BOSS VE-8

BOSS GT-100
  • BOSS GT-100
  • BOSS GT-100

» przeczytaj wszystkie opinie

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

1 284,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
EAN 4957054508821

Boss jest marką tak znaną gitarzystom, że w zasadzie mogłaby być synonimem gitarowego efektu
Kiedy Japończycy stworzyli MEG Electronics, zorientowali się, że Meg to w angielskim imię kobiety, a ponieważ większość gitarzystów to mężczyźni, zdecydowano się zawrzeć w nazwie skojarzenia związane z siłą i panowaniem. Tym sposobem powstał Boss, czyli Szef - jako marka i jako model.

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Kompletne rozwiązanie dla śpiewających gitarzystów

Dla wokalistów lub twórców piosenek, grających na gitarze akustycznej, jest tam konkurencyjny, upakowany świat. Dzięki profesjonalnemu brzmieniu, VE-8 Acoustic Singer zapewnia dodatkową przewagę na każdym występie, gdy trzeba stanąć i zabłysnąć. Prosty w obsłudze VE-8 zapewnia studyjnej jakości przetwarzanie wokalu i dźwięku gitary plus impresyjne, generowane w czasie rzeczywistym harmonie i pętle, a wszystko w jednym, niewielkim pudełku, które można wszędzie zabrać. Mając tak wspaniałe brzmienie oraz potężne, kreatywne funkcje pod ręką, twoim przeznaczeniem jest zabieranie domu wszędzie tam, gdzie grasz.

Kompaktowe połączenie przedwzmacniacza i efektów dla wokalistów, grających na gitarze akustycznej.
Wejdź w bogate, wyrafinowane przetwarzanie dźwięku firmy BOSS za pomocą prostego, intuicyjnego sterowania
Studyjnej jakości przetwarzanie wokalu oferuje cztery rodzaje pogłosu plus ENHANCER, chromatyczną korekcję wysokości dźwięków do poprawiania wokalu podczas występu na żywo i wiele więcej
Twórz w czasie rzeczywistym naturalnie brzmiące harmonie wokalne, oparte na ustawieniach z wejścia gitarowego lub manualnej klawiatury
Dołączono również efekt podwajania wokalu plus silniejsze przetwarzanie, typu mocno odstrojone elektroniczne głosy, przester i efekt głosu o zdegradowanej jakości (radiowy)
Dedykowany kanał gitarowy oferuje efekt rezonansu akustycznego, pogłos, efekt CHORUS, tuner i różne efekty, plus inwerter fazy oraz podwójny filtr do sterowania sprzężeniem zwrotnym
Funkcja loopera z możliwością zapisu dźwięku do 80 sekund oraz niezależnym zapętlaniem dźwięku gitary i wokalu
Pamięć na przechowywanie i wywoływanie 50 zbiorów ulubionych ustawień
Elastyczność połączeń w celu integracji z głównym systemem nagłośnienia oraz odsłuchem plus złącze USB do rejestrowania danych w komputerze

Śpiewaj

VE-8 ułatwia uzyskanie profesjonalnego brzmienia wokalu studyjnej jakości. Po prostu podłącz mikrofon do wejścia XLR i wybierz jakiś miły pogłos, dodaj klarowność i steruj dźwiękiem za pomocą efektu ENHANCER, itp. Można nawet wywołać silnie strojone brzmienia elektronicznych głosów, przester i głos radiowy, aby do akustycznego występu dodać trochę nowoczesności.

Graj

Dzięki dedykowanemu kanałowi gitarowemu procesora VE-8 akustyczny sprzęt zabrzmi tak samo wspaniale, jak wokal. Efekt akustycznego rezonansu magicznie przywraca naturalne brzmienie gitary, eliminując jałowe "kwakanie", dręczące typowe przetworniki podsiodełkowe, używane w sprzęcie akustycznym. Pod ręką masz pogłos i CHORUS plus świetne efekty firmy BOSS, jak OCTAVE, MOD DELAY i wiele więcej. Jest również wbudowany tuner i niezbędne narzędzia do grania na estradzie. A dzięki przełącznikowi fazy i podwójnemu filtrowi, masz pod palcami dostęp do opcji, eliminujących sprzężenia już w chwili powstania.

Harmonizuj

Podczas występów solowych możliwość kreowania naturalnie brzmiących harmonii wokalnych przenosi brzmienie występującego na wyższy poziom. Dzięki procesorowi VE-8 tworzenie takich harmonii nigdy nie było łatwiejsze. Podczas grania na gitarze funkcja automatycznego harmonizera wykrywa akordy i tonację, a następnie generuje odpowiednie harmonie dla wokalu. Dostępne są również tryb harmonii hybrydowej i tryb harmonii stałej, dając wszystkie rodzaje uniwersalności, zależnie od różnych sytuacji wykonawczych i rejestrowania dźwięku. Jest również miły efekt podwajania wokalu, pożyteczna funkcja, pogłębiająca i wzbogacająca wokal według potrzeb.

Zapętlaj

Specjalnie zaprojektowany looper procesora VE-8 brzmi wspaniale i jest gotowy wspierać występ zawsze wtedy, gdy jest potrzebny. Wystarczy użyć dedykowanego przełącznika nożnego do nałożenia perkusyjnego rytmu, pochodu akordowego, wokalnego kontrapunktu lub czegokolwiek chcesz. Za pomocą przycisków panelu lub opcjonalnego przełącznika nożnego można łatwo wybrać do zapętlania dźwięk gitary, wokal lub jedno i drugie.

Połączenie

Na panelu tylnym procesora VE-8 znajduje się wejście gitarowe i mikrofonowe wejście XLR z przełączanym zasilaniem PHANTOM oraz wejście AUX, umożliwiające podłączenie smartfona lub innego urządzenia z akompaniamentem muzycznym. Stereofoniczne, symetryczne wyjścia XLR dają możliwość bezpośredniego podłączenia do domowego systemu nagłaśniającego, a wyjścia na gniazdach JACK 1/4 cala pozwalają wysyłać oddzielny sygnał do odsłuchu lub wzmacniacza akustycznego. Kanał gitarowy i kanał wokalu wyposażono w trójpasmowy korektor charakterystyki i filtr górnoprzepustowy do kształtowania dopasowanej do upodobań barwy dźwięku i jest nawet możliwość kierowania sygnału z tych dwóch kanałów do oddzielnych wyjść w celu zapewnienia większej elastyczności zewnętrznego miksowania. A port USB może być używany do wykorzystywania procesora VE-8 jako interfejsu do bezpośredniego zapisu dźwięku w używanym programie typu DAW.

Steruj

Dzięki wygodnym elementom panelu sterowania procesora VE-8, proces wybierania brzmień i edycji ustawień podczas gry jest łatwy i prosty. Po stworzeniu żądanej konfiguracji dla danego utworu, wystarczy zachować dane w jednym z 50 miejsc w pamięci, aby je szybko wywołać w przyszłości podczas gry. Wbudowane w procesor VE-8 trzy przełączniki nożne sterują różnymi żywotnymi funkcjami, a jeśli podczas gry zachodzi potrzeba rozleglejszego sterowania, można podłączyć jeden lub kilka przełączników zewnętrznych.

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter