×

Kontrolery DJ

Filters
+ więcej filtrów filtruj

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Z myślą o osobach zajmujących się tworzeniem i odtwarzaniem muzyki, przede wszystkim jej miksowaniem, przygotowaliśmy profesjonalne kontrolery DJ wielu renomowanych marek. To urządzenia wielofunkcyjne wyglądem przypominające połączone ze sobą dwa odtwarzacze CD i mikser, pozwalające na kontrolowanie wielu aspektów muzyki, na przykład tempa i głośności, umożliwiające również dodawanie do muzyki oryginalnych efektów dźwiękowych.

Kontrolery DJ - markowy sprzęt dla didżejów

Niezależnie od tego, czy tworzysz muzykę, czy zajmujesz się jej odtwarzaniem w klubach, dyskotekach lub imprezach plenerowych, w ofercie sklepu riff.net.pl znajdziesz wysokiej klasy kontrolery DJ o interesujących Cię funkcjach, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Korzystając z naszego pośrednictwa, możesz sięgnąć po znane z niezawodności działania, zaawansowane technologicznie kontrolery DJ Pioneer. Możesz również zamówić prostsze urządzenie do zastosowań hobbystycznych. Wyposażony w mniejszą liczbę funkcji, a dzięki temu tańszy kontroler dla DJ wciąż zapewni wiele opcji miksowania muzyki i wzbogacania jej o oryginalne efekty dźwiękowe. Znajdziesz w tym miejscu urządzenia m.in. takich marek jak Numark, Arturia, Hercules i Native.

Przenośne gramofony, BeatStepy i inne kontrolery DJ

Jeśli poszukujesz cyfrowego urządzenia do scratchowania, sięgnij po przenośny gramofon, który w prosty sposób podłączysz do smartfona lub laptopa, zyskując podkład do grania. W sklepie znajdziesz również cieszące się dużą popularnością wśród didżejów przenośne kontrolery z padami marki Arturia oraz wielofunkcyjne stacje robocze o dużej uniwersalności zastosowań, z których chętnie korzystają profesjonalni muzycy. Nowoczesne kontrolery DJ zapewniają dostęp do pełnowymiarowych kół jog, dziesiątek pokręteł, suwaków, przycisków i padów, dzięki którym można sterować różnymi parametrami muzyki, miksując ją w dowolny sposób.

Dla didżejów i innych osób zajmujących się muzyką w sposób hobbystyczny lub w pełni profesjonalny przygotowaliśmy różnorodne kontrolery DJ. Zapoznaj się z prezentowanymi modelami urządzeń i wybierz sprzęt o interesujących Cię funkcjach. Zapraszamy!

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja