IK IRIG KEYS 2 MINI kompaktowy kontroler MIDI


» przeczytaj wszystkie opinie

Mini klawiatura sterująca 2 oktawy, współpracująca z iOS, Android, Mac/ PC,  potencjometr Volume/ Data, przyciski Program, Octave Up/Down, gniazdo dla pedału ekspresji/ sustain, w zestawie kabel USB, Lightning oraz TRS – MIDI

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

499,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 8025813792036

Mini klawiatura sterująca 2 oktawy, współpracująca z iOS, Android, Mac/ PC,  potencjometr Volume/ Data, przyciski Program, Octave Up/Down, gniazdo dla pedału ekspresji/ sustain, w zestawie kabel USB, Lightning oraz TRS – MIDI

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Ultrakompaktowy kontroler klawiatury MIDI

iRig Keys 2 zapewnia więcej sposobów łączenia i kontrolowania całego sprzętu w każdej sytuacji. Dzięki ulepszonej kompatybilności z najnowszymi urządzeniami mobilnymi, pełnemu wejściu i wyjściu MIDI, wielu opcjom zasilania, dostępnemu pakietowi oprogramowania i stylowemu, nowemu wyglądowi, te nowe i ulepszone kontrolery są gotowe do gry, gdy jesteś.

Kluczowe cechy

Działa z iPhonem, iPadem, Androidem, Mac / PC

W zestawie kable Lightning, USB-C ** i USB-A

Wyjście słuchawkowe do użytku z najnowszymi urządzeniami

Kompatybilny ze wszystkimi Twoimi ulubionymi aplikacjami

Tryb samodzielny do użytku z platformami zewnętrznymi

2.5mm MIDI IN / OUT z dołączonym adapterem MIDI

Przycisk SET, aby zapisać i przywołać niestandardowe ustawienia

Zasilany przez Twoje urządzenie lub przez USB

Być usłyszanym

Nigdy więcej nie martw się o problemy ze zgodnością. iRig Keys 2 działa od razu po wyjęciu z pudełka z iPhonem, iPadem i komputerem Mac / PC, a ponadto jest kompatybilny z większością urządzeń z Androidem *, nawet z najnowszymi modelami. Nowe wyjście słuchawkowe umożliwia podłączenie głośników lub słuchawek, dzięki czemu nigdy nie utkniesz, korzystając z wbudowanych głośników urządzenia.

Niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć po cichu, czy też przebijać się przez system dźwiękowy, iRig Keys 2 Ci to zapewni.

Kontroluj więcej

iRig Keys 2 posiada wejście i wyjście MIDI, dzięki czemu możesz sterować samodzielnym sprzętem, takim jak UNO Synth i inne analogowe syntezatory, UNO Drum i inne automaty perkusyjne i nie tylko. Po podłączeniu do komputera lub urządzenia mobilnego będą działać jako interfejs MIDI dla całego sprzętu, usprawniając Twój zestaw w jedną kompaktową jednostkę.

Możesz uruchomić iRig Keys 2 z komputera lub urządzenia mobilnego, zasilacza USB, a nawet akumulatorów USB, więc są idealne do urządzeń mobilnych.

Nieograniczony potencjał

Co najważniejsze, iRig Keys 2 współpracuje z setkami popularnych aplikacji muzycznych na iPhone'a, iPada, Androida i Maca / PC.

Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się grać, ćwiczyć swoje umiejętności, skomponować piosenkę, wystąpić na żywo i nie tylko, istnieje niekończący się strumień aplikacji czekających na inspirację.

Wygodna kontrola

iRig Keys 2 zawiera wiele przydatnych elementów sterujących - od  regulacji głośności, przycisków w górę / w dół oktawy, przycisków programowania w górę / w dół, przycisku ustawiania, przycisku ALT i enkodera danych.

Ponadto możesz zaprogramować niestandardowe ustawienia za pomocą 4 przypisywalnych pokręteł, aby uzyskać łatwy dostęp do ulubionych parametrów wydajności.

Tryb edycji pozwala transponować klawiaturę, dostosować czułość dotyku, zmienić kanał MIDI, dostosować przypisania pokręteł i nie tylko - a następnie zapisać je w zestawach za pomocą przycisku Set, aby przywołać je w mgnieniu oka.

Gdzie teraz?

iRig Keys 2 zostały zaprojektowane z myślą o przenośności, więc można go zabrać ze sobą wszędzie. Mniejsze niż inne klawiatury na rynku, będą działać bez twojego urządzenia, ładowarki ściennej USB lub akumulatora USB, więc nie ma ograniczeń dla Twojej kreatywności. Wyjdź na zewnątrz, zainspiruj się w swoim pokoju hotelowym, ćwicz w klasie - bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię Twoja muzyczna podróż, iRig Keys 2 będzie Ci towarzyszyć.

Wielkość podróży

iRig Keys 2 Mini oferuje 25 czułych na siłę nacisku mini-klawiszy, pomijając koła pitch-bend i modulacji oraz wejście zewnętrznego pedału, ale zachowując wszystkie inne wspaniałe cechy iRig Keys 2, aby stworzyć zestaw gotowy do plecaka. Niezależnie od tego, czy chcesz wyzwolić analogowy syntezator, czy stworzyć beat na swoim iPhonie, iRig Keys 2 Mini zawsze tam będzie, gotowy do pracy.

Najnowocześniejszy pakiet oprogramowania

iRig Keys 2 zawiera nagradzaną stację roboczą IK na Mac / PC z dźwiękiem i groove, SampleTank 4 SE, która daje ponad 2000 dźwięków do tworzenia nowatorskich ścieżek od razu po wyjęciu z pudełka.

Odblokowuje również bezpłatne aplikacje, takie jak SampleTank FREE na iPhone'a i iPada, iGrand Piano FREE na iPhone'a, iPada i Androida oraz iLectric Piano FREE na Androida.

* Wymaga kabli micro-USB do OTG lub micro-USB do USB-C, sprzedawanych osobno.

** Tylko iRig Keys 2 Mini.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter