LINE 6 XDV55 HEADSET BLK - system bezprzewodowy - outlet

  • Wyprzedaż!
  • Nowy

» przeczytaj wszystkie opinie

Cyfrowy bezprzewodowy system słuchawkowy Line 6 XD-V55HS zapewnia niezrównaną cyfrową wydajność bezprzewodową, prostotę i dźwięk na każdej scenie na całym świecie.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

stara cena: 1 499,00 zł
1 349,00 zł Zniżka 150,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Cyfrowy bezprzewodowy system słuchawkowy Line 6 XD-V55HS zapewnia niezrównaną cyfrową wydajność bezprzewodową, prostotę i dźwięk na każdej scenie na całym świecie.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

*Egzemplarz poekspozycyjny. Sprawny technicznie. Stan bardzo dobry. Może posiadać delikatne ślady testów. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

Wyjątkowa wydajność bezprzewodowa na każdej scenie i wszędzie!

Cyfrowy bezprzewodowy system słuchawkowy Line 6 XD-V55HS zapewnia niezrównaną cyfrową wydajność bezprzewodową, prostotę i dźwięk na każdej scenie na całym świecie. Ekskluzywne technologie cyfrowe chronią Cię przed wszystkimi rodzajami zakłóceń dźwięku, a konfiguracja i obsługa nie mogą być prostsze. Po prostu włączasz zasilanie, wybierasz kanał i gotowe. A co najważniejsze, XD-V55HS przenosi cyfrowe modelowanie Line 6 na wyższy poziom - wybierz jeden z trzech różnych modeli filtrów EQ, aby uzyskać najlepszy możliwy dźwięk wokalu na żywo dla Twojego głosu i stylu! Jeśli szukasz szczytu technologii cyfrowych mikrofonów bezprzewodowych, cyfrowy bezprzewodowy system słuchawkowy Line 6 XD-V55HS ma wszystko, czego szukasz.

Cyfrowy zestaw słuchawkowy Line 6 XD-V55HS w skrócie:

Optymalizuje dźwięk wokalu

Lider cyfrowej technologii bezprzewodowej

Wyjątkowa ochrona przed zakłóceniami

Zoptymalizuj brzmienie swojego głosu

XD-V55HS jest wyposażony w trzy niestandardowe modele filtrów EQ, aby zoptymalizować dźwięk podczas występu. Za dotknięciem przycisku na bodypack możesz wybrać model pasujący do Twojego głosu, miejsca lub reszty sprzętu.

Lider cyfrowej technologii bezprzewodowej

Line 6 XD-V55HS reprezentuje czwartą generację cyfrowych systemów bezprzewodowych Line 6, co czyni je najbardziej dojrzałymi systemami cyfrowymi w branży. Pełnozakresowe działanie bez kompandera oznacza, że ​​będziesz dostarczać czyste, żywe wokale, które nigdy nie brzmią „zgniecione” lub „przytłumione”.

Ten niesamowity system zapewnia 12 „zawsze dostępnych” kanałów, z których każdy jest gotowy do użycia w każdej chwili. To dalekie od konwencjonalnych konfiguracji analogowych, które wymagają indywidualnego wybierania kanałów, zanim będzie można ich użyć. Docenisz także solidny odbiornik systemu XD-V55HS i wyjątkowy zasięg 300 '.

Do użytku na całym świecie, bez licencji

12 dostępnych kanałów w systemie bezprzewodowym XD-V55HS działa w paśmie 2,4 GHz, bez zakłóceń pochodzących z transmisji telewizyjnych . Te kanały są gotowe do użycia w dowolnym miejscu na świecie, bez licencji. Nie znajdziesz tej funkcji w żadnym innym systemie bezprzewodowym, a jeśli planujesz międzynarodową wycieczkę, jest to jedyna alternatywa dla konieczności zakupu systemu bezprzewodowego w każdym kraju, w którym się zatrzymujesz.

Zestaw słuchawkowy Line 6 XD-V55HS Cyfrowy zestaw słuchawkowy Funkcje w skrócie:

Pełnozakresowy cyfrowy system bezprzewodowy bez kompandera z trzema modelami filtrów EQ i łatwą obsługą

Innowacyjna konstrukcja pomaga wyeliminować zakłócenia RF w dźwięku

Działa w paśmie 2,4 GHz, eliminując zakłócenia z transmisji telewizyjnych lub urządzeń białej przestrzeni

12 kanałów jest dostępnych zawsze i wszędzie, bez licencji

W zestawie mikrofon pojemnościowy dookólny

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter