ROLAND AEROPHONE AE-10 WH


» przeczytaj wszystkie opinie

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 4957054507336

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Całkowicie nowy instrument dęty z tradycyjnym palcowaniem saksofonu i elastycznymi brzmieniami

W studiu, czy na estradzie, twój sprawdzony, akustyczny saksofon masz zawsze przy boku. Ale jeśli działasz w sferach różnych gatunków muzycznych, wyobraź sobie, jak użyteczne byłoby posiadanie jednego instrumentu dętego, który oferowałby każde żądane brzmienie. Roland Aerophone AE-10 to pionierski, cyfrowy instrument dęty, który łączy tradycyjne, saksofonowe palcowanie z elastycznymi brzmieniami, których potrzebujesz. Doświadczeni muzycy poczują się, jak w domu dzięki znajomemu systemowi saksofonowego palcowania, dobrze reagującym brzmieniom SuperNATURAL i czujnikowi zadęcia, reagującemu tak, jak ulubiony ustnik akustyczny. Duży zbiór brzmień wiernie odtwarza dźwięk różnych modeli saksofonu, od sopranowego po barytonowy, plus dźwięk takich instrumentów dętych, jak klarnet i trąbka, dźwięk instrumentów smyczkowych, a nawet syntezatorowych. Dzięki wbudowanym głośnikom, możliwości zasilania bateryjnego i łączności z programami typu DAW, Roland Aerophone AE-10 jest uniwersalnym sprzętem, na którym można grać wszędzie, wspierającym muzyka w każdej muzycznej scenerii.

Wszystkie potrzebne brzmienia saksofonowe w jednym instrumencie

Nic nie przebije brzmienia ulubionego saksofonu akustycznego, ale czasami jego dźwięk może być nieodpowiedni w danej sytuacji. Niezależnie od scenerii, w której zagrasz, saksofon Aerophone AE-10 firmy Roland będzie już mieć potrzebne, cyfrowe brzmienia saksofonowe. Wybierz saksofon altowy, tenorowy, sopranowy lub barytonowy, a każde brzmienie będzie reagować na dynamikę i artykulację tak, jak w przypadku akustycznego odpowiednika, dzięki zaawansowanej technologii modelowania SuperNATURAL firmy Roland. Oprócz używania brzmień indywidualnych można płynnie przechodzić od jednego brzmienia do drugiego, dzięki funkcji Full Range, automatycznie przełączającej typ saksofonu, w zależności od przedziału nutowego.

Różnorodność realistycznych instrumentów akustycznych oraz nagradzane brzmienia syntetyczne firmy Roland

Nie ma nic gorszego, niż konieczność przerwania studyjnej sesji, bo potrzebny jest instrument, którego nie przyniosłeś ze sobą. To się nie zdarzy w przypadku saksofonu Aerophone AE-10 firmy Roland, który posiada wiele dodatkowych brzmień instrumentów akustycznych, takich jak klarnet, flet, obój, trąbka, skrzypce, itp., a wszystkie zasilane są technologią SuperNATURAL firmy Roland, wiernie odwzorowującą sposób zachowania oryginału. Pod ręką masz nawet instrumenty ludowe, takie jak shakuhachi i erhu, oferujące oryginalny strój i wahania barwy dźwięku, występujące w ich akustycznych odpowiednikach. Po wypróbowaniu poszczególnych brzmień możesz tworzyć jednoosobowy zespół, nakładając wiele brzmień instrumentów dętych za pomocą opcji Brass Setting. Saksofon AE-10 posiada również zbiór najnowszych brzmień syntetycznych, specjalnie dopasowanych do grania na instrumencie dętym, w pełni zoptymalizowanych do sterowania zadęciem.

Zacznij grać od razu, dzięki tradycyjnemu, saksofonowemu palcowaniu i czułemu sensorowi zadęcia

Pracowałeś ciężko, aby opanować technikę gry na saksofonie, ale większość cyfrowych rożków zmusza do opanowania nowego systemu palcowania, co może być poważną przeszkodą. W przypadku saksofonu Aerophone AE-10 firmy Roland przejście jest płynne, dzięki układowi, podobnemu do układu saksofonu akustycznego–aż do klawisza oktawy lewej ręki. Ponadto saksofon AE-10 posiada w ustniku czujnik zadęcia, pełniący również funkcję czujnika docisku, umożliwiając używanie ekspresyjnych technik, jak Vibrato i Pitch Bend. Nawet początkujący będą w stanie od razu cieszyć się graniem za pomocą różnych, zaprogramowanych w saksofonie brzmień.

Graj wszędzie i o każdej porze dzięki głośnikom, zasilaniu bateryjnemu i słuchawkom

Kiedykolwiek i gdziekolwiek grasz, przenośny i lekki saksofon Aerophone AE-10 firmy Roland jest zawsze gotowy. Sześć baterii typu AA zapewnia mobilne zasilanie, a wbudowane głośniki odsłuchu oferują dobry dźwięk w przypadkach kameralnej gry. Istnieje również możliwość bezpośredniego podłączenia do systemu nagłośnienia lub wzmacniacza, eliminując konieczność używania mikrofonu. Gdy trzeba użyć dużego instrumentu, takiego jak tuba i fagot, zasilany bateryjnie wzmacniacz CUBE Street EX firmy Roland jest wspaniałym towarzyszem, zapewniając mocne brzmienie w przenośnym opakowaniu. Sesje będą jeszcze przyjemniejsze, gdy podłączysz smartfona do miniaturowego, stereofonicznego gniazda typu JACK saksofonu Aerophone AE-10 i zagrasz z akompaniamentem ulubionych utworów. A dzięki możliwości podłączenia słuchawek, można grać przez całą dobę bez niepokojenia członków rodziny i sąsiadów.

Kontrola zadęcia oferuje twoim dziełom muzycznym unikalne możliwości ekspresyjne

Chociaż saksofon Aerophone AE-10 firmy Roland jest samodzielnym instrumentem, ale zapewnia również kreatywność w przypadku używania ze sprzętem zewnętrznym. Można go podłączyć do komputera przez port USB, aby sterować syntezatorami programowymi i zewnętrznymi modułami brzmieniowymi MIDI poprzez program typu DAW z możliwością sterowania za pomocą zadęcia, oferującą świat unikalnej ekspresji, niedostępny w przypadku używania syntezatorów klawiszowych.

  • Cyfrowy instrument dęty z elastycznymi brzmieniami
  • Palcowanie takie samo, jak w saksofonie akustycznym
  • Ustnik, wyposażony w czuły czujnik zadęcia o strukturze piszczałkowej, zapewnia znajome odczucia gry i techniki sterowania, takie jak VIBRATO i PITCH
  • Będąca własnością firmy Roland technologia SuperNATURAL odtwarza subtelne niuanse tonalne, tworzone za pomocą dynamiki i artykulacji
  • Realistyczne i ekspresyjne brzmienia saksofonowe, w tym saksofonu sopranowego, altowego, tenorowego i barytonowego, wszystkie z możliwością szybkiej transpozycji do dowolnej tonacji, bez martwienia się o konieczność zmiany palcowania.(skrzypce)
  • Najnowsze brzmienia syntetyczne firmy Roland, zoptymalizowane do sterowania zadęciem Łatwa obsługa za pomocą ekranu, przeznaczonego do wybierania brzmień i wykonywania ustawień
  • Wbudowane głośniki odsłuchu i wyjście słuchawkowe, aby grać wszędzie i o każdej porze.
  • Praca na zasilaniu bateryjnym (6 x AA), aż do siedmiu godzin ciągłej gry
  • Wygodne połączenie z komputerem przez port USB
  • Wejście do podłączania smartfona lub odtwarzacza muzyki, aby grać z akompaniamentem

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter