ROLAND JU-06A SYNTEZATOR


» przeczytaj wszystkie opinie

Wszystko co kochasz w klasycznych JUNO - w jednym syntezatorze

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957054515096

Wszystko co kochasz w klasycznych JUNO - w jednym syntezatorze

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Dla wielu klasyczne syntezatory JUNO są definicją brzmienia lat 80tych. Wzrastająca popularność na rynku wtórnym pokazuje, że klawiszowcy chcą ten sprzęt lub bardzo żałują, że kiedyś się go pozbyli. Z JU-06A dostajesz brzmienie, wygląd oraz cechy z JUNO-60 oraz JUNO-106 w jednym nowoczesnym instrumencie, który możesz zabrać ze sobą wszędzie.

JUNO zawsze z tobą.

JU-06A jest kompaktowy i wygodny w obsłudze, sprawdzi się zarówno podczas długich godzin w studiu jak i podczas występów na żywo. Jest zasilany bateryjnie oraz posiada wbudowane głośniki, więc możesz zabierać go zawsze ze sobą. Twarde metalowe panele i gładkie suwaki z metalowymi trzonkami świetnie się sprawują i wytrzymują trudy podróży (nawet jeśli to tylko codzienne dojazdy). Do tego ten autentyczny, klasyczny wygląd, który wszyscy znamy i kochamy.

Dwa klasyki JUNO w jednym.

JU-06A łączy najlepsze elementy JUNO-60 i JUNO-106 w jednym syntezatorze. Ma ciągły filtr górnoprzepustowy ze 106, kontrolowaną za pomocą obwiedni modulację szerokości impulsu z 60, a także unikalne działanie filtra zaczerpnięte z obu modeli z możliwością natychmiastowego wyboru na panelu przednim Dźwięk jest nie do odróżnienia od jego starych odpowiedników, nawet podczas używania ekstremalnych ustawień. I żadne JUNO nie byłoby kompletne bez wirującego brzmienia legendarnego chorusa, wiernie odtworzonego, aż do miłego (i na szczęście regulowanego) szumu.

Arpeggio, pamięć akordów i sekwencer krokowy.

Nawet jeśli wolisz filtr w JUNO-106, mogło ci brakować funkcji arpeggio w JUNO-60. JU-06A posiada obie funkcje - oraz pamięć akordów i pokładowy sekwencer. Tworzenie sekwencji z pamięcią akordów powoduje, że frazy polifoniczne są niezwykle wyraziste, aż ciężko uwierzyć, że pochodzą z czegoś co możesz zmieścić w plecaku.

MIDI, USB i wejście na zewnętrzny zegar

Dzięki USB audio / MIDI i pełnowymiarowym gniazdom MIDI możesz grać i zsynchronizować się z niemal każdym sprzętem. Jest też zewnętrzne wejście dla zegara, dzięki czemu możesz się zsynchronizować z klasycznymi instrumentami analogowymi lub nowoczesnymi systemami Eurorack. Jest to nie tylko wygodne, ale użycie zewnętrznego wejścia dla zegara do sterowania wbudowanym sekwencerem może stworzyć nieoczekiwane frazy, zmiany rytmiczne i inne interesujące zmiany.

Dodaj klawisze i więcej.

Dzięki małemu rozmiarowi JU-06A pasuje niemal wszędzie i jest sterowany z poziomu klawiatury sterującej lub programu DAW. Dodaj DK-01, aby uzyskać fajny wygląd i trzy wygodne pozycje pochylania. Lub dodaj klawiaturę K-25m, a otrzymasz całkowicie samodzielny, przenośny instrument oferujący wygodę użytkowania bez przewodów i innych komplikacji.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter