HEADRUSH FRFR-108 – Aktywny monitor


» przeczytaj wszystkie opinie

FRFR-108 – Szerokopasmowa kolumna o płaskiej charakterystyce częstotliwościowej, zapewniająca zdumiewającą wydajność i „duże brzmienie” HeadRushowi Gigboard lub jakiemukolwiek innemu modelerowi.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

1 049,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 694318023990

FRFR-108 – Szerokopasmowa kolumna o płaskiej charakterystyce częstotliwościowej, zapewniająca zdumiewającą wydajność i „duże brzmienie” HeadRushowi Gigboard lub jakiemukolwiek innemu modelerowi.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

FRFR-108 jest przeznaczona dla gitarzystów, którzy wykorzystują technologię symulacji cyfrowych w grze na gitarze lub basie i potrzebują bardzo małej, przystępnej cenowo i potężnej konfiguracji do ćwiczenia w domu lub studiu, ale również potrzebują kompaktowego, wysokowydajnego zestawu do koncertów w niewielkich salach i klubach.

„Dzięki HeadRush FRFR-108 gitarzyści i basiści będą mieli niezwykłą broń w swoim muzycznym arsenale, która daje im elastyczność w dostarczaniu niesamowitego brzmienia w każdej sali prób lub małej sali koncertowej. FRFR-108 zapewnia niesamowity dźwięk przy niesamowitej cenie” – powiedział kierownik produktu Pyotr Belov.

„Muzycy mogą właściwie kupić dwie kolumny 108 dla super potężnego kompaktowego zestawu stereofonicznego za mniej niż większość 12-calowych, lampowych wzmacniaczy combo. Ludzie zakochają się w tym na zabój!”

Wyciągnij jak najwięcej ze swojego multiefektu czy modelera

HeadRush Pedalboard i Gigboard podbiły rynek przełomową innowacyjnością symulacji efektów i wzmacniaczy. Teraz, gdy już podniosłeś rangę swojego sprzętu do najnowszego standardu współczesnych modelerów, nie polegaj na ograniczonym paśmie przenoszenia tradycyjnego wzmacniacza lub kolumny nagłośnieniowej. Potrzebujesz FRFR-108.

FRFR-108 to 2000 W, szerokopasmowa kolumna aktywna o płaskiej charakterystyce częstotliwościowej, która stanowi idealne uzupełnienie HeadRush Pedalboard lub każdego innego multiefektu/modelera. Ma dwudrożny głośnik 8-calowy, dwa wejścia combo XLR/TRS 1/4” z niezależną regulacją głośności, regulację konturu i możliwość montażu na statywie.

Mistrzowsko dostrojona z chirurgiczną precyzją

Usłysz swoje brzmienia tak, jak zawsze powinny być słyszane! HeadRush FRFR-108 wyposażony jest w specjalnie przystosowany 8-calowy głośnik niskotonowy i tubowy głośnik wysokotonowy, które zapewniają czystą, zwartą i wierną charakterystykę w pełnym paśmie przenoszenia, bez żadnego problematycznego sztucznego podbarwiania dźwięku. Dzięki umieszczonemu w łatwo dostępnym miejscu przełącznikowi Contour EQ, FRFR-108 gwarantuje przebicie się przez zamulone miksy sceniczne i uzyskanie idealnego odsłuchu za każdym razem!

Duża moc wyjściowa

HeadRush FRFR-108 ma 2000 W mocy szczytowej, co zapewnia czystość, dynamikę i wystarczający headroom na każdej scenie. Dzięki bardzo praktycznemu wyjściu XLR, FRFR-108 bez problemów przesyła Twój miks do sprzętu FoH lub łączy się z dodatkowymi kolumnami FRFR-108, w przypadku gdy wymagane jest dodatkowe nagłośnienie na scenie. Bez względu na to, czy używasz FRFR-108 jako monitora podłogowego, czy głównego źródła nagłośnienia, masz dostępną niezbędną moc i możliwości podłączania, świetnie przygotowujące Cię na każdą ewentualność.

Bezproblemowa łączność

Niezależnie od sytuacji HeadRush FRFR-108 oferuje bezproblemową łączność, zapewniającą uniwersalność zarówno na scenie, jak i podczas prób. Dzięki 2 wejściom combo XLR/TRS ¼, każdemu z własną niezależną regulacją głośności i kontrolką przesterowania, wzmocnienie i miksowanie dwóch oddzielnych źródeł sygnału nie może być prostsze – oprócz tego przemyślany przełącznik Ground-Lift eliminuje niechciane szumy w miejscach, w których występują problemy z uziemieniem, i zapewnia, że brzmisz najlepiej za każdym razem.

Zbudowaliśmy HeadRush FRFR-108 specjalnie dla Ciebie, wymagającego gitarzysty/basisty – jeśli szukasz podniesienia wydajności HeadRush Pedalboard, Gigboard lub jakiegokolwiek innego modelera efektów/wzmacniaczy, Twoje poszukiwania są skończone. Znalazłeś HeadRush FRFR-108!

 

Główne cechy:

Specjalnie przystosowany 8-calowy głośnik niskotonowy i tubowy głośnik wysokotonowy zapewniają precyzyjną, pełną charakterystykę częstotliwościową w całym paśmie przenoszenia bez żadnego sztucznego podbarwiania dźwięku,

2000 W mocy szczytowej (1000 W mocy ciągłej) zapewnia wyjątkową czystość i dynamikę dźwięku,

2 wejścia combo XLR/TRS 1/4″ z niezależną regulacją głośności i kontrolką przesterowania,

Głośnik niskotonowy: 8-calowy (203 mm), 2,5-calowa (65 mm) cewka wysokotemperaturowa,

Głośnik wysokotonowy: 1,4″ (35 mm) neodymowy z precyzyjnym falowodem,

Zwrotnica: 2,5 kHz,

Maksymalny SPL: 129 dB – szczytowy, 126 dB – ciągły (dB SPL przy 1 m),

Charakterystyka częstotliwościowa: 62 Hz – 20 kHz (±3dB),

Pasmo przenoszenia: 52 Hz – 22 kHz (-10dB),

Kąt dyspersji: Nominalny 90° w poziomie x 60° w pionie,

Przełącznik Contour EQ pomaga w przebiciu się w zamulonych miksach scenicznych,

Przełącznik odcinający masę, eliminujący niechciany przydźwięk w miejscach, w których występują problemy z uziemieniem,

Wyjście XLR wysyłające Twój miks do nagłośnienia przodowego (FoH) lub służące do podłączenia dodatkowych kolumn FRFR-108.

SPECYFIKACJA

Moc wyjściowa: 2000 W (szczytowa, 1300 niskie tony + 700 wysokie tony), 1000 W (ciągła RMS, 650 niskie tony + 350 wysokie tony),

Głośniki:

– Niskotonowy: 8,0″ (203 mm), cewka wysokotemperaturowa 2,5″ (65 mm),

– wysokotonowy: 1,4″ (35 mm) głośnik neodymowy z precyzyjnym falowodem

Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,5 kHz,

Maksymalny SPL: 129 dB (szczytowy), 126 dB (ciągły) (dB-SPL przy 1 m),

Charakterystyka częstotliwościowa: 62 Hz – 20 kHz (+3 dB),

Pasmo przenoszenia: 52 Hz – 22 kHz (-10 dB),

Kąt dyspersji: 90 poziomo x 60° pionowo (nominalnie),

Korekcja: Przełącznik konturu podbiciem niskich i wysokich częstotliwości o 3 dB,

Złącza:

– 2 wejścia combo XLR/TRS ¼” (6,35 mm),

– 1 wyjście XLR Link,,

– 1 wejście kabla zasilającego IEC,

Regulacja: Włącznik zasilania, 2 pokrętła regulacji głośności (po jednym na kanał), przełącznik korekcji konturu, przełącznik odcięcia masy,

Kontrolki: Dioda sygnalizująca zasilanie (tylny panel), dioda sygnalizująca przesterowanie,

Zabezpieczenia: Przed przesterowaniem elektronicznym, termiczne i przed przesterowaniem przetwornika,

Zasilanie:

– Złącze: IEC,

– Napięcie wejściowe: 100 V~, 110–120 V~, 220–240 V~; 50/60 Hz (przełączane),

– Bezpiecznik: 100–120V T10AL AC250V 220–240V T5AL AC250V

– Zużycie energii: 800 W,

Obudowa: Trapezoidalna obudowa polipropylenowa formowana wtryskowo z perforowaną kratką stalową,

Mocowanie: Standardowe gniazdo tyczki 36 mm,

Wymiary (wys. x szer. x gł.): 434 x 256 x 245 mm,

Waga: 9,2 kg

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter