Struny

filtruj

Jest 69 produktów.

Pokazano 1-20 z 69 pozycji
Aktywne filtry

Do skrzypiec, altówek, wiolonczeli i kontrabasów przeznaczone są specjalistyczne struny do instrumentów smyczkowych. To akcesoria różniące się od siebie poziomem twardości, wykonane z materiałów metalowych typu aluminium i stal, syntetycznych typu nylon lub naturalnych, takich jak jelita zwierzęce. Rodzaj zastosowanego materiału wpływa nie tylko na trwałość strun, ale i brzmienie instrumentu.

Profesjonalne struny do instrumentów smyczkowych

Artysta, w zależności od indywidualnych preferencji, może wybierać spośród strun o różnym poziomie twardości. W ofercie sklepu Riff.net.pl znajdziesz markowe struny do instrumentów smyczkowych w zestawach składających się ze strun o różnej grubości i brzmieniu. W opakowaniu ze strunami do skrzypiec mogą znajdować się m.in. struny stalowe pozbawione ochronnej owijki, z rdzeniem stalowym i owijką ze stali nierdzewnej, aluminiową, niklową, srebrną, a nawet złotą. Owijka zmienia grubość struny, a tym samym modyfikuje generowane przez nią brzmienia. Co naturalne, dodatkowe owijki mają również ochronny wpływ na stalowe rdzenie strun, zabezpieczając je przed korozją. Do przygotowania strun dedykowanych instrumentom smyczkowym wykorzystuje się różne rodzaje splotów. Wielowiązkowe rdzenie są mniej podatne na zerwanie.

Struny do skrzypiec i innych instrumentów smyczkowych

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy markowe akcesoria do instrumentów smyczkowych, w tym bogaty wybór strun o zróżnicowanym przeznaczeniu. Podstawą naszej oferty są struny do skrzypiec dostępne w bogatym wyborze poziomów twardości, w różnych rozmiarach i typach wykonania. W zależności od potrzeb można wybrać zestaw strun z określonym rodzajem owijek lub z owijkami wielu rodzajów. W sklepie znajdziesz również struny do instrumentów smyczkowych typu altówka czy kontrabas.

Skorzystaj z naszej oferty, zamawiając nowe struny do instrumentów smyczkowych interesującego Cię typu. Wybierz struny o pożądanym poziomie twardości i w określonym rozmiarze, z preferowanym rodzajem owijek zabezpieczających stalowy rdzeń o specyficznym typie konstrukcji. Zapraszamy!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja