×

Lista produktów marki KURZWEIL

Założona w 1986 roku przez Raymonda Kurzweila marka Kurzweil to znany amerykański producent elektronicznych instrumentów muzycznych, takich jak cyfrowe pianina i keyboardy. W ofercie marki znaleźć można również inne kategorie urządzeń muzycznych, w tym syntezatory i stacje robocze, głośniki, mikrofony, statywy i słuchawki. To najwyższej jakości sprzęt cieszący się dużą popularnością zarówno wśród amatorów, jak i prawdziwych profesjonalistów.

Pianina i keyboardy Kurzweil 

Podstawą oferty amerykańskiej marki są elektroniczne instrumenty przeznaczone do nauki gry, ćwiczeń i tworzenia muzyki. To przede wszystkim pianina cyfrowe wyposażone w wielu przydatnych funkcji, chociażby takich jak funkcja zmiany czułości klawiszy. To także nowoczesne keyboardy z zainstalowanymi brzmieniami i kolekcją kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu różnych podkładów rytmicznych. Keyboardy i pianina Kurzweil zachwycają starannością wykonania, nowoczesnym designem i wyposażeniem oraz wynikającą z niego dużą wszechstronnością zastosowań. Kurzweil to profesjonalny sprzęt muzyczny do gry na każdym poziomie zaawansowania, odpowiedni dla osób początkujących i bardziej doświadczonych muzyków o różnorodnych zainteresowaniach.

Instrumenty muzyczne Kurzweil

W ofercie przygotowanej przez sklep riff.ne.pl czeka na Ciebie wiele modeli cyfrowych pianin i keyboardów Kurzweil. Warto jednak zaznaczyć, że asortyment produktów tej amerykańskiej marki jest znacznie szerszy. Firma produkuje wysokiej klasy sprzęt umożliwiający stworzenie prywatnego studia nagrań. Są to m.in. wysokiej klasy głośniki i pozostałe wyposażenie studyjne oraz różnego rodzaju akcesoria, które wpływają na poprawę komfortu tworzenia muzyki, w tym mikrofony, słuchawki, statywy, kontrolery i inne.

Skorzystaj z naszej bogatej oferty obejmującej różnorodne kategorie instrumentów muzycznych marki Kurzweil i zamów pianino lub keyboard wyposażony w interesujące Cię funkcję. Każdy instrument został przez nas dokładnie opisany. Jeśli interesują Cię szczegóły techniczne, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja