały opracowane z myślą o bezproblemowym samodzielnym przepływie pracy twórczej.

Wyposażony w 4 GB pamięci RAM, system operacyjny MPC 2.11, 32 GB wewnętrznej pamięci SD, światowej klasy bibliotekę fabryczną o wielkości 16 GB, wszechstronne złącza I/O oraz kieszeń SATA do montażu dysku SSD, MPC Key 61 posiada wszystko, co jest potrzebne do nowoczesnej produkcji muzycznej.

Klawiatura:

61 półważonych, pełnowymiarowych klawiszy z aftertouch

Pady:

16 dynamicznych padów czułych na siłę docisku; kolorowe podświetlane RGB

8 banków dostępnych za pomocą przycisków Pad Bank

Pokrętła i inne manipulatory sterujące:

– 4 dotykowe pokrętła Q-Link do regulacji parametrów

– 1 kontroler paskowy – wielofunkcyjny dotykowy kontroler pojemnościowy 5,5″ (140 mm) ze wskaźnikami LED

– 1 pokrętło do nawigacji po ekranie i zaznaczaniem/dokonywaniem wyboru przez wciśnięcie

– 2 koła: pitch-bend i modulacyjne

– 3 pokrętła obracane w zakresie 270° do regulacji poziomu wzmocnienia, miksu i poziomu

Przyciski:

44 przyciski funkcyjne

Wyświetlacz:

Przekątna 6,9” (176 mm),5,9” x 3,7” / 150 x 93 mm (szerokość x wysokość).

Kolorowy wyświetlacz LED z interfejsem dotykowym

Pamięć:

– RAM 4 GB

– Pamięć masowa 32 GB (pamięć dla użytkownika, 13 GB zainstalowanych fabrycznie treści).

– 4 GB (system operacyjny MPC), ponad 15 GB wolnej przestrzeni do przechowywania danych użytkownika.

– Możliwość rozszerzenia przez złącze SATA

Zasilanie:

– Przez złącze IEC (w zestawie)

– Automatyczny zasilacz wewnętrzny (100-240 V)

Złącza:

– 2 wejścia XLR+ TRS 1/4″ (6,35 mm) – wejście 1/2 (z przedwzmacniaczami mikrofonowymi XLR)

– 4 wyjścia TRS 1/4” (6,35 mm) (2 pary stereo)

– 1 wyjście słuchawkowe – jack stereo 1/4″ (6,35 mm)

– 1 wejście MIDI 5-pinowe

– 1 wyjście MIDI 5-pinowe

– 1 wyjście przelotowe MIDI Thru 5-pinowe

– 8 wyjść CV/Gate – jack 1/8” (3.5 mm)

– Złącze Ethernet

– Porty USB typu A

– 1 port USB typu B

Inne manipulatory:

– 2 przełączniki Line | Instrument

– Włącznik zasilania fantomowego +48V

– Gniazda TRS 1/4″ (6,35 mm) TRS dla przycisków nożnych (Sustain + FS2)

– TRS 1/4″ (6,35 mm) – wejście pedału ekspresji

Specyfikacja może ulec zmianie bez uprzedzenia.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter