×

M-AUDIO AIR 192/6 - INTERFEJS AUDIO


» przeczytaj wszystkie opinie

Interfejs Audio USB-C [2 IN/ 2 OUT] 24-bity/192kHz, 2 wejścia combo [preamp Crystal], 2 wejścia instrumentalne Hi-Z TRS, 2 wyjścia TRS, MIDI, wyjście słuchawkowe, solidna metalowa obudowa, zasilanie USB, ProTools First, Ableton Live Lite i inne

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

579,00 zł
Dostępny
Zaloguj się
Dostępny
EAN 694318024454

Interfejs Audio USB-C [2 IN/ 2 OUT] 24-bity/192kHz, 2 wejścia combo [preamp Crystal], 2 wejścia instrumentalne Hi-Z TRS, 2 wyjścia TRS, MIDI, wyjście słuchawkowe, solidna metalowa obudowa, zasilanie USB, ProTools First, Ableton Live Lite i inne

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Interfejs audio/MIDI na USB 24/192, 2 wejścia/2 wyjścia

Ustanawia nowy standard dzięki profesjonalnej jakości dźwięku i funkcjom!

Dzięki AIR 192|6 możesz dokonywać nagrań o nieskazitelnej jakości studyjnej 24 bity/192 kHz przy pomocy intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu audio. AIR 192|6 wyróżnia się elegancką, metalową obudową i dużym umieszczonym centralnie pokrętłem do regulacji głośności. Wyposażony jest wyjątkowe przedwzmacniacze Crystal i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym dźwięku, zapewniające najlepszą wydajność w swojej klasie. AIR 192|6 umożliwia nagrywanie do 2 kanałów jednocześnie z 2 osobnych wejść symetrycznych XLR+¼” i 2 całkowicie nowych wejść instrumentalnych ¼”, które mają specjalnie skonstruowany stopień wzmocnienia i impedancji, aby zapewnić najdokładniejsze odwzorowanie gitary lub basu podłączonego bezpośrednio do interfejsu.

5-pinowe wejście i wyjście MIDI przeznaczone są do podłączenia syntezatorów, sekwencerów i innych zewnętrznych urządzeń MIDI. AIR 192|6 łączy się z komputerem Mac lub PC przez standardowy port USB lub USB-C przy użyciu jednego z dwóch dołączonych kabli. To wysokiej jakości połączenie USB Hi-speed pozwala na monitoring wejść bez żadnej latencji, co sprawia, że nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Połączenie profesjonalnej wydajności, łatwości obsługi i dołączonego pakietu oprogramowania, który zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia nagrywania, sprawia, że AIR 192|6 jest niesamowicie wszechstronnym interfejsem audio o wysokiej wydajności, który ustanawia nowy standard w swojej klasie. Będziesz zaskoczony niesamowicie solidną konstrukcją, wysoką rozdzielczością i ogólną łatwością obsługi. Nie mogłeś dokonać lepszego wyboru.

W zestawie pakiet oprogramowania wysokiej klasy

AIR 192|6 jest dostarczany w komplecie z pakietem oprogramowania, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz, abyś mógł zacząć. Dwa potężne programy DAW w celu dopasowania się do Twoich produkcyjnych potrzeb: AIR 192|6 zawiera Pro Tools | First M-Audio Edition i Ableton Live Lite. Pro Tools jest branżowym standardem wśród oprogramowania nagrywającego, więc połączyliśmy siły z Avid, aby stworzyć wersję tej wspaniałej kolekcji specjalnie dostosowaną do naszego sprzętu. To niesamowite oprogramowanie do nagrywania audio i MIDI zainspiruje Cię do tworzenia, nagrywania i dzielenia się wszystkimi swoimi pomysłami na całym świecie w dowolnym momencie.

Dodaliśmy również cały pakiet wtyczek efektowych, instrumentów wirtualnych i loopów, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby produkcyjne. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz brzmienia gitarowego, pogłosu, czy delaya, Twoje potrzeby w zakresie efektów będą zaspokojone, dzięki Eleven Lite, Avid Effect Collection i AIR’s Creative FX Collection. Dołączone wtyczki AIR (Xpand! 2, Mini Grand, Vacuum, BOOM, DB33), zapewnią Ci wirtualną maszynę perkusyjną, syntezator, smyczki, perkusję, organy i fortepiany, aby z łatwością dodawać do Twoich piosenek instrumenty o brzmieniu światowej klasy.

Preampy Crystal™, Przetworniki o krystalicznie czystym brzmieniu i wysokiej klasy podzespoły

Nasi inżynierowie skonstruowali przedwzmacniacze Crystal, aby zapewnić Ci transparentne, niskoszumowe preampy, gwarantujące najlepsze brzmienie Twoich mikrofonów i uchwycenie wykonania dokładnie w taki sposób, jak zamierzałeś. AIR 192|6 wykorzystuje przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym dźwięku, zapewniające 24-bitową rozdzielczość i oszałamiający zakres dynamiki, który jest w stanie uchwycić każdy najsubtelniejszy niuans Twojego wykonania. Do tego interfejs zapewnia wiodące w swojej klasie maksymalne częstotliwości próbkowania do 192 kHz, więc możesz być pewien, że Twoje nagrania są zupełnie czyste i wiernie w stosunku do wykonania. Z układem i wyborem komponentów, dokonanym przez nasz amerykański zespół inżynierów, możesz być pewien, że otrzymujesz najlepszy możliwy dźwięk.

Usłysz wykonanie teraz – nie sekundę później

Podczas nagrywania chcesz skupić się na uchwyceniu tego idealnego momentu i uzyskaniu najlepszego wykonania danego artysty. Nie chcesz grzęznąć w miejscu przez trzaski i latencję. AIR 192|6 wyposażony jest nie tylko w bardzo szybkie połączenie USB do zapewnienia najniższej latencji w obie strony pomiędzy oprogramowaniem a sprzętem (2,59 ms*), ale wyposażony jest także w regulację odsłuchu bezpośredniego z wejść źródłowych, zapewniając Ci najwyższą jakość technologii bez kłopotów i bez opóźnień.

Główne cechy:

Rozdzielczość 24 bity/192 kHz do profesjonalnego nagrywania i monitoringu,
Obwód USB Hi-speed zapewnia najszybsze połączenie, z najlepszą w tej klasie latencją w obie strony wynoszącą zaledwie 2,59 ms*,
Transparentne przedwzmacniacze Crystal™ i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym dźwięku do niezrównanej jakości nagrywania,
Mierniki VU LED do ustawiania idealnego poziomu,
Uniwersalne wejścia: 2 wejścia combo XLR+TRS¼” lub wejścia instrumentalne 1/4″,
Użyj dowolnej kombinacji wejść combo TRS i wejścia instrumentalnego na dwóch kanałach: dwa TRS, dwa instrumentalne lub po jednym z nich,
5-pinowe wejście/wyjście MIDI do podłączania praktycznie każdego zewnętrznego sprzętu MIDI,
Wyjścia stereo 1/4″; wyjście słuchawkowe 1/4″ z niezależną regulacją poziomu,
Mocna metalowa obudowa; duże, umieszczone centralnie pokrętło do łatwej regulacji głośności,
Pokrętło USB/Direct do regulacji balansu pomiędzy sygnałem wejściowym i sygnałem z komputera,
W zestawie oprogramowanie – Pro Tools | First M-Audio Edition, Ableton Live Lite, Eleven Lite, Avid FX Collection i brzmienia Touch Loops, a także Creative FX Collection, Xpand!2, Mini Grand, Vacuum, DB33 i BOOM.

*Latencja w obie strony zależy od ustawień bufora i parametrów komputera.

SPECYFIKACJA

Wejścia mikrofonowe 1-2 (symetryczne XLR)
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20 kHz (+0,1dB),
Zakres dynamiki: 104 dB (A-ważona),
Stosunek sygnału do szumu: 104 dB (+1,0 dBu, A-ważona),
THD+N: 0,002 %,
EIN przedwzmacniacza: -128 dBu (maksymalne wzmocnienie, źródło 150 Ω, A-ważona),
Maksymalny poziom wejściowy: 1,5 dBu,
Zakres wzmocnienia: 55 dB.
Wejścia liniowe: 1-2 (symetryczne TRS ¼" [6,35 mm])
Pasmo przenoszenia: od 20Hz do 20 kHz (+0,05 dB),
Stosunek sygnału do szumu: 101dB (1 kHz, +4 dBu, A-ważona),
THD+N: 0,002 %,
Maksymalny poziom wejściowy: 16 dBu,
Zakres wzmocnienia: 55 dB.
Wejścia instrumentalne 1-2 (niesymetryczne TS 1/4" [6,35 mm])
Pasmo przenoszenia: od 20Hz do 20 kHz (+0,05 dB),
Zakres dynamiki: 100 dB (A-ważona),
Stosunek sygnału do szumu: 98 dB (+4 dBu, A-ważona),
THD+N: 0,005 %,
Maksymalny poziom wejściowy: 6 dBu,
Impedancja wejściowa: 1 MΩ,
Zakres wzmocnienia: 24 dB
Główne wyjścia, L(lewe) i R (prawe) – (symetryczne, TRS ¼” [6,35 mm])
Pasmo przenoszenia: od 20Hz do 20 kHz (+0,05 dB),
Zakres dynamiczny/stosunek sygnału do szumu: 106 dB (A-ważona),
THD+N: 0,005 %,
Maksymalny poziom wyjściowy: +13 dBu (1 kHz, -1dBFS).

Wyjście słuchawkowe (TRS 1/4” [6,35 mm])

THD+N: 0,005 %,
Impedancja wyjściowa: 10 Ω.

Ogólne

Zasilanie: przez USB,
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 15,2 x 7,1 x 19,8 cm,
Waga: 0,95 kg.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter