KORG KAOSS PAD QUAD


» przeczytaj wszystkie opinie

Dwanaście lat temu, pierwsza generacja Kaoss Pad eksplodowała w świecie Dj’skim z kontrolerem efektów wbudowanym w panel dotykowy. Od tamtego czasu, popularność panelu dotykowego X-Y, oraz jego powszechna akceptacja zaowocowała pojawieniem się Kaoss Pada w wielu produktach Korg.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność

Dwanaście lat temu, pierwsza generacja Kaoss Pad eksplodowała w świecie Dj’skim z kontrolerem efektów wbudowanym w panel dotykowy. Od tamtego czasu, popularność panelu dotykowego X-Y, oraz jego powszechna akceptacja zaowocowała pojawieniem się Kaoss Pada w wielu produktach Korg.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

30 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Twórz własne kombinacje efektów Kaoss i kontroluj jednocześnie do czterech efektów przy pomocy jednego dotknięcia.
Przedstawiamy KAOSS PAD QUAD:
- kolorowy panel dotykowy LED z podświetleniem zsynchronizowanym z twoim przedstawieniem
- kontrola kilku efektów w czasie rzeczywistym przy użyciu intuicyjnego panelu dotykowego Kaoss X-Y
- Twórz własne kombinacje efektów Kaoss i kontroluj jednocześnie do czterech efektów
- Wybierz 1 z 5 efektów z każdej z czterech grup efektów: w sumie 1295 kombinacji.
- Przycisk Freeze przytrzymuje ustawienia efektu po zwolnieniu palca z panelu.
- wszechstronna kontrola efektów dostarcza niewyobrażalnej ekspresji
- Nowe efekty loopera – Forward, Reverse, Slice
- Miksuj z nowym emulatorem DJ Vinyl Break oraz efektem Ducking Compressor
- Silnik automatycznego wykrywania BPM oraz funkcja TAP TEMPO trzymają Kaoss zsynchronizowany z beatem
Dwanaście lat temu, pierwsza generacja Kaoss Pad eksplodowała w świecie Dj’skim z kontrolerem efektów wbudowanym w panel dotykowy. Od tamtego czasu, popularność panelu dotykowego X-Y, oraz jego powszechna akceptacja zaowocowała pojawieniem się Kaoss Pada w wielu produktach Korg. Kaoss Pad, seria Kaossilator, padKONTROL, nanoPAD czy też M3 TouchView to dziś standardy na scenie. Dodajemy do tego Kaoss Pad Quad, z nowymi efektami, funkcjami, oraz właściwościami mocno wyróżniającymi się z dzisiejszego tłumu.
Jak sugeruje nazwa „Quad”, ten nowy Kaoss Pad pozwala na używanie do czterech efektów naraz. Efekty te mogą byś synchronizowane z beatem by swobodnie transformować nagranie w czasie rzeczywistym. Przetwarzane może być jakiekolwiek źródło dźwięku jak: MP3 player, mikser, instrument czy wokal przez mikrofon. Niesamowita użyteczność KAOSS PAD QUAD przy występach LIVE zostawia konkurencję daleko w tyle i szybko zbliża się do grona „instrumentów”. Podświetlenie kolorowego panelu dotykowego dodaje silne poczucie indywidualności, powiększając niepowtarzalny charakter Kaoss Pad Quad.
Kaoss Pad Quad oczaruje każdego. Wymagający użytkownik może wykorzystywać KP do gry bardzo zaawansowanej technicznie, ale również zwykły Dj znajdzie dla niego zastosowanie. W obu przypadkach publiczność będzie równie zachwycona. Głębia emanująca z tego nowego instrumentu z pewnością poruszy każdego słuchacza.


Olśniewający, podświetlany panel dotykowy
Intuicyjny interfejs, który przyczynił się do tak dużej popularności serii Kasos pojawił się również w nowej odsłonie Kaoss Pad Quad. Kiedy wybijasz rytm lub przesuwasz palec po ekranie X-Y, parametry efektów zmieniają się produkując dramatyczne zmiany dźwięku w czasie rzeczywistym. Jedna duża zmiana w panelu dotykowym to intensywne podświetlenie LED w różnych kolorach. Zmiany podświetlenia wynikają ze stanu efektu, ustawień BPM i twoich ruchów w trakcie gry.
Kaos Pad Quad pozwala na jednoczesne kontrolowanie do czterech efektów za pomocą panelu dotykowego. Każdy z czterech modułów efektów – Looper; Modulację; Filtr; oraz Delay/Reverb – posiada pięć opcji, co łącznie daje 1295 różnych kombinacji. Najlepsze ze wszystkich efektów mogą być wybrane bezpośrednio z panelu frontowego. Baw się próbując swoich własnych kombinacji i odkrywaj nowe drogi transformacji dźwięku. Poprzez rytmiczne dodawanie kolejnych efektów, lub wyłączanie ich w trakcie trwania utworu, możesz użyć Kaoss Pad Quad jako narządzie do aranżacji i przebudowy struktury utworu. Inaczej mówiąc nawet prosty beat może być przekształcony w zabujczy numer, który zatrzęsie parkietem.
Dodatkiem do tradycyjnych efektów Kaoss są nowe typy efektów:

Multi-Mode Looper

Użyj panelu do zapętlania części twojego utworu; liczba beatów, która ma być zapętlona jest kontrolowana przez lokalizację w jakiej dotykasz panelu. Przewidziano trzy typy zapętlania; Standard Looper; Rev Looper(Reverse Looper)- który zapętloną frazę odtwarza od tyłu; oraz Loop Slicer, który dzieli frazę i pozwala odtworzyć wybraną część loopa. Zmiana typu zapętlania odbywa się za pomocą panelu dotykowego.

Vinyl Break Effect

Pierwszy efekt pozwalający przesuwać palec po panelu w górę i w dół, który symuluje dźwięki scratch wytwarzane przez gramofon. Następnie jeśli przytrzymamy palec na panelu bez poruszania możemy uzyskać efekt spowalniania płyty lub jej całkowitego zatrzymania, tak jak można to zrobić w przypadku płyty winylowej.
Ducking Comp
Kreuje charakterystyczny efekt „ducking compressor” , który stał się podstawą w produkcji muzycznej. Poprzez zwiększanie poziomu w momencie bez beatu efekt ten potrafi modyfikować dźwięk na wiele sposobów.

Synchronizacja

Silnik Auto BPM automatycznie wykrywa tempo/BPM utworu, który jest odtwarzany. Używanie tej funkcji pozwala efektom BPM takim jak np.Delay pozostać w synchronizacji z utworem. Zapewnione jest również ręczne nabijanie tempa za pomocą funkcji Tap Tempo. Możesz także także skorzystać z pokrętła BPM do precyzyjnej regulacji.


Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter