ROLAND KC-600


» przeczytaj wszystkie opinie

Przez 20 lat muzycy doceniali serię wzmacniaczy serii KC za ich wysokiej jakości brzmienie, pokładowe funkcje miksowania, wszechstronność podłączeń i niezwykłą wytrzymałość. Najnowsza generacja oferuje jakość KC, z nowościami i ulepszeniami, które są dopasowane do potrzeb nowoczesnych muzyków. 

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Brak towaru

Przez 20 lat muzycy doceniali serię wzmacniaczy serii KC za ich wysokiej jakości brzmienie, pokładowe funkcje miksowania, wszechstronność podłączeń i niezwykłą wytrzymałość. Najnowsza generacja oferuje jakość KC, z nowościami i ulepszeniami, które są dopasowane do potrzeb nowoczesnych muzyków. 

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Dzięki wzmacniaczowi KC możesz całkowicie kontrolować swój zestaw sceniczny, dzięki czemu będziesz zawsze świetnie brzmiał i grał jak najlepiej. Za każdym razem przekonasz się, że warto.

Wyposażony w wiele nowych funkcji KC-600 odświeża poprzednią generację KC-550, najwyższej klasy wzmacniacz keyboardowy firmy Roland. Moc została zwiększona do 200 W, a system głośników dwupasmowych posiada nowo zaprojektowany 15-calowy, niskotonowy głośnik, który poprawia jakość dźwięku. Ponadto, sekcja mocy została całkowicie przeprojektowana w celu zapewnienia większej stabilności, zwiększonej reprodukcji basów i zmniejszenia ciężaru. Dzięki zintegrowanemu mikserowi KC-600 można podłączyć różne klawiatury i instrumenty stereo, a także mikrofon wokalny XLR. Dzięki funkcji łącza stereofonicznego można łatwo podłączyć drugie urządzenie KC-600 do zwiększenia ilości wejść i prawdziwego wzmocnienia stereo na scenie.

Pełen zakres brzmień dla keyboardów i elektronicznych instrumentów muzycznych

KC-600 oferuje pełen zakres reprodukcji audio w kompaktowym wzmacniaczu o mocy 200 W. Produkt posiada opatentowany twin bass-reflex, zapewniający lepsze reakcje bez zakłóceń. W połączeniu z nowo zrekonstruowaną sekcją mocy KC-600 zapewnia jeszcze lepsze efekty basowe, wzmacniające fortepian, organy i syntezatory 88-klawiszowe oraz maszyny rytmiczne i inne elektroniczne instrumenty. Dodatkową zaletą nowej wydajnej sekcji mocy jest mniejsza masa, dzięki czemu KC-600 łatwiej jest przenosić z koncertu na koncert

Pokładowe Miksowanie Stereo

Poprzez 4 wejścia liniowe w KC-600 możesz podłączyć keyboardy, pady perkusyjne, maszyny perkusyjne i wiele więcej. Wyposażony jest również w dedykowane wejście aux do podłączania smartfona lub odtwarzaczy muzycznych dla podkładów. Wejścia liniowe i aux obsługują łączność stereo, pozwalając Ci wysyłać brzmienie stereo do PA lub urządzeń rejestrujących, a także wzmacniać stereo przy podłączeniu drugiego KC-600 przez Stereo Link. Kanał 1 zawiera również wejście XLR, pozwalając na podłączenie mikrofonu wokalnego do jeszcze większej wszechstronności. Dzięki funkcji Output Select na Kanale 4 możesz elastycznie monitorować ścieżki podczas występów.

Wszechstronna Łączność dla Występów, Nagrań i Ćwiczeń

Z łatwo dostępną łącznością KC-600 integruje się z każdym środowiskiem gry. Wyjścia liniowe stereo dostarczane są za pomocą XLR i 1/4 calowych gniazd jack do jednoczesnej pracy z systemami PA, monitorami scenicznymi i urządzeniami rejestrującymi. Do podłączenia subwoofera znajduje się gniazdo Sub Out, które jest wygodnie połączone z główną głośnością wzmacniacza, zapewniając jednoprzyciskową kontrolę. KC-600 posiada również słuchawkowe gniazdko jack, idealne do cichych ćwiczeń i dyskretnego monitorowania scenicznego.

Rozszerz swój zestaw ze Stereo Link

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o rozszerzeniu swoich wejść w stereo funkcja Stereo Link w KC-600 wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom. Co najważniejsze ilość dostępnych wejść jest podwojona, kiedy podłączysz dwa gniazda liniowe stereo w drugim KC-600. Dodatkowo, lewe i prawe sygnały podłączonych instrumentów stereo są dzielone na dwie wzmacniacze, co pozwala na uzyskanie doświadczenia studyjnego monitorowania w konfiguracji scenicznej.

Cechy:

-Kompaktowy i wszechstronny wzmacniacz keyboardowy o mocy 200 W

-Przeprojektowana moc wzmacniacza i uniwersalny zasilacz zapewniają większą stabilność, lepszą reprodukcję basów i mniejszą wagę

-Dwuczęściowy system głośnikowy z nowo dodanym 15-calowym wooferem i głośnikiem

-Pokładowy mikser z czterema kanałami wejść stereo, wejściem stereo aux i najlepszym korektorem z suwakiem Shape

-Funkcja Output Select na Kanale 4 do monitorowania i kontroli ścieżek

-Wejście mikrofonowe XLR, 1/4 calowe wyjście liniowe, wyjście słuchawkowe i wyjście sub

-Podłącz inny KC-600 z funkcją Stereo Link dla większej ilości wejść i prawdziwego brzmienia stereo na scenie

-Metalowe gniazda jack dla zwiększonej wytrzymałości

-Zawarte w zestawie wymienialne kółka

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter