ROLAND JUNO-DS88 syntezator

ROLAND JUNO DS-88
 • ROLAND JUNO DS-88
 • ROLAND JUNO DS-88
 • ROLAND JUNO DS-88

» przeczytaj wszystkie opinie

Syntezatory JUNO firmy Roland znane są na całym świecie za ich wspaniałe brzmienie, prostotę obsługi i wyjątkową wartość. Wyposażony w 88-klawiszową, doważoną mechanikę klawiatury, uniwersalny i intuicyjny syntezator JUNO-DS-88 przenosi grającego w świat kreatywnych komend, ułatwiając tworzenie wyjątkowej muzyki w każdym miejscu.

*Zapytaj konsultanta o dostępność produktu

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

3 682,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Syntezatory JUNO firmy Roland znane są na całym świecie za ich wspaniałe brzmienie, prostotę obsługi i wyjątkową wartość. Wyposażony w 88-klawiszową, doważoną mechanikę klawiatury, uniwersalny i intuicyjny syntezator JUNO-DS-88 przenosi grającego w świat kreatywnych komend, ułatwiając tworzenie wyjątkowej muzyki w każdym miejscu.

*Zapytaj konsultanta o dostępność produktu

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Cechy charakterystyczne:

 • Lekki, gotowy na występy instrument z profesjonalnymi brzmieniami, rozbudowanymi możliwościami wykonawczymi i zasilaniem bateryjnym
 • 88-klawiszowa klawiatura Ivory Feel-G z doważoną mechaniką, wykonana jako lekka konstrukcja, ułatwiająca transport
 • Zawiera wszystkie brzmienia popularnego modelu JUNO-Di plus nowe, zaktualizowane brzmienie pianin akustycznych i elektrycznych, dodatkowe brzmienia organowe oraz inne rzeczy, niezbędne na estradzie
 • Gniazdo na karty rozszerzeń pozwala użytkownikom pobierać próbki nowych brzmień, dostępne bezpłatnie na stronie Axial firmy Roland
 • Funkcja importu sampli do odtwarzania plików WAV za pomocą klawiatury syntezatora JUNO-DS88
 • Łatwe manipulowanie brzmieniami oraz wygodna edycja za pomocą poręcznych potencjometrów
 • Osiem padów do wyzwalania sampli i odtwarzania utworów audio, przechowywanych w pamięci USB
 • Wejście mikrofonowe z dedykowanym pogłosem, wokoderem i efektem AUTO PITCH, aby zapewnić wciągające popisy wokalne
 • Intuicyjny, ośmiośladowy sekwencer z funkcją zapisu non-stop do szybkiego rozwijania pomysłów muzycznych
 • Tryb USB AUDIO oraz sterowanie MIDI i programami typu DAW

Mobilna konstrukcja i gotowe brzmienia do występów na żywo

JUNO-DS88 to idealny instrument dla muzyków każdego rodzaju, od profesjonalnych i weekendowych klawiszowców po producentów muzyki i domowych hobbystów. Przoduje również laboratoriach dydaktycznych i innych środowiskach, związanych z edukacją muzyczną. Łatwy w transporcie i łatwy w użyciu, syntezator JUNO-D88 jest wypełniony wspaniałymi brzmieniami firmy Roland, nadającymi się do każdego stylu i gatunku, a uniwersalne zasilanie, bateryjne lub sieciowe, oferuje elastyczność grania wszędzie i o każdej porze.

Wysokiej jakości brzmienia fortepianów, brzmienia organowe i wiele innych

Brzmienia fortepianów akustycznych i elektrycznych oraz brzmienia organowe to chleb powszedni dla większości koncertujących klawiszowców. W syntezatorze JUNO-DS88 brzmienia fortepianowe ulepszono ostatnio pod względem dźwięku i reakcji, a do wyboru jest teraz nawet więcej brzmień organowych. Oprócz tego nowego banku brzmień DS Tone Bank, instrument posiada ponad 1000 brzmień z poprzedniego modelu JUNO-Di oraz zestawy ustawień, w pełni kompatybilne z modelem JUNO-D88.

Doważona klawiatura zapewnia wrażenie gry na fortepianie akustycznym

Syntezator JUNO-DS88 posiada mechanikę z 88 doważonymi klawiszami, po raz pierwszy w długiej historii serii JUNO. Klawiatura Ivory Feel-G firmy Roland w progresywną mechaniką młoteczków stanowi idealne uzupełnienie ekspresyjnych, nowych brzmień fortepianowych, zapewniając wysokiej jakości wrażenia dotykowe i grywalność, ale wciąż z zachowaniem lekkości i mobilności instrumentu przenośnego. To sprawia, że syntezator JUNO-DS88 jest oczywistym wyborem profesjonalnych muzyków, jak również studentów pianistyki, szukających przenośnego, uniwersalnego instrumentu do nauki gry .

Ulepszona edycja i poręczne sterowanie

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że instrumenty serii JUNO są ulubionym sprzętem różnych muzyków jest przyjazna konstrukcja, umożliwiająca łatwe i wygodne wywoływanie fantastycznych brzmień.. Ale jeśli lubisz koncertować i tworzyć własne brzmienia, JUNO-DS88 oferuje teraz jeszcze więcej regulowanych parametrów, umożliwiając ulepszanie brzmień i koncertów z wielką precyzją. Panel przedni wyposażono w powiększony zbiór poręcznych potencjometrów do kreowania brzmienia oraz ich modyfikowania podczas gry, natomiast panel tylny oferuje gniazda, umożliwiające podłączenie i równoczesne używanie pedału SUSTAIN i pedału ekspresji.

Gniazdo na karty rozszerzenia, aby dodawać nowe brzmienia

W celu uzupełnienia i tak już imponującego zestawu brzmień własnych, syntezator JUNO-DS88 posiada możliwość rozszerzania poprzez USB zbioru próbek wewnętrznych. Ze strony Axial firmy Roland można pobrać bezpłatnie ponad 1000 brzmień, w tym wysokiej jakości brzmienia fortepianowe, brzmienia instrumentów ludowych z całego świata, studyjne standardy, brzmienia perkusyjne, pętle i wiele więcej. Jeśli nie znajdziesz tego, czego potrzebujesz, możesz nawet załadować pliki dźwiękowe WAV z własnej biblioteki brzmień i odtwarzać za pomocą klawiatury! Syntezator JUNO-DS88 jest wyposażony w uniwersalny zbiór studyjny EXP-06, załadowany fabrycznie do gniazda rozszerzeń.

Pady do odtwarzania utworów i sampli

Dzięki ośmiu padom syntezatora JUNO-DS88 grę na klawiaturze można wzbogacać odtwarzaniem sampli lub utworów muzycznych, zgromadzonych w pamięci USB. Przypisz po prostu do tych padów cokolwiek zechcesz - jednokrotnie odtwarzane sample, wokal, efekty dźwiękowe, pętle lub gotowe utwory muzyczne - i szybko uruchamiaj ich odtwarzanie w żądanym momencie.

Wejście mikrofonowe z wokoderem i funkcją AUTO PITCH

Jeśli jesteś solowym instrumentalistą, wokalistą lub twórcą piosenek, pokochasz mikrofonowe wejście syntezatora JUNO-DS88, zapewniające wspaniałe brzmienie wokalu bez konieczności używania dodatkowych urządzeń. Dedykowany pogłos dla wokalu plus funkcja AUTO PITCH w celu śpiewania z efektem "krokowego" wokalu elektronicznego, popularnym w muzyce współczesnej. Wbudowany wokoder to też duża radość, gdyż umożliwia śpiewanie do mikrofonu i sterowanie barwą i wysokością dźwięków za pomocą klawiatury.

Ośmiośladowy rekorder sekwencji

Gdy masz pomysł na utwór lub rytm, możesz go łatwo przechwycić i rozwinąć za pomocą rekordera sekwencji. Intuicyjna praca non-stop nie spowoduje przerwania kreatywności, umożliwiając tworzenie w krótkim czasie pełnych aranżacji za pomocą wielu brzmień. Rekorder idealnie nadaje się do wzbogacania występów na żywo za pomocą przygotowanego wcześniej akompaniamentu i zapętlania muzyki w locie.

Partner do tworzenia muzyki

Syntezator JUNO-DS88 jest wspaniały nie tylko na estradzie—świetnie nadaje się również do tworzenia muzyki za pomocą komputera. Zintegrowany interfejs USB zapewnia solidną, przednią konfigurację do rejestrowania mobilnie lub w studiu, umożliwiając zapis dźwięku oraz komunikatów MIDI, w tym dźwięku z mikrofonu. Instrument posiada nawet dedykowany tryb DAW Control do sterowania programami muzycznymi typu DAW z poziomu panelu przedniego syntezatora JUNO-DS88.


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter