CASIO SA-46 KEYBOARD DLA DZIECI

  • CASIO SA-46
  • CASIO SA-46
  • CASIO SA-46
  • CASIO SA-46

» przeczytaj wszystkie opinie

Ten wyjątkowy, 32 klawiszowy, mały instrument to doskonała zabawka dla małych dzieci na początek drogi muzycznej, która poprzez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu oraz dzięki wielu ciekawym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

229,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 4971850321071

Ten wyjątkowy, 32 klawiszowy, mały instrument to doskonała zabawka dla małych dzieci na początek drogi muzycznej, która poprzez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu oraz dzięki wielu ciekawym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Aby otrzymać 5 lat gwarancji, kliknij TUTAJ  i zarejestruj produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Keyboardy dla dzieci CASIO SA-46 to doskonała zabawa dla najmłodszych i świetny początek fascynującej drogi muzycznej. Ten 32-klawiszowy instrument uczy poprzez zabawę podstaw kształcenia słuchu. Różnorodne ciekawe funkcje, takie jak możliwość wyboru aż 100 brzmień oraz 50 zmian rytmu, zachęcają do samodzielnego eksperymentowania z muzyką i nie pozwalają na nudę. To sprawia, że ten niewielki instrument może z łatwością zafascynować i wprowadzić dzieci w pasjonujący świat nut oraz dźwięków. Keyboardy dla dzieci CASIO SA-46 posiadają 10 wbudowanych utworów w zupełnie odmiennych stylach. Dzięki temu nauka gry może cieszyć dosłownie każdego, nawet osoby, które szybko są znużone!

Keyboardy dla dzieci od CASIO - najlepszy wybór!

Moduł brzmieniowy LSI wraz z ośmiogłosową polifonią umożliwiają spędzenie wielu godzin wolnego czasu na przyjemnej zabawie z muzyką, która nigdy się nie nudzi. Wygodny rozstaw klawiszy w CASIO SA-46 ułatwia pierwsze próby i wprawki. Wbudowany wyświetlacz LCD zapewni wyraźny podgląd na wybrane funkcje na ekranie. Początkującym bardzo spodoba się także przycisk szybkiej zmiany brzmienia na pianino lub organy. Choć początkowo keyboardy dla dzieci CASIO SA-46 występują w roli zabawki, pełnią bardzo istotną funkcję. Najmłodsi mogą się zapoznać z jego budową, a co najważniejsze to pobudzać swoją ciekawość światem muzyki. Prosty kształt, przyjemna kolorystyka jest idealnym dopełnieniem, który dodatkowo umila korzystanie z instrumentu. KeyboardCASIO SA-46  ma stosunkowo niewielki rozmiar, dzięki czemu zmieści się w każdym dziecięcym pokoju i z pewnością stanie się początkiem wielkiej pasji.

 

100 Brzmień Dla urozmaiconego repertuaru, instrument posiada 100 dobrej jakości brzmień.
 
50 RytmówSzeroki wybór spośród 50 zróżnicowanych rytmów, od bujającego walca po radosną salsę, idealnie wprowadza najmłodszych w świat muzyki
 
Przycisk szybkiego wyboru pianina lub organTwoje ulubione brzmienie jest dostępne od ręki. Dzięki przyciskowi przywoływania barwy organ lub pianina, otrzymujesz szybki i łatwy dostęp to podstawowych brzmień.
 
10 wbudowanych utworów do naukiTen malutki instrument posiada aż 10 wbudowanych melodii, zróżnicowanych stylistycznie, których nauka ucieszy każdego początkującego.
 
Wyświetlacz LCDWbudowany wyświetlacz zapewnia podgląd wybranych instrumentów, styli oraz innych istotnych informacji.
 
Pięć padów perkusyjnych5 wbudowanych padów perkusyjnych, to świetny sposób na naukę poczucia rytmu. Każdy pad posiada inne brzmienie instrumentu perkusyjnego, co pozwala naśladować wbudowane rytmy lub tworzyć ciekawe, nowe mini kompozycje.
 
System nauki melodiiFunkcja zatrzymywania melodii idealnie sprawdza się przy ćwiczeniach na jedną rękę. Instrument posiada 10 różnych ćwiczeń do nauki.

Specyfikacja:

Klawiatura: 32 mini klawiszy

Maksymalna polifonia: 8 dźwięków

Brzmienia: 100

Wbudowane utwory: 10

Rytmy: 50 podkładów

Funkcje lekcji: włącz/ wyłącz melodię

Inne funkcje: przycisk pianino/organy, 5 padów perkusyjnych

Odstrajanie: A4 – 440 Hz ± 99 punktów

Wyświetlacz: LCD

Głośniki: 8 cm x 2

Wzmacniacz: 0,5 W x 0,5 W

Wejścia/wyjścia: słuchawki/wyjście audio ( 3,5 mm mini stereo jack), zasilacz ( 9,5 V DC)

Zasilanie: bateryjne lub opcjonalnie zasilacz AD-E95100L

Wymiary: 446 x 208 x 51 mm

Waga: 1 kg

Akcesoria: zestaw nut, ( w zestawie brak zasilacza)

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter