ARTURIA KEYLAB 61 MK2 WHITE


» przeczytaj wszystkie opinie

Arturia KeyLab MKII 61 White to profesjonalny kontroler MIDI produkcji firmy Arturia.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

2 190,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 888365513515

Arturia KeyLab MKII 61 White to profesjonalny kontroler MIDI produkcji firmy Arturia.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

PROFESJONALNY KONTROLER MIDI – ARTURIA KEYLAB MKII 61 WHITE

Arturia KeyLab MKII 61 White to profesjonalny kontroler MIDI produkcji firmy Arturia. Stanowi on przełom technologiczny pod kątem kontroli, jakości i ekspresji. Charakteryzuje się nie tylko intuicyjną klawiaturą z 61 klawiszami, lecz także aluminiową obudową, zaawansowanym interfejsem, 16 padami RGB, 9 faderami, 9 encoderami, 5 wejściami ekspresji, 4 wyjściami CV, kontrolą kategorii oraz oczywiście połączeniami MIDI i USB. Ponadto, do zestawu dorzucany jest zestaw software’u: wtyczka fortepianowa Piano V, Analog Lab 3 oraz Ableton Live Lite.

Kontroler nowej generacji jakim jest KeyLab MkII to gwarancja jakości premium, solidny design i efektywność pracy. Każdy jego aspekt i element jest wynikiem długiego procesu poszukiwań i przemyśleń. Sekcja kontroli DAW zawiera proste w obsłudze magnetyczne paski pozwalające na doskonałą personalizację pracy. Interfejs jest łatwy i intuicyjny, dzięki czemu możemy rozpocząć tworzenie zaraz po rozpakowaniu urządzenia.

 

ARTURIA KEYLAB MKII 61 WHITE – EKSPRESYJNY I INSPIRUJĄCY

Dzięki wbudowanej technologii kontroler KeyLab MkII 61 pozwala na przejęcie pełnej kontroli nad DAW. Co więcej, dotyczy to też kontroli nad efektami, instrumentami oraz zewnętrznymi urządzeniami. Przeznaczone są do tego w pełni konfigurowalne mappingi użytkownika. Zmapuj jakikolwiek parametr do wielu przycisków, padów, encoderów i faderów.

Jednym z najbardziej dyskusyjnych elementów wielu kontrolerów jest ich klawiatura, lecz w przypadku KeyLab MkII  jej jakość nie pozostawia złudzeń. Wyjątkowo grywalna, responsywna i czuła – identyczna jak w syntezatorach MatrixBrute czy MiniBrute 2. Dlatego też daje poczucie spełnienia i pełnej ekspresji podczas pracy w studio i występowania na żywo.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter