×

Tamburyna

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 89 produktów.

Pokazano 1-20 z 89 pozycji

Zaliczane do kategorii instrumentów perkusyjnych tamburyna są doskonałym wyborem zarówno dla dzieci poznających muzykę, jak i doświadczonych artystów specjalizujących się w różnych gatunkach muzycznych. Ze względu na nieskomplikowaną konstrukcję gra na tego typu instrumentach nie jest trudna. Podstawowa technika gry na tamburynie polega na rytmicznym potrząsaniu instrumentem i uderzaniu nim o powierzchnię dłoni lub nogi.

Profesjonalne tamburyna jedno- i dwurzędowe

W ofercie sklepu Riff.net.pl znajdziesz kilka rodzajów tamburynów bazujących na obręczach drewnianych, uzupełnionych jednym lub dwoma rzędami uderzających o siebie metalowych dzwonków. Dzwonki powstają z różnych gatunków metali. Dźwięk tamburyna zależy od rodzaju zastosowanych dzwonków oraz ich liczby. Jeśli zależy Ci na ciepłym brzmieniu, dobrym wyborem będą tamburyna z dzwonkami miedzianymi. Harmoniczne i wyraźnie delikatniejsze dźwięki towarzyszą grze na instrumentach z dzwonkami aluminiowymi. Głośniejsze są instrumenty dwurzędowe, z większą liczbą dzwonków.

Tamburyna - bębenki baskijskie i instrumenty dla najmłodszych

Instalowane na drewnianych, stalowych lub plastikowych obręczach i wyposażone w jeden lub dwa rzędy metalowych dzwonków tamburyna to nieskomplikowane, ale i jednocześnie podstawowe perkusjonalia powszechnie wykorzystywane w różnych gatunkach muzyki rozrywkowej. Tego typu instrumenty sprawdzą się również w edukacji muzycznej maluchów. Dlatego w naszym sklepie nie zabrakło miejsca na tradycyjne tamburyna dla dzieci, w tym na instrumenty o klasycznej konstrukcji oraz na tzw. bębenki baskijskie ze skórzaną membraną naciągniętą na obręcz. Tamburyn dla dzieci z dodatkową membraną to nowe możliwości gry i więcej zabawy dla maluchów.

Zapoznaj się z pełną listą dostępnych w sklepie instrumentów perkusyjnych. Sprawdź, jakie tamburyna mamy w ofercie i zamów instrument o pożądanym kształcie, wyposażony w jeden lub dwa rzędy dzwonków wykonanych z metalu określonego gatunku. W sklepie czekają na Ciebie instrumenty wielu znanych marek, takich jak Meinl, Kugo czy Cuba Salsa.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja