ARTURIA KEYLAB 49 MK2 WHITE


» przeczytaj wszystkie opinie

Flagowy kontroler MIDI Arturia KeyLab MkII to wielki, technologiczny krok na przód pod kątem kontroli, jakości i ekspresji.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

2 240,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 3760033531335

Flagowy kontroler MIDI Arturia KeyLab MkII to wielki, technologiczny krok na przód pod kątem kontroli, jakości i ekspresji.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Flagowy kontroler MIDI Arturia KeyLab MkII to wielki, technologiczny krok na przód pod kątem kontroli, jakości i ekspresji. Charakteryzuje się nie tylko intuicyjną klawiaturą z 49 klawiszami, lecz także aluminiową obudową, zaawansowanym interfejsem, 16 padami RGB, 9 faderami, 9 encoderami, 5 wejściami ekspresji, 4 wyjściami CV, kontrolą kategorii oraz oczywiście połączeniami MIDI i USB.

NOWOCZESNY PROFESJONALNY KONTROLER MIDI

Flagowy kontroler MIDI Arturia KeyLab MkII 49 to wielki, technologiczny krok na przód pod kątem kontroli, jakości i ekspresji. Charakteryzuje się nie tylko intuicyjną klawiaturą z 49 klawiszami, lecz także aluminiową obudową, zaawansowanym interfejsem, 16 padami RGB, 9 faderami, 9 encoderami, 5 wejściami ekspresji, 4 wyjściami CV, kontrolą kategorii oraz oczywiście połączeniami MIDI i USB. Ponadto, do zestawu dorzucany jest zestaw software’u: wtyczka fortepianowa Piano V, Analog Lab 3 oraz Ableton Live Lite.

Kontroler nowej generacji jakim jest KeyLab MkII to gwarancja jakości premium, solidny design i efektywność pracy. Dlatego każdy jego aspekt i element jest wynikiem długiego procesu poszukiwań i przemyśleń. Sekcja kontroli DAW zawiera proste w obsłudze magnetyczne paski pozwalające na doskonałą personalizację pracy. Ponieważ interfejs jest łatwy i intuicyjny, tworzenie możemy rozpocząć zaraz po rozpakowaniu urządzenia.

EKSPRESYJNY I INSPIRUJĄCY

Dzięki wbudowanej technologii, kontroler MIDI Arturia KeyLab MkII 49 pozwala na przejęcie pełnej kontroli nad DAW. Jednak dotyczy to również kontroli nad efektami, innymi instrumentami oraz zewnętrznymi urządzeniami. Przeznaczono do tego w pełni konfigurowalne mappingi użytkownika. Zmapuj jakikolwiek parametr do wielu przycisków, padów, encoderów i faderów.

Jednym z najbardziej dyskusyjnych elementów wielu kontrolerów jest ich klawiatura, lecz w przypadku KeyLab MkII  jej jakość nie pozostawia złudzeń. Wyjątkowo grywalna, responsywna i czuła. Co więcej, jest iidentyczna jak w syntezatorach MatrixBrute czy MiniBrute 2 – daje poczucie spełnienia i pełnej ekspresji podczas pracy w studio i występowania na żywo.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter