Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen


» przeczytaj wszystkie opinie

Idealny interfejs audio USB dla wokalistów i songwriterów

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

560,00 zł
W magazynie
Dostępny
EAN 815301005179

Idealny interfejs audio USB dla wokalistów i songwriterów

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Główne cechy

• Najlepsze przedwzmacniacze mikrofonowe, jakie kiedykolwiek zastosowano w serii Scarlett. Teraz przedwzmacniacze Scarlett posiadają przełączany tryb Air, aby nadać nagraniom jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk

• Jedno wejście instrumentalne o wysokim headroomie do podłączenia instrumentu, gitary lub basu

• Wysokiej jakości konwertery umożliwiają nagrywanie i miksowanie z częstotliwością próbkowania do 24 bitów / 192 kHz

• Dwa wyjścia z układem “antyimpulsowym”, chroniącym głośniki w sytuacji, gdy interfejs zostaje włączony po uprzednim podłączeniu i włączeniu głośników

• Dzięki nowemu narzędziu Quick Start łatwiej niż kiedykolwiek możesz przejść przez proces rejestracji i instalacji dodatkowego oprogramowania


Najprostszy model w tej serii, Scarlett Solo trzeciej generacji zapewnia wokalistom i autorom piosenek łatwy w użyciu proces nagrywania. Wyposażony w wysokiej jakości 24-bitowe / 192kHz konwertery AD-DA, Scarlett gwarantuje taką samą profesjonalną jakość dźwięku, jak cała trzecia generacja.


Jego konstrukcja obejmuje pojedynczy zmodernizowany przedwzmacniacz mikrofonowy Scarlett trzeciej generacji: z przełączanym trybem 'Air', aby odtworzyć efekt oryginalnego przedwzmacniacza mikrofonowego Focusrite ISA, nadając nagraniom wokalnym jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk.


Wysoko-impedancyjne wejście instrumentalne o dużym zapasie wzmocnienia pozwala na nagrywanie gitary lub basu bez niepożądanych zniekształceń, natomiast ustawieniu wzmoznienia pomaga miernik Gain Halo umieszczony na pierścieniu potencjometru gain. Zbalansowane wyjścia Scarlett Solo posiadają ochronę analogową podczas podłączania monitorów studyjnych z symetrycznymi wejściami, więc zawsze będziesz miał nieskazitelne odtwarzanie dźwięku.


Scarlett Solo został zaprojektowany, aby wytrzymać wiele dni w podróży, współpracując z komputerami Mac® lub PC za pomocą kabla USB, bez konieczności zewnętrznego zasilania. Zawiera wszystkie potrzebne narzędzia programowe, w tym dwie wszechstronne cyfrowe stacje robocze audio: Ableton® Live Lite ™ i Pro Tools® First Focusrite Creative Pack. Interfejs i oprorgramowanie jest wystarczająco intuicyjne dla początkujących, a jednocześnie na tyle zaawansowane, aby inspirować i wydobyć kreatywność dzięki świetnie brzmiącym efektom.


Focusrite nawiązał współpracę ze Splice, aby dać użytkownikom 3 generacji bezpłatną 3-miesięczną subskrypcję na platformie Splice Sounds*. Splice Sounds oferuje miliony wysokiej jakości sampli, pętli i presetów. Na platwormie Splice codziennie pojawiają się nowe wydania sampli od ulubionych producentów, sound designerów i artystów. Twórcy używają Splice do tworzenia wszelkiego rodzaju muzyki, od topowych pop produkcji, albumów nagradzanych Grammy do podziemnych mixtape'ów i nagrań kinowych.
Dołączone oprogramowanie

Ableton Live Lite 

3 miesięczna licencja Avid Pro Tools Artist 

3 miesiące darmowej subksrypcji na platformie Splice

Focusrite FAST Balancer

Pakiet Hitmaker Expansion:

Antares Auto-Tune Access

Brainworx bx_console Focusrite SC

Focusrite Red 2 & Red 3 Plug-In Suite

Landr Studio (2-miesięczna darmowa subskrypcja)

Relab LX480 Essentials

Softube Marshall Silver Jubilee 2555

XLN Audio Addictive Keys – do wybrania jeden z czterech modeli.

XLN Audio Addictive Drums 2: Studio Rock 

*Nowość!:

Hitmaker Expansion

pakiet oprogramowania o wartości ponad 5000 zł!

Składa się on z pełnych licencji na:

Antares® Auto-Tune® Access

Legendarny efekt, pozwalający na naturalnie brzmiącą korekcję tonu niemal w czasie rzeczywistym lub błyskawiczne, inspirowane brzmieniem współczesnego hip-hopu strojenie. I wszystko pomiędzy.

Relab’s LX480 Essentials

Cztery pogłosy, modelowane na egzemplarzu klasycznego sprzętowego pogłosu, który znajduje się w nowojorskim studiu The Hit Factory, słyszanym na dziesiątkach hitów. LX480 Essentials to brzmienie studia, które gościło u siebie takie nazwiska jak Bruce Springsteen, the Stones, Kool and the Gang, The Weeknd, Pharell Williams czy Katy Perry.

Softube® Marshall® Silver Jubilee 2555

Cyfrowa wersja następcy JCM800, stworzona przez ekspertów od analogowych emulacji z Softube®. The Silver Jubilee oferuje ciepłe cleany i soczyste, przesterowane brzmienia. 

XLN Audio® Addictive Keys

Doskonale uchwycone brzmienia jednego z czterech instrumentów klawiszowych od Steinwaya®, Yamahy® lub klasycznego Rhodesa®. Podłącz swój kontroler MIDI i przenieś się do profesjonalnego studia nagraniowego, w którym czeka na ciebie jeden z tych wspaniałych instrumentów. 

XLN Audio® Addictive Drums 2: Studio Rock

Zaproś do swojego utworu profesjonalnego perkusistę. Nagrane przez ekspertów w Decibel Studios w Sztokholmie sample z najwyższych modeli bębnów Tama® i Pearl®, cymbałów Paiste® i Sabian®. 

Brainworx® Bx_console Focusrite SC

Preampy, które stoją za sukcesem Focusrite. Żadna inna wtyczka nie oferuje unikalnego charakteru tej rzadkiej konsoli mikserskiej i preampów ISA 110, które zainspirowały funkcję Air. Bx_console Focusrite SC jest kompletnym efektem channel strip, składającym się z EQ, de-essera, kompresora, limitera, bramki i ekspandera.

Focusrite Red 2 & 3 Plug-in Suite 

Dwa skrupulatnie przeniesione do cyfrowej domeny klasyczne procesory studyjne od Focusrite. Korektor i kompresor, które możesz zobaczyć w światowej klasy studiach na całym świecie. Jeśli słuchałeś muzyki w przeciągu ostatnich 30 lat, to znaczy że słyszałeś Red 2 i Red 3.

FAST Balancer

Stwórz perfekcyjny miks

FAST Balancer od Focusrite natychmiast poprawi jakość brzmienia twoich utwory, dzięki bezproblemowej kontroli i potężnemu AI, która da gotowe, profesjonalne rezultaty.

Zbalansuj pasmo swojego wokalu i instrumentów jednym kliknięciem. Finalizuj natychmiastowo i usłysz profesjonalnie brzmiący miks bez potrzeby zmiany parametrów w nieskończoność.

ZMASTERUJ SWOJĄ MUZYKĘ

Produkuj i wydawaj swoje najlepsze prace z Landr. Do każdego interfejsu Scarlett, Clarett i Red dołączona jest dwumiesięczna subskrypcja Landr Studio, a także pięć darmowych masterów, które możesz wykorzystać nawet po zakończeniu dwumiesięcznego okresu próbnego. Landr Studio zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do miksowania i masteringu swoich utworów, w tym nieograniczony mastering MP3 i nieograniczoną dystrybucję na platformach streamingowych, takich jak Spotify, Apple Music, YouTube Music, TikTok i wiele innych.

*Nowa oferta weszła w życie w czwartek 18 listopada, ale jest też dostępna dla wszystkich tych, którzy zarejestrowali swój interfejs po 1 października 2021 r. zupełnie za darmo. Oferta nie jest ograniczona czasowo


Zawartość opakowania:

    Scarlett Solo 3rd Gen
    Kabel USB (Typ C-A)Wymagania systemowe:

Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia, czy komputer jest kompatybilny ze Scarlett 3rd Gen, jest skorzystanie z internetowego systemu sprawdzania systemu operacyjnego na stronie Focusrite OS Checker

https://resource.focusrite.com/downloads/os


3 lata gwarancji na produkty Focusrite


Z radością ogłaszamy przedłużenie naszej standardowej gwarancji dla produktów Focusrite. Trzyletnia gwarancja dotyczy  urządzeń zakupionych po 1 stycznia 2018r. I obejmuje 36 miesięcy od daty zakupu. Okres gwarancyjny dla produktów zakupionych przed 31 grudnia 2017 r. Wynosi 24 miesiące od daty zakupu.


Specyfikacje:

Podłączenie USB Type-C

Protokół USB 2.0

Format Desktop

Obsługa I/O 2 x 2

Częstotliwość próbkowania A/D 24-bit/192 kHz

Ilość przedwzmacniaczy 1

Zasilanie Phantom YES

Wejścia instrumentalne 1

Wejścia liniowe 1

Wyjścia liniowe 2 TRS symetryczne

Wyjścia słuchawkowe 1

Zasilanie z USB tak
Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter