YAMAHA MX88BK


» przeczytaj wszystkie opinie

YAMAHA MX88 - kompletne rozwiązanie dla współczesnego pianisty wymagającego realistycznej akcji fortepianowej, inspirującego brzmienia syntezatora i łatwej łączności z komputerami i urządzeniami z systemem iOS.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

YAMAHA MX88 - kompletne rozwiązanie dla współczesnego pianisty wymagającego realistycznej akcji fortepianowej, inspirującego brzmienia syntezatora i łatwej łączności z komputerami i urządzeniami z systemem iOS.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

MX88 - kompletne rozwiązanie dla współczesnego pianisty wymagającego realistycznej akcji fortepianowej, inspirującego brzmienia syntezatora i łatwej łączności z komputerami i urządzeniami z systemem iOS.

PIANO TOUCH

MX88 jest wyposażony w klawiaturę ważoną Graded Hammer Standard (GHS). GHS ma większą reakcję na niskie klawisze i lżejszą odpowiedź w wysokich klawiszach. Zapewnia to realistyczny dotyk i reakcję fortepianu akustycznego.

Specjalne matowe, czarne szczyty klawiszy pochłaniają wilgoć i pozostają wyczuwalne po dłuższym użytkowaniu, idealne na długie treningi lub sesje wydajności.

GRAND PIANO VOICE

Fortepian Full Concert w MX88 pochodzi bezpośrednio z serii MOTIF. Mocny, skoncentrowany bas, bardzo szczegółowy środek i nieskazitelna góra, fortepian Full Concert Grand jest idealny dla każdego stylu muzyki w każdym środowisku.

SYNTH SOUND

 MX88 to lekki i przenośny syntezator muzyczny z 88 pełnowymiarowymi klawiszami dotykowymi i ponad 1000 brzmień z legendarnego MOTIF.

OPTYMALNA KRZYWA DYNAMICZNA

Połączenie akcji GHS z brzmieniem fortepianu Full Concert to zoptymalizowana krzywa dynamiczna. Ta krzywa zapewnia graczowi wysoki poziom ekspresji, realizmu i dynamiki. Jest to możliwe tylko w przypadku instrumentu zaprojektowanego przez Yamaha, producenta światowej klasy fortepianów koncertowych od ponad 100 lat.

DŹWIĘKI DLA NOWOCZESNEGO GRACZA PIANOWEGO

Poza pianinem akustycznym MX88 oferuje imponujący wybór brzmień. Wybieraj spośród autentycznych re-kreacji klasycznych pianin elektrycznych lub organów tonewheel retro z efektem obrotowego głośnika. Są też mocne i perkusyjne dźwięki Clav, gdy chcesz się zabawić. Ta szeroka gama dźwięków sprawia, że ​​MX88 jest idealny na scenie i w studiu.

REALISTYCZNE SMYKI, GITARY, BASY I BĘBNY

Niesamowite odtworzenie strun orkiestrowych, instrumentów dętych drewnianych, organów rurowych, mosiądzu i innych sprawia, że ​​MX88 jest inspirującym narzędziem dla orkiestratorów, pedagogów i producentów. Dla początkującego producenta wysoce ekspresyjne i grywalne gitary akustyczne i elektryczne, basy, organy tonewheel i zestawy perkusyjne oferują potężną i profesjonalną paletę dźwiękową.

MOTIF SOUND ENGINE

MOTIF Sound Engine to potężna technologia syntezatora do tworzenia dźwięku.

128-NUTOWA POLIFONIA

128 nut polifonii zapewnia bezproblemowe granie na żywo lub z pełnymi 16-ścieżkowymi sekwencjami.

INTEGRACJA IOS / MAC / PC

MX88 to coś więcej niż świetnie brzmiący syntezator.

MX88 może współpracować z aplikacjami iOS, oprogramowaniem DAW i syntezatorami oprogramowania na komputerach Mac i PC.

CUBASE AI

Opierając się na tych samych podstawowych technologiach, które można znaleźć w zaawansowanym oprogramowaniu do produkcji muzyki Cubase firmy Steinberg, Cubase AI jest specjalną kompaktową wersją oferującą wszystkie podstawowe narzędzia do nagrywania, edycji i miksowania wszystkiego, od podstawowego pomysłu do ostatecznego arcydzieła. Cubase AI oferuje potężne, ale łatwe w użyciu narzędzia programowe do szerokiej gamy stylów muzycznych - wyłącznie dla klientów wybranego sprzętu Steinberg i Yamaha.

ŁĄCZNOŚĆ

MX88 to coś więcej niż świetnie brzmiący syntezator; to centrum twojego studia!

MX88 to Interfejs audio/midi USB umożliwiający nagrywanie i odtwarzanie dźwięku stereo do i z komputera lub urządzenia z systemem iOS. Jest to idealne rozwiązanie podczas nagrywania MX88 do DAW i słuchania miksów przez głośniki lub słuchawki.

MX88 to coś więcej niż tylko połączenie z DAW, to także dedykowana powierzchnia kontrolna. Korzystaj z pokładowych elementów sterowania transportem za pomocą DAW i wchodź w interakcję z parametrami wtyczki za pomocą pokręteł sterujących. Istnieją dziesiątki wbudowanych szablonów zdalnego sterowania do interakcji z popularnymi softsynthami i wtyczkami, dzięki czemu oprogramowanie ma wrażenie sprzętowe.

Dzięki możliwościom zdalnego sterowania DAW istnieje również 16-kanałowy interfejs MIDI do używania MX88 jako kontrolera klawiatury i generatora tonów.

MX88 to idealny element do nagrywania.

CUBASE LE2

Cubase LE2 to kompaktowa wersja usprawnionego, wielodotykowego sekwencera Steinberga dla iPada®, zapewniającego taki sam wygląd i działanie jego większego brata Cubase. Specjalnie zaprojektowany do szybkiej i łatwej obsługi, Cubasis LE2 sprawia, że ​​nagrywanie, edycja i miksowanie jest dziecinnie proste. Cubase LE2 umieszcza w Twoich rękach intuicyjne w dotyku narzędzia do produkcji, otwierając nowy świat możliwości Twojej kreatywności.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter