SHURE SE425-CL-EFS - SŁUCHAWKI DOUSZNE


» przeczytaj wszystkie opinie

Wyposażone w rozwiązanie Dual High Definition MicroDrivers, słuchawki douszne SE425 posiadają dedykowany tweeter (przetwornik wysokotonowy) oraz woofer (przetwornik niskotonowy) w celu uzyskania precyzyjnego i zbalansowanego brzmienia.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

951,00 zł
W magazynie
Dostępny

Wyposażone w rozwiązanie Dual High Definition MicroDrivers, słuchawki douszne SE425 posiadają dedykowany tweeter (przetwornik wysokotonowy) oraz woofer (przetwornik niskotonowy) w celu uzyskania precyzyjnego i zbalansowanego brzmienia.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

DWA HIGH-DEFINTION MICRODRIVERS

Model SE425 wykorzystuje podwójne dobrze zbalansowane przetworniki w celu uzyskania niewiarygodnie precyzyjnych i wyważonych doznań odsłuchowych. Posiada on również zintegrowany pasywny crossover, który zapewnia wyjątkowo wyraźne i dobrze zdefiniowane pasmo tonów wysokich oraz niskich. Słuchawki douszne SE425 brzmią bardzo naturalnie i są doskonałym wyborem dla audiofilów - zarówno na scenę, jak również do użycia w podróży..

KONSTRUKCJA TYPU SOUND ISOLATING

Słuchawki douszne Sound Isolating zostały pierwotnie opracowane jako część systemu monitorowania osobistego, który umożliwia muzykom indywidualny odsłuch ich gry na głośnych scenach.

Wykorzystują one miękkie i elastyczne wkładki douszne, które blokują nawet 90% dźwięków z otoczenia. Można skoncentrować się na muzyce, niezależnie od tego, czy jesteśmy na scenie, w pociągu, na ulicy czy pracujemy na zewnątrz. Równocześnie takie rozwiązanie pozwala na zmniejszenie poziomu głośności odsłuchu, co przyczynia się do ochrony słuchu.

ODŁĄCZANY PRZEWÓD Z DRUTEM DOPASOWUJĄCYM

Drut dopasowujący zapewnia bezpieczne ułożenie przewodu, a konstrukcja z układem nadusznym pozwala prowadzić przewody w bezpieczny sposób. Pozłacane złącze MMCX posiada blokowany mechanizm zatrzaskowy, który pozwala na obrót o 360 stopni w celu wygodnego dopasowania.

SZEROKI WYBÓR WKŁADEK DOUSZNYCH POZWALAJĄCY NA INDYWIDUALNE DOPASOWANIE

Z tego powodu, że każde ucho jest inne, zestaw Fit Kit zawiera duży wybór wkładek z gąbki oraz silikonu o różnych rozmiarach. Eksperymentując z rozmiarami i stylem wkładek możemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla siebie. Szczelne dopasowanie wkładek jest kluczowym elementem w osiągnięciu optymalnej izolacji dźwięków oraz charakterystyki w zakresie niskich częstotliwości, a także w uzyskaniu maksymalnego komfortu podczas długotrwałego użytkowania słuchawek.

Wkładki douszne w pudełku

DOŁĄCZONY FIT KIT

Wysokiej jakości futerał ochronny

Szeroki wybór wkładek dousznych Sound Isolating wykonanych z gąbki, silikonu oraz trzysegmentowych (trzy kołnierze) 

WŁAŚCIWOŚCI:

 • Konstrukcja Dual High-Definition MicroDrivers – jeden dedykowany tweeter (przetwornik wysokotonowy) oraz jeden woofer (przetwornik niskotonowy).
 • Precyzyjne i zbalansowane brzmienie.
 • Przewód z drutem formującym oraz bogaty asortyment akcesoriów zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowanie słuchawek.
 • Wkładki douszne Sound Isolating dostępne w różnych rozmiarach zapewniają izolację od dźwięków otoczenia na poziomie 30 dB.
 • Przewody są blokowane w celu zapewnienia bezpiecznego połączenia w trakcie używania słuchawek, podczas gdy możliwość ich odłączenia ułatwia ich wymianę, gdy zajdzie taka potrzeba.
 • Kolory: bezbarwny oraz metaliczny srebrny

SPECYFIKACJA:

 • Typ przetwornika : Dual High-Definition MicroDrivers
 • Czułość (1 kHz): 109 dB SPL/mW
 • Impedancja : 22 Ω
 • Zakres częstotliwości: 20 Hz - 19 kHz
 • Długość kabla: 162 cm
 • Kolor: bezbarwny, srebrny metaliczny

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter