Efekty do Gitar Elektrycznych

Jest 624 produktów.

Pokazano 1-20 z 624 pozycji
Aktywne filtry

Jeśli szukasz nowych brzmień, skorzystaj z naszej oferty obejmującej różnorodne efekty do gitar elektrycznych. Niewielkie, elektroniczne kostki to zarówno popularne przestery, jak i urządzenia oferujące efekty modulacyjne, opóźniające i wiele innych. To wyposażenie szczególnie przydatne dla właścicieli tańszych wzmacniaczy, które nie zostały wyposażone w wiele efektów oraz zaawansowanych twórców poszukujących nowych brzmień.

Przestery

Najpopularniejszym rodzajem efektów do gitar elektrycznych są tzw. przestery zmieniające dźwięk w sposób cyfrowy. Najpopularniejszymi kategoriami tego typu urządzeń są kostki typu overdrive, które próbują odtworzyć charakterystyczne brzmienie klasycznego wzmacniacza lampowego, distortion, po które chętnie sięgają miłośnicy rocka i ciężkich brzmień heavy-metalowych oraz fuzzy o najbardziej surowym brzmieniu, charakterystyką przesteru nawiązujące do minimalistycznych, pierwotnych efektów zapewnianych przez pierwsze wzmacniacze. Przestery to podstawowe efekty do gitar elektrycznych, ale w ofercie sklepu Riff.net.pl znajdziesz również wielu innych urządzeń zapewniających dostęp do niebanalnych brzmień.

Multiefekty i efekty specjalne

Alternatywą dla popularnych przesterów są multiefekty i specjalne efekty do gitary, chociażby takie jak modulacja, opóźnienie czy pogłos, dzięki któremu dźwięk wydaje się bardziej przestrzenny. W zależności od wybranego modelu urządzenia rodzaj, liczba i jakość dostępnych efektów mogą znacząco się od siebie różnić. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy tanie efekty do gitar elektrycznych wielu typów. Oczywiście w sklepie znajdziesz również profesjonalne, nieco droższe narzędzia, które zapewnią dostęp do większej liczby efektów lepszej jakości.

Zwiększ możliwości swojego wzmacniacza od gitary elektrycznej, dokupując do niego niewielkie urządzenie z nowymi przesterami lub innymi efektami specjalnymi. Sprawdź, jakie efekty do gitar elektrycznych aktualnie mamy w ofercie i wybierz jedno lub kilka urządzeń z naszego sklepu. Naprawdę warto!

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja