ROLAND JD-XI

ROLAND JD-XI
  • ROLAND JD-XI

» przeczytaj wszystkie opinie

Mały gabarytowo, potężny w brzmieniu i przystępny cenowo, JD-Xi daje prawdziwy silnik analogowy, popularne brzmienia Roland SuperNATURAL synth i wiele innych narzędzi twórczych pod jednym dachem. 

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

1 850,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Mały gabarytowo, potężny w brzmieniu i przystępny cenowo, JD-Xi daje prawdziwy silnik analogowy, popularne brzmienia Roland SuperNATURAL synth i wiele innych narzędzi twórczych pod jednym dachem. 

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Mały gabarytowo, potężny w brzmieniu i przystępny cenowo, JD-Xi daje prawdziwy silnik analogowy, popularne brzmienia Roland SuperNATURAL synth i wiele innych narzędzi twórczych pod jednym dachem. Wyposażony w 37 mini klawiszy, ten kompaktowy instrument dostarcza tłuste, ciepłe analogowe basy i leady z podręczną kontrolą parametrów plus polifoniczny niezbędnik PCM z padami, smyczkami, brassami i innymi brzmieniami. Twórz zaskakujące loopy w locie za pomocą pattern sequencera z wbudowanymi zestawami perkusyjnymi i poznawaj ekspresyjne przestrzenie wokalne za pomocą mikrofonu na gęsiej szyjce, Vocodera i AutoPitch. Z małym rozmiarem ale i użyteczną wszechstronnością, JD-Xi daje ci wszystko co jest potrzebne do grania i radości!

-Interaktywny syntezator z analogowym i cyfrowym silnikiem dźwiękowym

-Sekcja syntezatora analogowego zapewnia brzmienia lead i basowe

-Dwie sekcje syntezatora cyfrowego z brzmieniami SuperNATURAL i polifonią w sumie 128-głosów

-Cztero ścieżkowy sequencer patternowy i wysokiej jakości brzmienia rytmiczne

-W komplecie mikrofon na gęsiej szyi do używania z pokładowym Vocoderem i AutoPitch

-Przetwarza brzmienia z czterema równoczesnymi efektami (Effect 1/2, Delay, Reverb)

-USB dla komunikacji audio/MIDI z oprogramowaniem muzycznym

-Zawiera olbrzymi wybór gotowych do gry brzmień i przebiegów

-Dodatkowe brzmienia i przebiegi dostępne na stronie Roland Axial

Analogowy i cyfrowy syntezator w jednej klawiaturze

Z jego unikalnie dzielonym silnikiem brzmieniowym, JD-Xi zapewnia wszystko co najlepsze z obu światów: ciepło, płynną reakcję klasycznego analogu, oraz klarowność i uniwersalność brzmień nowoczesnej cyfry. Nowo opracowany analogowy syntezator monofoniczny oferuje kształt fali typu piła, trójkąt i kwadrat z modulacją szerokości impulsu i analogowym filtrem, plus niezależny sub oscylator dla dodania najniższej energii. Dwie sekcje cyfrowej syntezy oferują 128 głosową polifonię i szeroki wybór brzmień wysokiej jakości SuperNATURAL synth jak pady, smyczki, elektryczne pianino, efekty dźwiękowe i wiele wiele innych.

Mikrofon na gęsiej szyjce dla Vocoder, AutoPitch i innych Vocal Effects

JD-Xi przychodzi z wytrzymałym i wysokiej jakości mikrofonem na gęsiej szyjce, który wnosi jeszcze więcej zabawy podczas imprezy. Używając Vocoder możesz śpiewać i kontrolować dźwięk i wysokość poprzez grę na klawiaturze. Dzięki AutoPitch bardzo łatwo osiągniesz uwypuklony wokal brzmiący jak robot, który jest często stosowany w obecnych czasach w muzyce pop i stylach elektronicznych. Dodatkowo jest tu też świetna funkcja Auto Note, która pozwala na śpiewanie brzmieniem syntezatora JD-Xi bez dotykania klawiatury!

Twórz pętle za pomocą cztero ścieżkowego Pattern Sequencer

Wykorzystując intuicyjny pattern sequencer i olbrzymi wybór pokładowych brzmień jesteś w stanie stworzyć i wykonać zaawansowaną muzykę tylko z JD-Xi. Sequencer oferuje cztery oddzielne ścieżki-dwie cyfrowe partie syntetyczne, partia syntezatora analogowego i perkusja-umożliwiając budowanie bogato brzmiących pętli w każdym stylu. Nagrywanie może być w czasie rzeczywistym i krokowe razem ze specjalnym trybem TR-REC dla programowania w stylu klasycznych maszyn Roland TR. Bardzo łatwo odtwarzać przebiegi i zmieniać brzmienia podczas wykonania, a na pokładzie znajduje się wiele przebiegów przykładowych, które są gotowe do jammowania od razu po wyjęciu z pudełka..

Profesjonalne zestawy perkusyjne do tworzenia mocno uderzających rytmów

Załadowany wieloma dynamicznymi zestawami perkusyjnymi, JD-Xi daje wysokiej jakości brzmienia rytmiczne, które pasują do każdego groove. Na pokładzie zawarto wiele typów elektronicznych i akustycznych zestawów, a instrumenty perkusyjne są przypisane do klawiszy, które dodatkowo oznaczone są etykietką ponad klawiszem dla szybkiej identyfikacji brzmienia. Możesz też dostosować zestawy do własnej muzyki regulując filtr, obwiednię, wysokość i panoramę na każdym oddzielnym brzmieniu.

Kształtowanie brzmienia za pomocą zaskakujących efektów

JD-Xi zawiera cztery równocześnie działające sekcje efektów dla rozszerzenia dowolnego dźwięku. Effect 1 i 2 zapewniają wybór opcji jak Bit Crusher, Slicer i Ring Mod, a dedykowane sekcje Delay i Reverb ułatwiają umieszczenie dźwięków w przestrzeni. Każda sekcja efektów może być włączona i wyłączona oddzielnie dla każdej sekcji syntezatora lub perkusji, dając wiele kreatywnych kombinacji dla kształtowania miksu.

Pobieraj dodatkowe brzmienia na stronie Roland Axial

Potrzeba trochę świeżej inspiracji, albo brzmienie dla danego stylu muzycznego? Odwiedź stronę z bibliotekami Axial, a znajdziesz tam powiększającą się kolekcję darmowych brzmień i przebiegów dla JD-Xi. Axial zawiera także brzmienia dla wielu innych syntezatorów Rolanda stworzone przez najlepszych inżynierów i wiodących artystów muzyki elektronicznej.

Dedykowany Gig Bag

Z wstawkami w kolorze czerwonym i czarnym, które pasują do syntezatora, opcjonalny CB-JDXi gig bag idealnie zabezpiecza JD-Xi wszędzie gdzie go zabierzesz. Ten wytrzymały pokrowiec zabezpiecza poduszeczkami z pianką i chroni JD-Xi w czasie codziennej podróży, a także udostępnia miejsce na mikrofon na gęsiej szyjce, zasilacz i inne akcesoria.

Specyfikacja 

Klawiatura

37 mini klawiszy (z dynamiką)

Sekcja generatora dźwięków

Maksymalna polifonia

129 głosów (Digital Synth/Drum Kit: 128, Analog Synth: 1)

Ilość partii do gry na żywo: 4 

(Digital Synth Part: 2, Drums Part: 1, Analog Synth Part: 1)

Rodzaj brzmień

Digital Synth Tone (SuperNATURAL Synth)

Analog Synth Tone

PCM Drum Kit

* Dla analogowych brzmień, oscillator, sub-oscillator i sekcja filtra zawiera układy analogowe.

Efekty

Effect1 (Distortion, Fuzz, Compressor, Bit Crusher)

Effect2 (Flanger, Phaser, Ring Mod, Slicer)

Delay: 2 typy

Reverb: 6 typy

Pattern Sequencer

Ilość ścieżek: 4

Funkcje Wokalowe

Vocoder

Auto Pitch

Auto Note

Inne

Favorite, Arpeggio

Sterowanie

Pitch Bend/Modulation Wheel

Wyświetlacz

16 znaków 2 linie LCD

Złącza

Headphones Jack: Stereo 1/4-inch phone type

Output Jacks (L/MONO, R): 1/4-inch phone type

Input Jack (LINE(MONO) / Guitar Input): 1/4-inch phone type

MIDI Connectors (IN, OUT)

USB COMPUTER Port (USB Hi-Speed AUDIO/MIDI)

(Używaj kabla USB i komputera, który wspiera Hi-Speed USB.

DC IN Jack

Wejście MIC Jack: XLR type, unbalance

Zasilanie

Zasilacz AC

Pobór prądu

1,000 mA

Akcesoria

Owner's Manual

zasilacz AC 

Mikrofon

Rozmiar i waga

575 mm x 245 mm x 85 mm; 2.2 kg

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter