FOCUSRITE VOCASTER TWO


» przeczytaj wszystkie opinie

Focusrite to brytyjska firma produkująca profesjonalne urządzenia studyjne, takie jak interfejsy audio i przedwzmacniacze mikrofonowe. Założona w 1985 przez Ruperta Neve.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

Focusrite to brytyjska firma produkująca profesjonalne urządzenia studyjne, takie jak interfejsy audio i przedwzmacniacze mikrofonowe. Założona w 1985 przez Ruperta Neve.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Jak uzyskać studyjny dźwięk, na jaki zasługuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj niesamowite brzmienie dzięki dużemu zapasowi wzmocnienia dla każdego mikrofonu XLR – dla Ciebie i Twojego gościa. Nagrywaj rozmowy w studiu, przez telefon lub internet. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster Two.

Dołącz do rozmowy

Dzięki dwóm wejściom mikrofonowym XLR i dwóm wysokiej jakości wyjściom słuchawkowym oboje możecie nagrywać i słyszeć program w najdrobniejszych szczegółach. Trzymaj się tematu, nie rozpraszaj się.

Studyjny dźwięk w kilka sekund

Funkcja automatycznego wzmocnienia ustawia poziomy za pomocą jednego przycisku i zapewnia wystarczające wzmocnienie dla najpopularniejszych mikrofonów transmisyjnych – bez konieczności stosowania wzmacniacza.

Znajdź swój głos

Przycisk Enhance ujawnia prawdziwą jakość Twojego głosu. Uzyskaj najczystszy dźwięk już za pierwszym razem. Cztery zatwierdzone przez podcasterów ustawienia głosowe pozwalają wydobyć z każdego głosu to, co najlepsze.

Wytnij to!

Nie pozwól, aby kaszel i kichanie – lub inne niespodziewane zakłócenia – zepsuły Twój podcast. Wciśnij przycisk MUTE i wycisz mikrofon, aż do momentu, kiedy będziesz gotowy kontynuować.

Twoja decyzja

Zaproś gości przez telefon za pomocą Bluetooth lub jednego kabla TRRS, uchwyć całą rozmowę, nagraj wysokiej jakości muzykę lub inny dźwięk z urządzenia – bezproblemowo.

Dźwięk tak dobry, jak Twój film

Wystarczy jeden kabel TRS, aby dodać studyjny dźwięk Vocaster do swojego vloga. Nie trzeba synchronizować dźwięku w postprodukcji, wystarczy podłączyć i nacisnąć czerwony przycisk.

Dodaj profesjonalny akcent

Strumieniuj nagrane wcześniej segmenty, takie jak intro, outro, rozmowy lub inne dźwięki, które możesz wymyślić, ze swojego komputera za pomocą dwóch zestawów pętli stereo. Zapewnij sobie ciągłość i dźwięk jak w studiu nadawczym.

Twój wybór

Wprowadź gości przez telefon za pomocą jednego kabla TRRS i uchwyć całą rozmowę, albo nagraj wysokiej jakości muzykę lub inny dźwięk z urządzenia.

Wszystko, czego potrzebujesz 

Z Hindenburgiem LITE do nagrywania, trzymiesięcznym SquadCast Pro + Video do wprowadzania gości oraz sześciomiesięcznym Acast Influencer do hostingu i monetyzacji podcastów, jesteś gotowy, aby rozkręcić swój program. Możesz również wypróbować Hindenburg PRO przez sześć miesięcy za darmo!

Zabierz go ze sobą

Vocaster Two jest mały, lekki i zasilany z komputera, dzięki czemu możesz dołączyć do rozmowy, gdziekolwiek się ona odbywa.

Twoja własna reżyserka

Zapewnij swojemu programowi doskonałe brzmienie dzięki mikserowi Vocaster. Podobnie jak w studiu nadawczym, Vocaster Hub umożliwia ustawienie poziomów, wzmocnienie dźwięku, przesyłanie dźwięku z telefonu i komputera i wiele więcej. Usłysz dokładnie to, co usłyszą Twoi słuchacze dzięki Show Mix – nawet bez komputera.

Lepiej dla wszystkich 

W Vocasterze Focusrite zrobił duży krok naprzód w zmniejszaniu wpływu ich interfejsów na planetę. Dzięki starannie dobranym komponentom, biodegradowalnym i nadającym się do recyklingu opakowaniom oraz ponad połowie tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, Vocaster jest lepszy dla wszystkich.

Korzystaj z trzech lat gwarancji

Gdziekolwiek jesteś na świecie, możesz liczyć na trzyletnią gwarancję, jeśli jakikolwiek sprzęt Focusrite będzie wymagał naprawy lub wymiany z powodu wady fabrycznej.

Główne cechy Focusrite Vocaster Two:

Dźwięk broadcastowej jakości – dzięki wysokiej jakości wejściu mikrofonowemu Vocaster w kilka sekund uzyskasz studyjny dźwięk.

Ponad 70dB wzmocnienia – Wykorzystaj wszystkie możliwości mikrofonu, bez konieczności stosowania przedwzmacniacza.

Auto Gain – Ustaw swój poziom w kilka sekund, po prostu naciśnij przycisk, zacznij mówić, a Auto Gain zrobi resztę.

Enhance – wybierz jeden z czterech zatwierdzonych przez podcasterów presetów i odkryj prawdziwą jakość swojego głosu.

Dwa mikrofony, dwie wyjścia słuchawkowe – Vocaster Two zapewnia obu prezenterom własne wyjście słuchawkowe i Show Mix.

Wyciszanie – wystarczy nacisnąć przycisk, aby wyciszyć kaszlenie, kichanie i inne niepożądane zakłócenia.

Podłączenie telefonu – Podłącz telefon za pomocą Bluetooth lub przy użyciu pojedynczego kabla TRRS i nagrywaj całą rozmowę, odtwarzaj muzykę lub inne wysokiej jakości dźwięk z urządzenia – wszystko bezpośrednio do swojego programu.

Podłączenie kamery – Wyślij wysokiej jakości dźwięk Vocaster prosto do kamery za pomocą pojedynczego kabla TRS i podnieś poziom swojego vloga.

Stereofoniczna pętla sprzężenia zwrotnego – pobieraj dźwięk z komputera i przesyłaj go bezpośrednio do swojego programu. Świetnie nadaje się do intro, outro, muzyki i nie tylko.

Łatwy start – rozpoczęcie nagrywania nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki sprawdzonemu narzędziu Easy Start firmy Focusrite możesz rozpocząć nagrywanie w ciągu kilku minut.

Wszystkie potrzebne narzędzia – w zestawie Hindenburg LITE, trzy miesiące SquadCast Pro + Video i sześć miesięcy Acast Influencer. Możesz również wypróbować Hindenburg PRO przez sześć miesięcy za darmo.

Vocaster Hub – ustaw poziomy, popraw dźwięk, przekieruj dźwięk z telefonu i komputera oraz odsłuchaj swój Show Mix.

Zawarte oprogramowanie

Hindenburg LITE i 6-miesięczna licencja Hindenburg PRO

Acast – 6-miesięczny Influencer Plan

SquadCast – 3-miesięczna wersja próbna Pro + Video

Ampify Studio – 6-miesięczna wersja próbna

Co znajduje się w pudełku?

Vocaster Two

Przewód USB A-C

Specyfikacja sprzętowa Focusrite Vocaster Two

1 główny potencjometr wzmocnienia przedwzmacniaczy

1 potencjometr głośności głównej (głośnik i słuchawki)

1 potencjometr głośności słuchawek

6 podświetlanych przycisków dotykowych RGB

2 niepodświetlane przyciski dotykowe

Przełącznik zasilania

43 dodatkowe diody LED do oznaczeń i pomiarów

2 wejścia mikrofonowe XLR

2 zbalansowane wyjścia głośnikowe 1/4″

2 wyjścia słuchawkowe 1/4″

1 złącze telefoniczne TRRS 3,5 mm

1 wyjście kamery TRS 3,5 mm

Łączność Bluetooth: wysyłanie i odbieranie dźwięku z urządzeń inteligentnych

Gniazdo USB-C

Gniazdo Kensington MiniSaver

Kompatybilność oprogramowania

Vocaster Two jest zgodny z klasą oprogramowania, więc będzie współpracował z każdym nowoczesnym komputerem Mac, Windows PC lub iPadem z USB-C.

Wymagania dotyczące zasilania

Zasilanie magistrali USB-3.0 5V @900mA 4,5W

Zewnętrzny zasilacz – 5V @ 1000mA

Zasilacz USB nie wchodzi w skład zestawu

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter