YAMAHA MODX6


» przeczytaj wszystkie opinie

Zaprojektowany dla muzyków w podróży, MODX jest kompaktowy, lekki i mobilny.

Dźwięk jest najważniejszym aspektem każdego instrumentu. Moc silnika syntezy MODX pozwala na nieograniczone możliwości tworzenia własnego unikalnego dźwięku wymaganego przez każdego artystę.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

5 399,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 4957812625043

Zaprojektowany dla muzyków w podróży, MODX jest kompaktowy, lekki i mobilny.

Dźwięk jest najważniejszym aspektem każdego instrumentu. Moc silnika syntezy MODX pozwala na nieograniczone możliwości tworzenia własnego unikalnego dźwięku wymaganego przez każdego artystę.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

DŹWIĘK

Silnik dźwięku MODX opiera się na tej samej technologii, która napędza flagowy MONTAGE: AWM2 (Advanced Wave Memory 2), silnik do syntezy próbek i syntezator oraz czysty syntezator FM-X (Frequency Modulation) zmodernizowany dla niesamowitego odtwarzania dźwięku i złożonej konstrukcji dźwięku.

AWM2

Znajdujący się tylko w syntezatorach muzycznych Yamaha silnik AWM2 oferuje znacznie więcej niż tylko przykładowe odtwarzanie. Każda z 16 części AWM2 jest wyposażona w osiem w pełni programowalnych syntezatorów z filtrem (18 różnych typów!), Generatory amplitudy, nachylenia i obwiedni filtrów, dziewięć LFO, 3-pasmowy korektor i dedykowany efekt podwójnego wkładu z wirtualnym modelowaniem obwodów.

FM-X

FM-X to niezwykle wyrafinowany silnik czystego syntezatora, zdolny do produkcji klasycznych lat 80-tych lub najnowocześniejszego dźwięku EDM z niesamowitym zakresem dynamiki, mocy i wierności. MODX posiada 8-operatorową architekturę FM i 64-nutową polifonię, co pozwala na ogromny wybór opcji projektowania dźwięku.

SSS (Seamless Sound Switching)

Bezproblemowe przełączanie dźwięku (SSS) umożliwia płynną zmianę wydajności bez odcięcia obwiedni lub efektów. Jest to idealne rozwiązanie na występy na żywo, w których kończysz jedną piosenkę i zaczynasz inną bez zatrzymywania.

EFEKTY

Od pogłosów wysokiej rozdzielczości po niewiarygodnie szczegółowe efekty modelowania obwodów wirtualnych (VCM), MODX jest wyposażony w innowację DSP, moc i, co najważniejsze, jakość dźwięku. Użyj efektów, takich jak Beat Repeat, Vinyl Break lub Bit Crusher, aby uzyskać dźwięk EDM. Efekt Spiralizera tworzy złudzenie dźwiękowe tonu, który nieustannie podnosi się lub opada, nie podnosząc się ani nie obniżając.

Możesz nawet dodać kompresor z łańcuchem bocznym, aby uzyskać nowoczesny efekt „schodzenia”. Lub retro z efektami vintage, takimi jak Analog Delay, VCM Phaser lub różne symulatory Amp. Gracze fortepianowi docenią efekty skoncentrowane na fortepianie, takie jak Damper Resonance, aby uzyskać niezwykle realistyczne wrażenia fortepianowe i pogłosy HD, które pozwolą Ci zagrać w każdej przestrzeni.

WIELOKANAŁOWY INTERFEJS AUDIO USB

Zgodnie z oczekiwaniami w zakresie nowoczesnej komputerowej produkcji muzycznej, MODX posiada profesjonalny 4-in/10-out, wielokanałowy interfejs audio USB. Połączenie jednym kablem zastępuje potrzebę zewnętrznego interfejsu audio. Kompatybilny z iOS.

SEQUENCER

Sekwencje ruchu to zsynchronizowane z szybkością, całkowicie konfigurowalne sekwencje sterujące, które można przypisać do praktycznie dowolnego parametru syntezatora i zapewnić niesamowite nowe sposoby tworzenia dźwięku. Sekwencje ruchu mają również dedykowane elementy sterujące na panelu przednim, co ułatwia manipulowanie i zmianę w czasie rzeczywistym, zapewniając niesamowitą interaktywność i ekspresję.

SPECYFIKACJA:

61 dynamicznych klawiszy z regulacją czułości

generowanie dźwięku: AWM2 (mks. 128 głosowa polifonia) i FM-X ( synteza FM; 64 – głosowa polifonia)

7-calowy kolorowy ekran dotykowy TFT

2000 fabrycznych programów Performance/640 programów użytkownika

pamięć Wave 5.67 GB, 1 GB pamięci Flash-ROM

Wymiary: 937 x 331 x 134 mm

Waga: 6,6 kg

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter