YAMAHA DXR15MKII - KOLUMNA AKTYWNA


» przeczytaj wszystkie opinie

DXR15mkII osiąga wiodący w swojej klasie maksymalny SPL wynoszący 134 dB i pełną przepustowość, łącząc mocny wzmacniacz klasy D z głośnikiem niskotonowym dużej mocy i najnowocześniejszymi technologiami Yamaha.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

DXR15mkII osiąga wiodący w swojej klasie maksymalny SPL wynoszący 134 dB i pełną przepustowość, łącząc mocny wzmacniacz klasy D z głośnikiem niskotonowym dużej mocy i najnowocześniejszymi technologiami Yamaha.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Od samego początku seria DXR oznaczała połączenie mocy i innowacji technologicznych, które niezawodnie wykorzystują i zapewniają imponująco wysoką wydajność z doskonałą jakością i klarownością. Kolumny aktywne z serii DXR mkII to nowo zmodernizowane modele serii DXR, które dodają jeszcze więcej SPL i mają większy, ale znacznie lżejszy przetwornik kompresji neodymowej HF 1,75 ”, zapewniający wyjątkowo czyste odtwarzanie głosu i muzykalność. Po raz kolejny nasz zespół ściśle współpracował ze specjalistami NEXO zajmującymi się systemami liniowymi, wnosząc istotny wgląd i wiedzę specjalistyczną, które doprowadziły do ​​ulepszeń projektu w oparciu o stale zmieniające się wymagania specjalistów w zakresie wzmacniania dźwięku.

Niezależnie od tego, czy chodzi o stałe aplikacje, czy mobilne występy na żywo - niezależnie od kierunku, w którym chcesz zabrać dźwięk - seria DXR mkII jest gotowa do zadania, łącząc moc z naszymi własnymi zaawansowanymi funkcjami DSP zapewniającymi całą niezawodność i wyjątkową klarowność. oczekuj od serii DXR… tylko WIĘCEJ.

Dane techniczne

Aktywne: Tak

Konfiguracja zasilania: Bi-amp

Kanały: mikser 3-kanałowy

Rozmiar głośnika LF: 15-calowy głośnik niskotonowy

Rozmiar głośnika HF: Neodymowy sterownik kompresji 1,75 "

Wzmacniacz mocy LF: 950 W.

Wzmacniacz mocy HF: 150 W.

Całkowita moc: 1100 W klasa D.

Wejścia: 1 x XLR-1/4 "combo, 1 x XLR, 2 x 1/4" (L / mono, R), 2 x RCA

Wyjścia: 1 x XLR

Zakres częstotliwości: 49 Hz-20 kHz

Częstotliwość podziału: 2100 Hz (FIR-X tuning™ - filtr FIR o liniowej fazie)

Maksymalny szczytowy SPL: 134 dB SPL @ 1m

Poziomy kąt pokrycia: 90 stopni

Kąt pokrycia w pionie: 60 stopni

Materiał obudowy: ABS

Opcje montażu: Słup, klin podłogowy, mucha

Źródło zasilania: Standardowy kabel prądu przemiennego IEC

Wysokość:27,5 "

Szerokość:17,5 "

Głębokość:15 "

Waga:21.8 kg

Pokochasz dźwięk tych wszechstronnych głośników PA

Będziesz zaskoczony dźwiękową klarownością i głębią, jakie można uzyskać z głośników Yamaha DXR15mkII, które są częścią linii głośników aktywnych PA DXR / DXS klasy D. Głośniki 2-drożne DXR15mkII 15 "DXR15mkII mieszczą się w trwałej, kompaktowej obudowie z ABS, reprezentują najnowszą technologię wzmacniania dźwięku firmy Yamaha. 

D-Countur 

Podczas gdy balans tonalny każdego głośnika może się różnić w zależności od poziomu wyjściowego, DXR15mkII jest wyposażony w inteligentny wielopasmowy kompresor Yamaha D-Countour, aby zachować integralność brzmienia na dowolnym poziomie głośności. D-Contour stale monitoruje wiele pasm częstotliwości i dokonuje korekt w czasie rzeczywistym, aby zachować spójność balansu - nie będzie bałaganu w twoim miksie, system zapewni, że miks pozostanie taki sam na każdym poziomie głośności. 

Pełne i szczegółowe obrazowanie dzięki zaawansowanemu strojeniu FIR-X

Wiele głośników wykazuje utratę przejrzystości i / lub głośności w częstotliwościach w pobliżu punktów podziału, ale Yamaha DXR15mkII utrzymuje czysty dźwięk dzięki zaawansowanemu strojeniu zwrotnicy FIR-X. Wykorzystując ultra-precyzyjne 48-bitowe DSP, FIR-X optymalizuje częstotliwości i zależności fazowe, aby praktycznie wyeliminować zniekształcenia zwrotnicy. Rezultatem jest płynna, zrównoważona reakcja wokół częstotliwości zwrotnicy i ogólnie lepsze brzmienie.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter