×

M-AUDIO AIR 192/4 Vocal Studio Pro


» przeczytaj wszystkie opinie

Zestaw do rejestracji – Interfejs Audio USB-C AIR 192/4, słuchawki studyjne HDH-40, mikrofon Nova Black, uchwyt elastyczny, osłona przeciwwietrzna, kabel mikrofonowy oraz USB, ProTools First, Ableton Live Lite i inne

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

779,00 zł
Dostępny
Zaloguj się
Dostępny
EAN 694318024522

Zestaw do rejestracji – Interfejs Audio USB-C AIR 192/4, słuchawki studyjne HDH-40, mikrofon Nova Black, uchwyt elastyczny, osłona przeciwwietrzna, kabel mikrofonowy oraz USB, ProTools First, Ableton Live Lite i inne

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Kompletny pakiet nagraniowy AIR 192|4 Vocal Studio Pro.

Interfejs audio USB 24/192 z 2 wejściami/2 wyjściami w zestawie z mikrofonem pojemnościowym Nova Black, uchwytem antywstrząsowym, kablem XLR i słuchawkami HDH40.

Studyjna produkcja muzyki – uproszczona!

Wejdź do świata studyjnego nagrywania dzięki AIR 192|4 Vocal Studio Pro – najlepszemu rozwiązaniu typu „wszystko w jednym” do nagrywania na komputerze. Dzięki połączeniu uznanego interfejsu AIR 192|4, słuchawek HDH40, mikrofonu pojemnościowego Nova Black, kabla XLR i pakietu programowania AIR Series Software Suite nagrywanie ścieżek wokalu, instrumentów elektrycznych i akustycznych oraz dodawanie głosu lektora do projektów multimedialnych nigdy nie było łatwiejsze. AIR 192|4 to połączenie wysokowydajnego sprzętu z łatwym w obsłudze oprogramowaniem, co skutkuje nagrywaniem w profesjonalnej jakości w każdym możliwym przypadku.

W zestawie pakiet oprogramowania wysokiej klasy

AIR 192|4 Vocal Studio Pro jest dostarczany w komplecie z pakietem oprogramowania, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz na początek. Dwa potężne programy DAW w celu dopasowania się do Twoich produkcyjnych potrzeb: AIR 192|4 Vocal Studio Pro zawiera Pro Tools | First M-Audio Edition i Ableton Live Lite. Dodaliśmy również cały pakiet wtyczek efektowych, instrumentów wirtualnych i loopów, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby produkcyjne. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz brzmienia gitarowego, pogłosu, czy delaya, Twoje potrzeby w zakresie efektów będą zaspokojone dzięki Eleven Lite, Avid Effect Collection i AIR’s Creative FX Collection. Dołączone wtyczki AIR (Xpand! 2, Mini Grand, Vacuum, BOOM), zapewnią Ci wirtualną maszynę perkusyjną, syntezator, smyczki, perkusję, organy i fortepiany, abyś z łatwością mógł dodawać do utworów instrumenty o brzmieniu światowej klasy.

Więcej niż tylko interfejs

To kreatywne centrum Twojego zestawu do nagrywania: Prosty i stylowy interfejs audio AIR 192|4 to idealne narzędzie do rejestracji i produkcji naturalnie brzmiących nagrań w studyjnej jakości 24 bity/192 kHz. AIR 192|4 zawiera jedno symetryczne wejście combo XLR+1/4” i całkowicie nowe wejście instrumentalne 1/4”oraz umożliwia nagrywanie dwóch kanałów jednocześnie. Uniwersalne wejście combo dostosowuje się do każdego źródła dźwięku o poziomie mikrofonowym lub liniowym, zaś specjalnie skonstruowany stopień wzmocnienia i impedancji umieszczonego w łatwo dostępnym miejscu wejścia instrumentalnego gwarantuje czysty i wierny sygnał gitary lub basu.

AIR 192|4 to połączenie eleganckiej, profesjonalnej metalowej obudowy, kabli USB i USC-C, naszych wyjątkowych, niskoszumowych preampów Crystal i nieskazitelnie czysto brzmiących przetworników, które zapewniają najlepszą jakość dźwięku w swojej klasie, więc zapewnia wszystkie narzędzia, których potrzebujesz do uchwycenia wstępnego pomysłu i łatwego przekształcenia go w finalne dzieło sztuki. Przenieś swoją muzykę na wyższy poziom i zacznij od razu nagrywać!

Profesjonalne nagrywanie

Studyjne nagrywanie wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy M-Audio Nova Black jest idealny do podcastów lub nagrywania wysokiej jakości dźwięku m.in. wokalu i instrumentów (w tym perkusyjnych). Sercem mikrofonu Nova Black jest 18-milimetrowa kapsuła pojemnościowa z czystego aluminium o kardioidalnej charakterystyce kierunkowości. Zapewnia ona szerokie pasmo przenoszenia (20 – 20 kHz), wysoką czułość (-38 dB, 0dB = 1V/Pa przy 1 kHz) i dokładne przenoszenie transjentów, co sprawia, że mikrofon może z łatwością uchwycić subtelne niuanse przy minimalnych zakłóceniach niechcianego szumu otoczenia.

Dzięki mikrofonowi pojemnościowemu Nova Black skomplikowane konfiguracje sprzętowe należą do przeszłości. Dzięki dodaniu osłony przeciwwietrznej, specjalnie zaprojektowanego uchwytu antywstrząsowego do montażu na tradycyjnym statywie mikrofonowym i kabla XLR wszystko, czego potrzebujesz do podłączenia i rozpoczęcia nagrywania, jest w komplecie.

Usłysz każdy szczegół

Profesjonalne nagrywanie wymaga bezkompromisowej dokładności monitorowania. Słuchawki M-Audio HDH40 to połączenie wysokiej jakości elementów przetworników z trwałą, mocną konstrukcją, co zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięku i wyjątkową izolację akustyczną, niezbędną przy profesjonalnym nagrywaniu i monitorowaniu. Długie sesje to żaden problem! Pluszowa wyściółka ogranicza zmęczenie przy długim użytkowaniu, a konstrukcja wokółuszna zapewnia dobre zabezpieczenie słuchawek HDH40 podczas ich noszenia. Dzięki HDH40 możesz się skoncentrować na tym, co ważne – na swojej produkcji!

Główne cechy:

 • Rozdzielczość 24 bity/192 kHz do profesjonalnego nagrywania i monitoringu,
 • Obwód Hi-speed USB zapewnia najszybsze połączenie, z najlepszą w tej klasie latencją w obie strony wynoszącą zaledwie 2,59 ms*,
 • Transparentne przedwzmacniacze Crystal™ i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym brzmieniu do niezrównanej jakości zapisu dźwięku,
 • Mierniki VU LED do ustawiania idealnego poziomu,
 • Wejście combo XLR+TRS ¼” z osobnym obwodem sygnałowym i jedno wejście instrumentalne ¼” z osobnym obwodem sygnałowym dla uzyskania najdokładniejszego dźwięku,
 • Wyjścia stereo 1/4”; wyjście słuchawkowe 1/4” z niezależną regulacją poziomu,
 • Mocna metalowa obudowa; duże, umieszczone centralnie pokrętło do łatwej regulacji głośności,
 • Pokrętło USB/Direct do regulacji balansu pomiędzy sygnałem wejściowym i sygnałem z komputera,
 • Mikrofon pojemnościowy NOVA Black,
 • Słuchawki monitorowe HDH40,
 • W zestawie pakiet profesjonalnego oprogramowania – Pro Tools | First M-Audio Edition, Ableton Live Lite, Eleven Lite, Avid Effects Collection i 2GB brzmień Touch Loops, a także Creative FX Collection, Xpand!2, Mini Grand, Vacuum i BOOM firmy AIR Music Tech.
 • *Latencja w obie strony zależy od ustawień bufora i parametrów komputera.

SPECYFIKACJA

Wejście mikrofonowe 1 (symetryczne XLR)

Pasmo przenoszenia: od 20Hz do 20 kHz (+0,1 dB),

Zakres dynamiki: 104 dB (A-ważona),

Stosunek sygnału do szumu: 104 dB (+1,0 dBu, A-ważona),

THD+N: 0,003 %,

EIN przedwzmacniacza: -128 dBu (maksymalne wzmocnienie, źródło 150 Ω, A-ważona),

Maksymalny poziom wejściowy: 1,5 dBu,

Zakres wzmocnienia: 55 dB

Wejście liniowe 1 (symetryczne TRS ¼” [6,35 mm])

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz (+0,05 dB),

Stosunek sygnału do szumu: 101dB (1 kHz, +4 dBu, A-ważona),

THD+N: 0,003 %,

Maksymalny poziom wejściowy: 16 dBu,

Zakres wzmocnienia: 55 dB

Wejście instrumentalne 2 (TS, niesymetryczne 6,35mm [1/4”])

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20 kHz (+0,05 dB),

Zakres dynamiki: 100 dB (A-ważona),

Stosunek sygnału do szumu: 102 dB (+4 dBu, A-ważona),

THD+N: 0,004 %,

Maksymalny poziom wejściowy: 6 dBu,

Impedancja wejściowa: 1 MΩ,

Zakres wzmocnienia: 24 dB.

Wyjścia główne, lewe (L) i prawe (R) (symetryzowane impedancyjnie TRS ¼” [6,35mm])

Pasmo przenoszenia: od 20Hz do 20 kHz (+0,06 dB),

Zakres dynamiki / stosunek sygnału do szumu: 102 dB (A-ważona),

THD+N: 0,005 %,

Maksymalny poziom wyjściowy: +7 dBu (1 kHz, -1dBFS).

Wyjście słuchawkowe (TRS 1/4” [6,35mm])

THD+N: 0,005 %,

Impedancja wyjściowa: 10 Ω.

Ogólne

Zasilanie: przez USB,

Wymiary (szer. x gł. x wys.): 15,2 cm x 7,1 cm x 19,8 cm,

Waga = 0,9 kg

Mikrofon NOVA Black

Typ mikrofonu: pojemnościowy, back electret,

Kapsuła: membrana 18 mm z czystego aluminium,

Charakterystyka kierunkowości: kardioidalna,

Pasmo przenoszenia: od 20Hz do 20 kHz,

Czułość: -38dB (0dB = 1V/Pa przy 1 kHz),

Impedancja znamionowa: 200 Ω,

Maksymalny SPL: 136 dB,

Wymagane zasilanie fantomowe: +48V,

Stosunek sygnału do szumu: 77 dB,

Pobór prądu: 3mA

Słuchawki HDH40

Konstrukcja akustyczna: dynamiczne, zamknięte,

Przetwornik: 40 mm, neodymowy,

Pasmo przenoszenia: 15 Hz – 22 kHz,

Czułość: 95dB ±3dB,

Impedancja znamionowa: 32 Ω,

Nauszniki: Sztuczna skóra,

Długość kabla: 3 m.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter