×

BLACKSTAR ID:CORE 10 V3 STEREO COMBO - WZMACNIACZ GITAROWY


» przeczytaj wszystkie opinie

Najlepiej brzmiące kompaktowe wzmacniacze na świecie, dostosowane do potrzeb współczesnych muzyków.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

549,00 zł
Dostępny
Zaloguj się
Dostępny
EAN 845644006595

Najlepiej brzmiące kompaktowe wzmacniacze na świecie, dostosowane do potrzeb współczesnych muzyków.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Nie ma dla nas znaczenia, czy grasz zawodowo, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z muzyką – chcemy, aby każdy mógł w pełni cieszyć się możliwościami naszego sprzętu. Właśnie dlatego ID:Core V3 zaprojektował ten sam zespół, który opracowuje nasze profesjonalne wzmacniacze. Jedyne w swoim rodzaju, innowacyjne rozwiązania i opcje łączności zapewniają gitarzystom doskonałe brzmienie od razu po podłączeniu sprzętu.

Niesamowite brzmienie i porywający dźwięk Super Wide Stereo inspiruje do tworzenia muzyki. Przyjazne w obsłudze sterowanie oferuje szerokie możliwości programowania parametrów urządzenia w pełnym zakresie tonalnym, od krystalicznie czystego brzmienia po mocno przesterowany sygnał. Przesyłanie sygnału na żywo do smartfona to nic trudnego dzięki przewodowi TRRS, a port USB umożliwia zapisywanie nagrywanego materiału bezpośrednio na dysk komputera.

Bezpłatne oprogramowanie Architect zapewnia dostęp do zaawansowanego symulatora kolumn gitarowych Cab Rig Lite, wyposażonego w rozbudowane funkcje edycji i zarządzania zestawami ustawień.

LIVESTREAM

Łatwe prowadzenie transmisji na żywo dzięki przewodowi TRRS 3,5 mm do przesyłania i odbierania sygnału przez kompatybilne urządzenie (np. iPhone, smartfon z systemem Android).

CAB RIG LITE

Cab Rig Lite to najnowszej generacji symulator kolumn gitarowych, wyposażony w konfigurowalne sterowanie, m.in. parametrami kolumny, mikrofonu czy pomieszczenia.

Cab Rig to nowa generacja symulatora kolumn z procesorem DSP, która szczegółowo odtwarza dźwięk i charakterystykę omikrofonowanej kolumny gitarowej. Zaawansowany algorytm umożliwia symulację kolumny i pomieszczenia z niemalże zerową latencją, bez niedopasowania faz i z dużo większą elastycznością niż w przypadku charakterystyki impulsów IR. Daj głębokiego nura do oceanu dźwięku ze specjalnym oprogramowaniem, które pozwoli uchwycić niesamowite brzmienie poprzez wyjście USB/XLR lub na słuchawkach.

Oprogramowanie Cab Rig Lite umożliwia precyzyjne dostrajanie symulowanej zależności między mikrofonem i głośnikiem poprzez wyjście USB wzmacniacza ID:Core V3 do bezpośredniego nagrywania. W przeciwieństwie do charakterystyki impulsów IR reakcje te mogą być konfigurowane przez muzyka.

ARCHITECT

Bezpłatne oprogramowanie Architect z rozbudowanymi funkcjami edycji i udostępniania zestawów ustawień.

Zupełnie nowe oprogramowanie Blackstar Architect stanowi interfejs pozwalający sterować wieloma spośród zaawansowanych funkcji nadchodzących produktów Blackstar, w tym symulatora Cab Rig, a także modyfikować ich ustawienia. Architect jest dostępny dla komputerów PC oraz Mac i został opracowany od podstaw jako oprogramowanie kompatybilne z najnowszymi i przyszłymi systemami operacyjnymi, między innymi Mac OS Catalina i Big Sur.

Korzystaj z takich funkcji jak biblioteka zestawów ustawień z wyszukiwarką oraz możliwość tworzenia kopii zapasowych, archiwizowania i wczytywania kompletnych zestawów parametrów do Twojego urządzenia. Gdy chwilowo wyczerpią się pokłady kreatywności, z pomocą przychodzi Architect i jego funkcja losowego wybierania parametrów wzmacniacza i efektów, dostarczając inspiracji i stanowiąc świetny punkt wyjścia dla pomysłów na nowe kompozycje.

ŁATWY TRANSPORT

W tylnej części urządzenia znajduje się ukryta rączka ułatwiająca jego przenoszenie. Dzięki temu z łatwością zabierzesz wzmacniacz gdzie tylko chcesz,  a jego ustawienie w odpowiednim miejscu zajmie tylko chwilę!

ULUBIONY WZMACNIACZ DOMOWY ŚWIATA

 • Przyjazne w obsłudze sterowanie oferuje szerokie możliwości programowania parametrów urządzenia w pełnym zakresie tonalnym, od krystalicznie czystego brzmienia po mocno przesterowany sygnał.
 • Łatwe prowadzenie transmisji na żywo dzięki przewodowi TRRS 3,5 mm do przesyłania i odbierania sygnału przez kompatybilne urządzenie (np. iPhone, smartfon z systemem Android).
 • Cab Rig Lite to najnowszej generacji symulator kolumn gitarowych, wyposażony w konfigurowalne sterowanie, m.in. parametrami kolumny, mikrofonu czy pomieszczenia.
 • Opatentowane sterowanie ISF umożliwia nieograniczoną regulację całego pasma brzmienia (brytyjskie/amerykańskie EQ).
 • Udoskonalone, studyjne efekty tworzą cudownie brzmiącą strukturę dźwiękową w imponującym Super Wide Stereo.
 • Urządzenie jest kompatybilne z powerbankiem PB-1, co pozwala korzystać z ID:CORE V3 w dowolnym miejscu, muzykując na ulicy czy zabierając go ze sobą w podróż.
 • 4-kanałowe USB upraszcza nagrywanie dzięki niskiej latencji i profesjonalny reamping, zamieniając wzmacniacz w interfejs audio.
 • Bezpłatne oprogramowanie Architect z rozbudowanymi funkcjami edycji i udostępniania zestawów ustawień.
 • Wzmacniacze ID:Core V3 wykorzystują szerokopasmowe, głośniki liniowe, dzięki czemu idealnie nadają się do gier wideo czy oglądania filmów. ID:Core V3 to wzmacniacz, którego można używać na co dzień.
 • Przytrzymaj przycisk Reverb, aby uruchomić tuner. Diody LED w segmencie efektów wskazują poziom dostrojenia dźwięku (za wysoki, za niski lub nastrojony), a diody 6 brzmień odpowiadają sześciu strunom gitary.
 • W tylnej części urządzenia znajduje się ukryta rączka ułatwiająca jego przenoszenie.
 • Kompaktowa obudowa o ciekawej stylistyce skrywająca doskonałe podzespoły.

6 BRZMIEŃ

Niech muzyka zabrzmi dokładnie tak, jak sobie wyobrażasz!

ID:Core V3 oferuje 6 udoskonalonych brzmień, od czystych jak łza po ekstremalnie przesterowany sygnał. Brzmienie tak dobre, jak nigdy wcześniej!

SUPER WIDE STEREO

Jedyna w swoim rodzaju technologia Super Wide Stereo gwarantuje niepowtarzalne doświadczenia akustyczne i sprawia, że możesz godzinami grać do podkładu w formacie MP3.

Wszystko będzie doskonale słychać w całym pomieszczeniu, a widownia będzie zachwycona jakością dźwięku przestrzennego.

WBUDOWANE EFEKTY

Sekcja efektów dostarcza równocześnie studyjnej jakości modulację Super Wide Stereo, efekty opóźnienia i pogłosu, które można zapisywać razem z ustawieniami brzmienia. Nowością w urządzeniach z serii V3 jest obecność efektu modulacyjnego filtra typu envelope, idealnego do grania czystych funkowych dźwięków lub wrażliwych na dotyk linii prowadzących.

INFINITE SHAPE FEATURE (ISF)

Uzyskaj dokładnie takie brzmienie, jakie chcesz usłyszeć – od amerykańskiego po brytyjskie, ze wszystkim, co pomiędzy.

Opatentowany układ ISF umożliwia wybranie takiego charakteru brzmienia, jaki preferujesz. Przekręcenie gałki w lewo do oporu pozwala uzyskać amerykańskie brzmienie z mocnym basem i bardziej agresywnym dźwiękiem w paśmie średnich częstotliwości, a przekręcenie gałki w prawo do oporu pozwala uzyskać brzmienie brytyjskie, bardziej „drewniane” i mniej agresywne. Zapewnia to dobrze znaną, muzyczną odpowiedź systemu.

SPECYFIKACJA:

Moc: 10W (2 x 5W Super Wide Stereo)
Głośnik: 2 x Blackstar 3”
Kanały: 6 - Clean Warm, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD1, OD2
Kontrola: Input, voice, gain, volume, isf, modulation, delay, reverb, effect type, effect level, tap,
Opatentowany obwód ISF (Infinite Shape Feature)
Efekty: 4x Delay, Modulacja, Pogłos, 12 zestawów ustawień
Symulator kolumn: Cab Rig
Wyjście słuchawkowe: Tak
Wejście liniowe: Tak
Złącze USB: Tak
TRRS: Tak
Tuner: Tak
Wejście na footswitch: Tak (sprzedawany osobno)
Zasilacz w zestawie: Tak

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter