×

POLUME DYFUZOR CITY NAT


» przeczytaj wszystkie opinie

Masywny Dyfuzor Schroedera 3D z litego drewna.ów. 

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

919,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Zaloguj się
Ostatnie sztuki w magazynie

Masywny Dyfuzor Schroedera 3D z litego drewna.ów. 

Oglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.
Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Od 50 zł dostawa za 1 zł z aplikacją Time to Riff

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Dyfuzor City

Masywny Dyfuzor Schroedera 3D z litego drewna.

Dyfuzory City zaprojektowane zostały bez szukania kompromisów. Znakomite parametry rozpraszania fal dźwiękowych sprawiają, że panele te są nie tylko estetyczne ale przede wszystkim skuteczne. Ustrój ten pozwala na redukcję wad akustycznych w górnym oraz środkowym paśmie częstotliwości. Dyfuzory City nadają pomieszczeniom głębi oraz zwiększają pozorną objętość pomieszczenia.  Jest to idealny dodatek do salonu, sali odsłuchowej czy studia dźwiękowego.

Wysokiej klasy wykończenie.

Dyfuzory City swoją skuteczność zawdzięczają 19 centymetrowej amplitudzie drewnianych bloczków dobranych według kalkulacji akustycznej. Precyzyjna obróbka oraz nasza dbałość o detale gwarantuje idealne wykonanie. Panele City wykończymy według Twoich preferencji, z użyciem nietoksycznych i odpornych olejów.

Wymiary i zakres działania

Wysokość / Szerokość / Grubość – 62cm x 62cm x 19cm

Skuteczność: 903 – 4513Hz

Waga: 28kg

Dyfuzor City

Dyfuzor City inspirowany jest wielkimi aglomeracjami miejski. Jego kształt nie jest dziełem przypadku lecz precyzyjnie wyliczonych parametrów, które zapewniają rewelacyjne właściwości akustyczne. Ustrój ten eliminuje niepożądane odbicia oraz redukuje echo. Dyfuzory City redukują wady akustyczne w górnym oraz środkowym paśmie częstotliwości.

Właściwości akustyczne produktu sprostają wymaganiom profesjonalnych muzyków, kompozytorów i realizatorów dźwięku, a walory wizualne nadadzą każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd i stworzą elegancką ozdobę ścienną.

Dyfuzory City wykańczane są według Twoich preferencji z użyciem nietoksycznych olejów wnikających głęboko w strukturę drewna. Do każdego zestawu dołączamy pakiet montażowy. Nasze produkty zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce.

Skuteczność potwierdzona badaniami.

Panele City zbudowane są z wysokich bloczków litego drewna. Każdy element w procesie postprodukcji poddawany jest ocenie i weryfikacji w trosce o najwyższą jakość i walory wizualne produktu. Precyzja wykonania zapewnia efektywne rozpraszanie fal dźwiękowych. 

Wygodne i bezpieczne mocowanie.

Dyfuzory wyposażone są w solidne uchwyty mocujące. Uchwyty wykonane zostały specjalnie z myślą o panelach akustycznych. Umożliwiają  one łatwy montaż na ścianach.

*Oferta dotyczy produktu w kolorze widocznym na głównym zdjęciu. Istnieje możliwość zamówienia produktu w innym kolorze po wcześniejszym kontakcie. 

Zasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Discounts and offers not available anywhere else!

Zapisz się na newsletter