ROLAND AIRA SYSTEM-1M syntezator / moduł brzmieniowy

ROLAND AIRA SYSTEM-1M
 • ROLAND AIRA SYSTEM-1M
 • ROLAND AIRA SYSTEM-1M
 • ROLAND AIRA SYSTEM-1M

» przeczytaj wszystkie opinie

SYSTEM-1m to semi-modularny syntezator z możliwością PLUG-OUT i unikalną konstrukcją, która umożliwia zastosowanie jako moduł Eurorack, syntezator na biurko albo 9" moduł rackowy. Oprócz potężnego samodzielnie działającego instrumentu, SYSTEM-1m posiada zewnętrzne wejścia i zestaw złączy CV/Gate, które umożliwiają podpinanie go i interakcję z innymi systemami syntezatorów modularnych.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

SYSTEM-1m to semi-modularny syntezator z możliwością PLUG-OUT i unikalną konstrukcją, która umożliwia zastosowanie jako moduł Eurorack, syntezator na biurko albo 9" moduł rackowy. Oprócz potężnego samodzielnie działającego instrumentu, SYSTEM-1m posiada zewnętrzne wejścia i zestaw złączy CV/Gate, które umożliwiają podpinanie go i interakcję z innymi systemami syntezatorów modularnych.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Dane techniczne:

 • Semi-modularny syntezator z technologią PLUG-OUT
 • 19 kodowanych kolorami złączy CV/Gate i audio z podświetleniem LED
 • Kompatybilny z 84 HP Eurorack, table-top i 19" rack używając zasilacza lub Eurorack power
 • Uniwersalne oscylatory z sześcioma kształtami fal, Crossmod, Ring Mod, Sync i kontrolą barwy
 • Wszystkie parametry kontrolowane są pokrętłami o wysokiej rozdzielczości i suwakami z podświetleniem LED
 • Wyjście External dla przetwarzania zewnętrznych sygnałów poprzez filtr, wzmacniacz i sekcję efektów
 • Filtry -12 dB i -24 dB z niezależnym filtrem high-pass
 • Zintegrowane efekty tone, crusher, reverb i delay
 • Synchronizacja tempa dla LFO i delay
 • Interfejs audio 24-bit/96kHz i MIDI
 • AIRA Link dla łatwego połączenia z MX-1 Mix Performer
 • W komplecie uszy do racka i plecione kable do patchowania
 • Ableton Live Lite is included

Modular dla mas

Syntezatory modularne są wysoce cenione przez muzyków za ich możliwość tworzenia kompletnie unikalnych i interesujących brzmień. Ale one mogą wymagać zainwestowania zarówno czasu jak i pieniędzy do stworzenia w pełni funkcjonalnego instrumentu. SYSTEM-1m z założenia wchodzi w świat modularny z świetnymi brzmieniami i wolnością eksperymentowania zaraz po wyjęciu z pudełka. W pełni samowystarczalny moduł może być umieszczony w racku lub na stole i może być zasilany standardowym zasilaczem sieciowym. Można na nim grać za pomocą dowolnej klawiatury MIDI lub odbierać komunikaty MIDI z twojego programu DAW - w typowy sposób.

Ale SYSTEM-1m znacznie wykracza poza typowy moduł syntezatorowy. Z podświetlanymi w pełni, kodowanymi kolorami punktami do patchowania, możesz eksperymentować z rekonfigurowaniem jego architektury i łatwo podłączyć się do obszernego świata dostępnych modułów syntezatorowych. Oprócz funkcjonowania jako moduł do położenia na stole lub zamontowania w racku, SYSTEM-1m może być też zamontowany w typowej obudowie Eurorack i zasilany poprzez jej zintegrowane zasilanie za pomocą przejściówki, która znajduje się w komplecie. Jego wszechstronna architektura syntezatora przepięknie integruje się z każdym modularnym syntezatorem - albo może być sercem powstającego zestawu modularnego.

Kolekcja klasyków
SYSTEM-1m jest niesamowicie potężnym instrumentem bazującym na ponad 40 letnim doświadczeniu w projektowaniu syntezatorów. Potrafi produkować zaskakująco wielki zakres brzmień, od lejących się arpeggio aż do trzęsących basów. Ale jesteśmy znani także z instrumentów vintage, które przeszły do klasyki syntezatorowej. Te klasyczne syntezatory posiadają swój niepowtarzalny charakter i definiowały wiele gatunków muzycznych. To jest właśnie powód dlaczego opracowaliśmy technologię PLUG-OUT.

Syntezatory PLUG-OUT wykorzystują technologię Analog Circuit Behavior do idealnego odtworzenia niektórych z naszych najlepszych klasyków. One działają kal typowe wtyczki VST lub AU w DAW, z zestawem zawartych w SYSTEM-1m pokręteł i suwaków dając płynne sterowanie 1 do 1. Syntezator PLUG-OUT można wgrać do SYSTEM-1m i przełączać się pomiędzy wewnętrzną strukturą syntezatora i jednym z z rosnącej liczby klasyków Roland PLUG-OUT jak SH-101, SH-2 i PROMARS - bez udziału komputera.


To wszystko jest dla ciebie
Już sam z siebie SYSTEM-1m posiada olbrzymią moc syntezy, ale połączenie go z innym modularnym sprzętem znacząco rozszerza zakres możliwości brzmieniowych. Jego imponująca sekcja oscylatorów, słodkich filtrów i szybkich obwiedni są mile widziane w każdym modularnym zestawie, bez znaczenia na jego wielkość. Ale połączenie możliwości jakie daje SYSTEM-1m czyli modularność CV/Gate, PLUG-OUT i integracja z DAW sprawiają, że wchodzi on na kompletnie nie odkryte wcześniej obszary.
Dla przykładu załaduj SH-101 PLUG-OUT do SYSTEM-1m i już masz sprzętowy SH-101 z modularnymi możliwościami - coś co nigdy wcześniej nie istniało. Możesz przetwarzać zewnętrzne sygnały poprzez słynne filtry z SH-101, albo załadować SH-2 PLUG-OUT i używać jego nadzwyczajnej sekcji oscylatorów do napędzania dowolnego dostępnego w formie Eurorack filtra lub obwiedni. Możliwości są szokujące.

*SH-101 PLUG-OUT będą wkrótce dostępne w sprzedaży 


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter