ROLAND VP-03 miniaturowa wersja wokodera

ROLAND VP-03 miniaturowa wersja wokodera
 • ROLAND VP-03 miniaturowa wersja wokodera
 • ROLAND VP-03 miniaturowa wersja wokodera
 • ROLAND VP-03 miniaturowa wersja wokodera
 • ROLAND VP-03 miniaturowa wersja wokodera

» przeczytaj wszystkie opinie

VP-03 to miniaturowa wersja wokodera VP-330, jednego z najpopularniejszych wokoderów w historii.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957054509262

VP-03 to miniaturowa wersja wokodera VP-330, jednego z najpopularniejszych wokoderów w historii.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Jako element serii Boutique firmy Roland, wokoder VP-03 łączy światy syntetyzowanego dźwięku i głosu ludzkiego, używając najnowszej technologii ACB do wiernego emulowania brzmienia, które sprawiło, że oryginał zapadł wszystkim w pamięć. Model VP-03 posiada wokoder modelu VP-330, brzmienia głos ludzkiego i smyczków oraz mikrofon na wysięgniku typu "gęsia szyja". A po sparowaniu z opcjonalną klawiaturą K-25m, otrzymujesz autentyczny klimat modelu VP-330 w niezawodnej, taniej i mobilnej konfiguracji. Istnieje również kilka nowych funkcji, w tym 16 konfiguracji pamięci akordów i sekwencer krokowy, dodatkowo zwiększające potencjał kreatywności. Czy chcesz klasyczne, zelektryzowane "gadanie robota" lub ekspresyjną dynamikę kształtowania brzmień syntetycznych za pomocą głosu, wokoder VP-03 podsuwa to wszystko pod palce.

Cechy charakterystyczne:

 • Bardzo kompaktowe odtworzenie kultowego wokodera VP-330
 • Zachowanie oryginalnego brzmienia i charakteru oraz interfejs użytkownika oryginalnego wokodera VP-330.
 • Dołączony mikrofon XLR na gęsiej szyi
 • Nowe funkcje, w tym sekwencer krokowy i funkcja Chord Memory, aby grać jednym palcem
 • Konstrukcja wysokiej jakości z metalowym panelem przednim
 • Bardzo przenośna wersja, umożliwiająca mobilne tworzenie muzyki
 • Zasilanie bateryjne (4 x AA) lub przez port USB
 • Interfejs USB AUDIO o stereofonicznym wejściu i wyjściu oraz rozdzielczości 24 bity / 96 kHz
 • Wbudowany miniaturowy głośnik do natychmiastowego odsłuchu
 • Podwójne sterowniki paskowe do odstrajania, modulacji i odsłuchu brzmienia jednym dotknięciem
 • Kompatybilność z opcjonalną klawiaturą K-25m i stacją dokującą DK-01
Nowy sekwencer krokowy

Model VP-03 posiada nowy sekwencer krokowy, którego nie było w modelu VP-330, umożliwiający wprowadzanie pojedynczych nut, akordów lub głosu w każdym z 16 kroków, gdzie w każdym z nich można umieścić do sześciu nut. W rezultacie uzyskuje się wyraźny efekt rytmiczny, wnoszący dynamiczny ruch do wokodera VP-03. Seria funkcji może być używana do zmiany kolejności kroków w sekwencji w celu uzyskania nieprzewidywalnych i inspirujących rezultatów. Zachowywanie najlepszych sekwencji w komputerze przez port USB jest łatwe, dzięki funkcjom zachowywania i odzyskiwania.

Nowa funkcja pamięci akordów

Inną nową funkcję, której nie ma w oryginalnym wokoderze VP-330, jest funkcja CHORD MEMORY, umożliwiająca odtwarzanie akordów jednym palcem. 16 miejsc w pamięci umożliwia szybkie zachowywanie i wywoływanie ulubionych akordów za pomocą jednego z szesnastu przycisków krokowych. Możesz również tworzyć własne akordy i zachowywać je w tych miejscach oraz przenosić do komputera za pomocą funkcji zachowania i odzyskiwania.

Połączenie ze sprzętem zewnętrznym

Oprócz wyjścia liniowego i słuchawkowego (obydwa wykonano za pomocą miniaturowego gniazda typu JACK), wokoder VP-03 posiada wejście mikrofonowe, wykonane za pomocą pełnowymiarowego gniazda XLR. Wystarczy podłączyć dołączony mikrofon na gęsiej szyi, aby całkowicie odblokować kreatywny potencjał wokodera VP-03, używając głosu (lub innego dźwięku) do filtrowania i kształtowania znajdujących się w nim syntetycznych brzmień. Wokoder VP-03 można również łączyć z innymi urządzeniami przez standardowe porty MIDI IN/OUT lub przez gniazdo USB typu Micro-B, przesyłające zarówno dźwięk, jak i komunikaty MIDI.

Opcjonalna klawiatura K-25m

Wokoder VP-03 współpracuje szczególnie dobrze z opcjonalną klawiaturą K-25m, wyposażoną w 25 klawiszy, która przenosi tworzenie muzyki na nowy poziom. Po zadokowaniu w klawiaturze, panel przedni modułu dostosowuje się do trzech pozycji, zapewniających wygodny dostęp do potencjometrów. Po prostu podłącz dołączony mikrofon i jesteś gotów do pracy!

Zasilanie bateryjne lub poprzez USB

Czasem najlepsza muzyka powstaje z dala od studia, więc seria Roland Boutique może być zasilania czterema bateriami typu AA, gotowa do użycia, gdy pojawi się inspiracja. Wokoder VP-03 może być alternatywnie zasilany przez port USB. Niewiarygodnie przenośny, wokoder VP-03 waży tylko 940 g wraz z bateriami.


Interfejs USB AUDIO do bezpośredniego zapisu w programie typu DAW

Wbudowany w wokoder VP-03 port USB pełni również funkcję wysokiej jakości interfejsu audio o rozdzielczości 24 bity / 96 kHz, zapewniając szybki i wygodny sposób rejestrowania dźwięku bezpośrednio w programie DAW. Za pomocą funkcji BACKUP istnieje również możliwość zachowywania w komputerze ulubionych ustawień oraz sekwencji sekwencera krokowego, przesyłając dane przez port USB.


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter