FORTEPIAN AKUSTYCZNY ESSEX EGP-155C


» przeczytaj wszystkie opinie

Pianina i fortepiany Essex to przykład dziedzictwa i jakości marki Steinway & Sons, które może stać się źródłem muzyki i wyjątkowym elementem wystroju Twojego domu.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

61 000,00 zł
W magazynie
Dostępny

Pianina i fortepiany Essex to przykład dziedzictwa i jakości marki Steinway & Sons, które może stać się źródłem muzyki i wyjątkowym elementem wystroju Twojego domu.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Seria Essex to fortepiany i pianina projektowane z zachowaniem aktualnych wytycznych projektowych i standardów technicznych marki Steinway. Zaprojektowana we współpracy z uznanym projektantem mebli Williamem Faberem seria powstała w hołdzie idei, że pięknie wykończone, stylowe instrumenty powinny być dostępna w każdym przedziale cenowym.

Fortepiany i pianina Essex posiadają zaprojektowany przez Steinwaya mechanizm młoteczkowy, zbudowany w całości z drewna, nie posiadający ani jednego elementu plastikowego, co zwiększa wytrzymałość konstrukcji oraz czułość reakcji. Instrumenty z serii Essex posiadają również strojnicę oryginalnego projektu Steinwaya oraz struny, płytę, rozpory, żebra, mostki i wiele innych oryginalnych części Steinwaya.

Poprzez wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych rozwiązań, jakościowych materiałów, technik produkcyjnych stosowanych na szeroką skalę oraz ostrożnie dobrane środowisko produkcji, Essex jest w stanie zaoferować poziom wykonawczy nigdy wcześniej nie dostępny w tym zakresie cenowym.

ESSEX EGP-155C

Ten fortepian został stworzony dla miłośników ponadczasowej, klasycznej estetyki. Obudowa w stylu Sheraton została wprowadzone przez markę Steinway & Sons w 1900 roku i od tego czasu stanowi wzór i inspirację dla wszystkich późniejszych modeli na rynku. To najmniejszy, gabinetowy model z serii Essex. Dzięki niewielkim gabarytom umożliwia radość z gry na prawdziwym fortepianie nawet w mniejszych pomieszczeniach.

Specyfikacja: 

Konstrukcja: zaprojektowana przez Steinway & Sons

Styl: klasyczny design w stylu Sheraton z eleganckim stopniowaniem warstw na obrzeżach pomiędzy kapitelami nóg, a spodem obudowy

Pedały: mosiężne

Lira: kolumienki w stylu klasycznym

Nakrywa: pełna nakrywa z dekoracyjnymi wyżłobieniami na obrzeżach

Rolki: solidne kółka mosiężne 

Ława: dopasowana ława w zestawie

Dodatkowe cechy: 

pełne sostenuto 

klasyczne nogi z kapitelami

podwójna podpórka nakrywy

składana nakrywa górna

nakrywa klawiaturowa w stylu Sheraton z powolnym opadaniem

ręcznie wyselekcjonowane okleiny

Wymiary:

Wysokość: 155 cm

Szerokość: 151 cm

Głębokość: 100 cm

Waga: 289 kg

Kolor: czarny połysk

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter