×

KORG NAUTILUS 61


» przeczytaj wszystkie opinie

KORG NAUTILUS 61

Najbardziej olśniewający i wyjątkowy zbiór dźwięków jaki kiedykolwiek był dostępny w syntezatorze Korga

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

8 999,00 zł
Dostępny
Zaloguj się
Dostępny
EAN 4959112195240

KORG NAUTILUS 61

Najbardziej olśniewający i wyjątkowy zbiór dźwięków jaki kiedykolwiek był dostępny w syntezatorze Korga

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

NAUTILUS wykracza poza granice możliwości syntezatora i stacji roboczej. Dzięki potędze dziewięciu silników brzmieniowych, bogatemu próbkowaniu, nagrywaniu dźwięków, efektom oraz dobremu workflow projekty, presety i Twoje indywidualne rozwiązania osiągną zupełnie nowy, wyższy poziom. Korg spędził lata na udoskonalaniu wszystkich swoich technologii cyfrowych, analogowych, projektowaniu hardwareu i optymalizacji workflow, aby pomóc muzykom w jak najlepszym użytkowaniu instrumentów. Owocem tych wszystkich lat ciężkiej pracy jest niesamowicie potężny i jedyny w swoim rodzaju NAUTILUS.

Cechy główne:

- Dziewięć różnych silników brzmieniowych;

- Nowe dźwięki oferowane w trzech szerokich kategoriach;

- Pokrętło DYNAMICS umożliwiające również bardzo delikatną ekspresję;

- Pokrętła REAL TIME umożliwiają dokonywanie intuicyjnych zmian w dźwiękach;

- Interfejs użytkownika zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze;

- Wygodny arpeggiator i funkcje ścieżki perkusyjnej;

- Kolorowy wyświetlacz TouchView;

- Set lista doskonale sprawdzająca się podczas występów na żywo;

- Otwarty system próbkowania;

- 16-ścieżkowy sekwencer MIDI / 16-ścieżkowy rejestrator audio;

- 16 wbudowanych procesorów efektów;

- Porty USB / MIDI obsługują sterowanie MIDI i komunikację z komputerem;

- System SST, czyli płynne przejścia dźwięku, które eliminują przerwy podczas zmiany barw niezależnie od trybu, w którym się znajdujesz;

- Dostępny model 88-klawiszowy z klawiaturą fortepianową, 73-klawiszowy i 61-klawiszowy z klawiaturą syntezatorową.

Dziewięć różnych silników dźwiękowych - ogromna moc ekspresji

NAUTILUS posiada dziewięć dedykowanych silników brzmieniowych do realistycznego odtwarzania dźwięków, takich jak fortepiany, pianina elektryczne, organy i inne. Ulepszony generator brzmień fortepianowych SGX-2 oferuje delikatną ekspresję, aby uchwycić wszystkie niuanse pianina akustycznego. 12-stopniowe brzmienia z przełączaniem prędkości, rezonansem strun i nie tylko.  NAUTILUS zawiera najwięcej bibliotek fortepianów, jakie kiedykolwiek zostały umieszczone w jednym produkcie. Generator brzmień pianina elektrycznego EP-1 realistycznie odtwarza siedem różnych słynnych brzmień. Silnik CX-3, czyli „serce” naszego wspaniałego CX-3, który kryje w sobie brzmienie klasycznych organów tonewheel. Na pokładzie dostępne są również syntezy MOD-7 VPM / FM, PolysixEX i MS-20EX do modelowania analogowego oraz STR-1 do modelowania fizycznego oraz inne do każdego rodzaju dźwięku, jaki chcemy uzyskać.

Te charakterystyczne silniki brzmieniowe używane razem i mieszane ze sobą w trybie Program lub Combination tworzą zupełnie nowe, kreatywne i innowacyjne barwy.

Nowe dźwięki oferowane w trzech różnorodnych kategoriach

Podejście do brzmień zawartych w NAUTILUSIE rozpoczęliśmy od odłożenia przez nas jakichkolwiek uprzedzeń co do tego, jakie dźwięki powinna oferować konwencjonalna muzyczna stacja robocza. Zamiast tego skupiliśmy się na przesunięciu granic samplowania i programowania w celu stworzenia zupełnie nowej klasyfikacji programów, którą dzielimy na trzy grupy:

 „Unikalne” dźwięki:

NAUTILUS oferuje charakterystyczne dźwięki, w tym pętle fraz, fortepiany, stare instrumenty perkusyjne i wiele innych. Wiele rzadko słyszanych instrumentów muzycznych pochodzących z różnych regionów świata może być trudnych do opanowania, ale NAUTILUS zawiera charakterystyczne dla nich frazy i patterny. NAUTILUS oferuje również dźwięki, które po raz pierwszy zostały zsamplowane specjalnie dla tego instrumentu. W tym przygotowane specjalnie dźwięki fortepianu utworzone przez umieszczenie różnych obiektów pomiędzy jego strunami oraz sample lub dźwięki „odnalezionych perkusji” nagrane z wykorzystaniem zwykłych przedmiotów i elementów perkusyjnych vintage. Te nowe i tajemnicze dźwięki nie tylko nadadzą twoim produkcjom nieoczekiwany smak, ale oferują również szerokie możliwości tworzenia efektów dźwiękowych wykorzystywanych w muzyce filmowej i telewizyjnej.

„Aktualne” dźwięki:

NAUTILUS oferuje również najświeższe dźwięki, które dobrze wpisują się w dzisiejszą sceną muzyczną, w tym syntezatory, zestawy perkusyjne, efekty specjalne i nie tylko. Jeśli chodzi o brzmienia syntezatorów, to na początek koniecznie sprawdź dźwięki EDM, electro i chiptune. Ponadto NAUTILUS zawiera ponad 50 rodzajów zestawów perkusyjnych - dźwięków, które najsilniej odzwierciedlają zmiany zachodzące w muzyce na przestrzeni lat. Efekty specjalne tworzą osobny pożyteczny materiał w tej kategorii, wśród nich m.in. bębny wykorzystywane w szeroko pojętej muzyce elektronicznej i tanecznej.

Dźwięki standardowe:

Zebraliśmy wszystkie najważniejsze dźwięki w wysokiej jakości, które stanowią bazę stacji roboczej, w tym pianino, pianino elektryczne, gitara, gitara basowa i inne. Dla nowo zsamplowanego brzmienia fortepianu nagraliśmy również cudowną atmosferę studyjną, którą możesz dodać do brzmienia w zależności od twoich upodobań i okoliczności. Dodano nowy model pianina elektrycznego z charakterystycznym grubym brzmieniem, który świetnie sprawdza się w funkowych utworach. Dodaliśmy również wiele fraz, które pozwalają odtwarzać rzeczywiste wykonania partii gitary i basu, które mogą być przydatne dla klawiszowców.

Kolorowy wyświetlacz TouchView

Sercem NAUTILUSA jest ogromny, 8-calowy (800 x 480 pikseli) kolorowy wyświetlacz dotykowy WVGA firmy KORG. Ekran dotykowy posiada unikalną funkcję Touch-Drag, która oferuje bardziej szczegółową kontrolę wartości parametrów. Interaktywne instrumenty i grafiki na panelu zapewniają komfort pracy i możliwość kontroli wszystkich parametrów, od regulacji pokrywy fortepianu po podłączenie patch kabla na modułowym modelu syntezatora. Wyświetlacz TouchView obsługuje również wygodną nową funkcję wyszukiwania, umożliwiającą wyszukiwanie (i podgląd) dźwięków na podstawie ich tytułów.

Tryb SET LIST, który doskonale sprawdza się podczas występów na żywo

Korzystając z trybu Set List, wyświetlacz TouchView oferuje 16 kolorowych przycisków na ekranie dotykowym – takich ekranów możemy ustalić kilkanaście; każdy może natychmiast przywołać odpowiedni Preset, Kombinację lub Sekwencję - niezależnie od trybu gry. Mamy również możliwość edytowania kolorów przycisków SET LISTY. Jest to potężna funkcja w sytuacjach wymagających szybkiej i dokładnej kontroli lub gdy chcemy np. podzielić sobie części utworu bez zatrzymywania podkładu. Tryb Set List dodaje także 9-pasmowy korektor graficzny, umożliwiając dostosowanie ogólnego brzmienia do miejsca, w którym gramy.

Darmowy pakiet oprogramowania

NAUTILUS jest dostarczany z różnorodnym oprogramowaniem muzycznym, które pozwala nie tylko tworzyć utwory, ale także doskonalić je i nadawać finalnego efektu. Na pokładzie dostępne są takie programy jak: Izotope Ozone 9 elements, Skoove, Reason Lite, a także syntezatory wirtualne od firmy KORG. Te aplikację sprawią, że kupując NAUTILUSA będziesz mieł do dyspozycji wiele narzędzi, które pomogą Ci przenieść Twoją muzykę na nowy, wyższy poziom.

Specyfikacja

  • Kolor: Czarny
  • Ilość klawiszy: 61
  • Klawiatura dynamiczna: Tak
  • Podświetlane klawisze: Nie
  • Polifonia: 200
  • Wejście na mikrofon: Nie
  • Wbudowane głośniki: Nie
  • Efekty: Tak
  • Funkcja nagrywania: Tak
  • Zasilanie bateryjne: Nie

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter